Satellite L505-141 לפני קניה-מתלבט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Satellite L505-141 לפני קניה-מתלבט

shlomi8

Recommended Posts

שלום לכולם, אני לפני קניית המחשב הנ''ל ואני קצת חושש.

אני מעוניין במחשב שיתאפשר לי לעשות בו הכל (משחקים, ,יצירת מוזיקה), העניין שמדאיג אותי הוא החום והבלאי של המחשב שנובע מכך.

אין לי מושג במחשבים ניידים ורציתי לדעת אם החום שנובע מהכרטיס מסך (שנחשב חזק במחשב הנ''ל) זה באמת דבר שיהיה מורגש ויפריע לי להשתמש בו באופן שוטף (גם כשאני לא משחק)? מחשבים ניידים עם נפרדים נוטים להתקלקל יותר מהר מאחרים?

איך אוכל לקנות מבלי להצטער?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ למה לתת תגובה כזאת בשביל האוסף?

לטושיבה יש מעבד טוב M 430 של ,

6GB של ,

HDD במהירות 5400 RPM

כרטיס מסך ATI 5165. (סוג של 4650 על קריז, בערך 10% תוספת בביצועים, עדיף על 330 / 320 של במחשבים המתחרים)

ומחיר סביר 5500 לפי מה שאני רואה,

לא רע אפשר להגיד, קצת יקר אבל תלוי אם זה לא יקר בשבילך :)

חוצמזה המחשב נראה כמו קניה טובה, השאלה היא האם אפשר למצוא יותר זול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חימום המחשב אין לי מושג סורי :nixweiss:

לגבי המפרט לא רע בכלל ה , הכרטיס מסך אמנם קצת יותר חלש מה 5165 לפי מה שקראתי, אבל המעבד חזק יותר ב ובנוסף יש לך תמיכת PHYSX ב , התלבטות קצת הייתי אומר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שהאחריות באייסר שנה בלבד, לעומת שנתיים בטושיבה וLG. שנת אחריות שוות ערך ל300 שקל פחות או יותר אצל רוב היבואנים.

חוץ מזה מחיר מעולה לאייסר הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ראיתי את ה הזה בחנות פה באילת, מעבר לכך שיש לו חומרה מעולה וכרטיס מסך חזק, האיכות בניה שלו נראית לא מי יודע מה בכלל, הכל פלסטיק כזה. איפלן איזור המקלדת ומשטח המגע שלו, נותן תחושה של מחשב זול....אבל שוב, מחיר טוב יחסית לחומרה מאוד חזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל המקומות שקראתי וראיתי באינטרנט, דווקא מדברים על מקלדת ממש נוחה מראה מאוד יפה ובנייה טובה.

מה גם שלפי דעתי, ביחס לחומרה שמקבלים תמורת המחיר צפוי שהוא לא יהיה יפה כמו הDV-6 החדש אבל נראה לי אפשר להעלים עין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיופי לא יקבע לי את השאלה אם אני יקנה את המחשב או לא, במצב הזה אני חושב שאם היה לי עוד אלפיה והיתי עכשיו בין הבחירה ל 2230EJ של אל מול זה כמובן שהיתי לוקח את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון רע עם חברת מפעיל נותנת השרות של לאחר שרכשתי מחשב ב 5500 והוא החזיק לי שנה!

היום הוא מחזיק מסמכים בעיקר ולעיתים מיישר שטרות :(

לאחר שבחברה הציעו לי להחליף מסך(בעלות של 1200שח) ואז החליטו שהבעיה בלוח אם..

מבחינת מפרט הוא מצויין!

חלפינו-

האם הכוונה הייתה DV6-2130EJ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הזמנתי אתמול את הACER אמור להגיע יום שני.

כשיגיע אני אתן חוו"ד מדיוק על המחשב אבל באמת שלפי כל הסקירות ברשת לא יהיה לי מה להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...