שופטים ( חרדים ) עליך ( בעיניים ) ישראל. הומו ?! לא מגיע לך ילדים !! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שופטים ( חרדים ) עליך ( בעיניים ) ישראל. הומו ?! לא מגיע לך ילדים !!

almonime

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מסכים אם ההחלטה שבית הדין הרבני (כי הילדים כבר קימיים וזה רק יפגע בהם עוד יותר) אבל צריך להיות חוק שימנה מהדברים האלו לקרות

זוג הומואים/לסביות לא מסוג להוליד ילד אז אם הם רוצים שימצו אבל גם זה לדעתי בעיה כי ילד מבחינת ההתפתחות שלנו כמין , זה לא מצב נורמלי שהוא גדל עם הומואים - זה פשוט לא טבעי

לפני שתקפצו עלי, אין לי שום דבר נגד לסביות/הומואים וכו.. פשוט לא צריכים להיות להם אפשרות כזוג לגדל ילדים רק כדי לספק את יצר האבהות/אמהות שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

למה, כי יש איזשהו בטחון שילדים לזוג הורים "נורמליים" (גבר ואישה) יגדל להיות בן אדם נורמלי?

תסתכל על כל הזוועות שמתגלות כל יום ביומו בחדשות, על ילדים (ומבוגרים) שאונסים, רוצחים, גונבים, דוקרים, תוקפים, מתעללים וכד'.

מן הסתם, רובם (אם לא כולם) הם ילדים להורים "נורמליים".

אז איך אתה מסביר את זה?

אין סיבה שזוג הומואים/לסביות לא יגדלו ילדים, או יביאו לעולם ילדים (באמצעות תרומת זרע/ביצית).

אם לזוג הורים "נורמלים" יש את האופציה לגדל לילדים או להביא לעולם ילדים (בין אם בדרך "רגילה" או באמצעות תרומת זרע/ביצית במקרה של חוסר יכולת רפואית)

אז מדוע שהומואים/לסביות לא יוכלו להביא ילדים לעולם?

מילא אם תרומת זרע/ביצית הייתה אסורה גם לזוגות הטרוסקסואליים, אבל מאחר והיא לא,

למה לא לאפשר לזוגות הומוסקסואליים להביא ילדים ככה לעולם?

עריכה:

איך אתה יכול להתיימר לכתוב: "אין לי שום דבר נגד לסביות/הומואים" ואח"כ לטעון שצריך להיות אסור שהם יביאו ילדים לעולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב גם להדגיש כי ברוב המוחלט של המקרים אחד מבני\בנות הזוג המאמץ מהווה גם הורה ביולוגי לילד. מהבחינה הזו, אין הבדל בין זוג כזה לזוג שנעזר בתרומת זרע\אם פונדקאית בגלל בעיות פוריות או זוג ובו ילדים מנישואין קודמים.

ההבדל מסתכם בכך שלהורים של אותו ילד יש העדפה מינית שונה. ה"נזק" היחיד שעשוי להגרם לילד הוא שהו יגדל להיות פחות הומופוב מהממוצע בדורו.

ודבר אחרון - Milford, ממך אני מופתע. באמת. ציפיתי לתשובה כזו מרוני, לא ממך... "חיים מלאי סבל"? יותר מילד להורים החולים במחלות תורשתיות קשות, ש"החליטו שזה מגניב לגדל ילדים" למרות שהם יירשו את המחלה? נרקומנים? שתיינים? אלימים? מזניחים? חולי נפש? חד הוריים (מוזכר כאן רק למקרה שמישהו יתלונן על "העדר דמות אב\אם במשפחה)? גרושים שנשאו מחדש ועכשיו מעדיפים את ילדיהם ה"משותפים" החדשים?

אם חייו יהיו מלאי סבל, זה יהיה רק בגלל היחס שהוא יקבל מאנשים כמוך. ממש נבואה שמגשימה את עצמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזעזע והיה צריך למנוע את התופעה הזאת עוד מראש. שני התאומים האומללים יחיו חיים מחרידים ומלאי סבל, בגלל זוג "הורים" הומואים שהחליטו שזה מגניב לגדל ילדים.

:o ???

בוא ותן הסבר לאמירה הזו בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודבר אחרון - Milford, ממך אני מופתע. באמת. ציפיתי לתשובה כזו מרוני, לא ממך... "חיים מלאי סבל"? יותר מילד להורים החולים במחלות תורשתיות קשות, ש"החליטו שזה מגניב לגדל ילדים" למרות שהם יירשו את המחלה? נרקומנים? שתיינים? אלימים? מזניחים? חולי נפש? חד הוריים (מוזכר כאן רק למקרה שמישהו יתלונן על "העדר דמות אב\אם במשפחה)? גרושים שנשאו מחדש ועכשיו מעדיפים את ילדיהם ה"משותפים" החדשים?

לא יודע אם "יותר" מילד להורים החולים במחלות תורשתיות, נקרומנים חולי נפש וכו'... אבל כן, פחות או יותר באותה רמה.

הילדים יסבלו, זאת המציאות בשטח וכל ההתייפיפות שלכם לא תעזור לילדים האומללים שיגדלו עם זוג הומואים שיעוותו להם את כל תקופת הילדות, כאשר תהיה לזה השפעה, כנראה קשה, על חייהם הבוגרים, אותם ייתכן שהם יאלצו לבלות אצל פסיכולוגים.

ושום מילה על זה שהילדים האחרים בגן/בית ספר יתעללו בהם נפשית ואולי גם פיזית.

(הדביל שטען שאני תומך באותם ילדים - אתה דביל. זה לא משנה את העובדה שזה יקרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי אבל אני מסכים איתו

ויש לכם בעיה חמורה שאם נגיד עמרי אמר דבר אחד אתם ישר אומרים שהוא גם בא להגיד משהו אחר

הוא סך הכל הציג עובדה שבאמת הילדים ידפקו כי יהיה להם מסובך להבין למה אצל אחרים זה לא ככה ואצליהם זה כן ככה

איך זה בדיוק מצביע על זה שהוא מתכוון לפגוע בילדים כאלה ולחנך את הילדים שלו לנהוג כלפיהם ברוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם "יותר" מילד להורים החולים במחלות תורשתיות, נקרומנים חולי נפש וכו'... אבל כן, פחות או יותר באותה רמה.

הילדים יסבלו, זאת המציאות בשטח וכל ההתייפיפות שלכם לא תעזור לילדים האומללים שיגדלו עם זוג הומואים שיעוותו להם את כל תקופת הילדות, כאשר תהיה לזה השפעה, כנראה קשה, על חייהם הבוגרים, אותם ייתכן שהם יאלצו לבלות אצל פסיכולוגים.

יש לך ראיות לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם ילדים שההורים שלהם מכים אותם? או מתעללים בהם מינית? או מתעללים בהם נפשית?

ואני בטוח שזה שהם הצאצאים של הורים הטרוסקסואליים ממש יעזור להם במקרה הזה...

אתם שטוענים שילדים כאלה יהיו במצב פחות טוב מילדים אחרים אינכם יותר מאשר הומופוביים במידה

כזאת או אחרת, עד כמה שתטענו שזה לא המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...