שופטים ( חרדים ) עליך ( בעיניים ) ישראל. הומו ?! לא מגיע לך ילדים !! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שופטים ( חרדים ) עליך ( בעיניים ) ישראל. הומו ?! לא מגיע לך ילדים !!

almonime

Recommended Posts

לכל מי שמתנגד ל"הורים חד מיניים" בגלל טענות שהילד יצא "לא תקין"... אני אומר בפה מלא, BITE ME... שוב ושוב נחשפים בתקשורת מקרים מזוועים של ילדים מבתים רגילים שעושים לא מעט זוועות, מוזנחים ובעלי בעיות.

לא שבהורים חד מיניים זה לא יכול לקרות, אבל להגיד את ההפך שבעיות יגרמו בגלל הנושא הזה זה בורות לשמה

בפעם המיליון - הטענה הזאת מטומטמת ולא קשורה לכלום, תחזור דחוף לקורס הכנה לפסיכומטרי. הלוגיקה שלך מעוותת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את הפסיכו עשיתי ואני מרוצה ממנו (הספיק לי למלגה המלאה שרציתי)

הלוגיקה שלי פשוטה, העובדה שהילד דפוק לא קשורה לזהות המינית או להיותם של הוריו בעלי אותו מין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מגיל 0, זה מספיק.

שיאמצו ילדים אם הם רוצים, אבל להתרבות? מבחינתי זה כמו שהורה עם מחלה תורשתית יבחר לעשות ילד.

לטובת הילד, והכלל שהם לא יעשו את זה בכלל, יש מספיק ילדים יתומים בעולם הזה.

להגיד שילד להורים הומוסקסואלים יצא דפוק רגשית זה די לגיטימי, אבל להגיד שהוא יצא גם הומו זה גובל בטיפשות.

בפעם האחרונה שבדקתי הוכח שהומוסקסואליות זה דבר מולד ולא בחירה.

חוצמזה שאני בעד לאפשר ללסביות להתרבות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מגיל 0' date=' זה מספיק.

שיאמצו ילדים אם הם רוצים, אבל להתרבות? מבחינתי זה כמו שהורה עם מחלה תורשתית יבחר לעשות ילד.

לטובת הילד, והכלל שהם לא יעשו את זה בכלל, יש מספיק ילדים יתומים בעולם הזה.

[/quote']

ואם הם יאמצו ילד בן חצי שנה, יש הבדל? אני בספק אם זה יעשה איזשהו הבדל מבחינת ההתפתחות של הילד...

אגב, אני מצטט מויקיפדיה:

איגוד רופאי הילדים האמריקני קובע, כי ילדים הגדלים עם הורה אחד או שניים הומוסקסואל או לסבית מתפתחים טוב באותה המידה כמו במשפחות הטרוסקסואליות מבחינה רגשית, קוגניטיבית, חברתית ומינית. מחקרים מראים כי התפתחותם של ילדים מושפעת יותר מאופי היחסים ומהאינטראקציות בתוך התא המשפחתי ופחות מן המבנה המשפחתי.

יותר מזה:

תוצאות מחקר שערכה האקדמיה הלאומית להורות בבריטניה הראו כי ילדיהן של לסביות מצליחים יותר בחייהם מילדים אחרים.

המאמר:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%95%D7%9E%D7%95_%D7%9C%D7%A1%D7%91%D7%99%D7%AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הפסיכו עשיתי ואני מרוצה ממנו (הספיק לי למלגה המלאה שרציתי)

הלוגיקה שלי פשוטה, העובדה שהילד דפוק לא קשורה לזהות המינית או להיותם של הוריו בעלי אותו מין

והעובדה שאתה חושב שמישהו טען שילד להוריים מאותו מין ייצא דפוק בצורה שבה הוא יהיה אלים, פסיכופט, או כל דבר אחר היא מפגרת.

יש מספיק בעיות שהורים יכולים לעשות לילד שלא קשורות באלימות, אונס, או כל דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להאמין. האבא הביולוגי צריך להתחנן בוידאוו כדי לקבל אשרת כניסה לילדים שלו עצמו.

איזו בזיון בלתי נתפס. מדינה מודרנית וליברלית עאלק.

http://www.mako.co.il/news-israel/education/Article-26b8fca4dfd8821004.htm&Partner=rss

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...