שופטים ( חרדים ) עליך ( בעיניים ) ישראל. הומו ?! לא מגיע לך ילדים !! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שופטים ( חרדים ) עליך ( בעיניים ) ישראל. הומו ?! לא מגיע לך ילדים !!

almonime

Recommended Posts

ומה עם ילדים שההורים שלהם מכים אותם? או מתעללים בהם מינית? או מתעללים בהם נפשית?

ואני בטוח שזה שהם הצאצאים של הורים הטרוסקסואליים ממש יעזור להם במקרה הזה...

אתם שטוענים שילדים כאלה יהיו במצב פחות טוב מילדים אחרים אינכם יותר מאשר הומופוביים במידה

כזאת או אחרת, עד כמה שתטענו שזה לא המצב.

תדמיין את אבא שלך אוכל בתחת ותחזור אלינו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תדמין את אמא שלך מקבלת, אותו דבר.

איכשהו הגעתי לכאן, אז אני מניח שהיא קיבלה.

זה ממש אבל ממש לא אותו הדבר, מה לעשות שלא צריך לחשוף ילדים קטנים לדברים מסויימים, הומוסקסואליות זה דבר שלא צריך להחשף אליו עד הגיל שבו הילד מתחיל לבנות הזהות המינית שלו חוץ מלבלבל אותו זה לא יעשה לו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד ... אתה דפוק או מה ? אני לא מאמין שתגובה כזאת באה ממך.

בחייאת, תעשה קצת לפני שאתה פולט שטויות ברצף. תבדוק היסטורייה, תבחן מחקרים, עדויות, משהו.

:facepalm:

http://www.post-gazette.com/pg/07161/793042-51.stm

http://www.apa.org/monitor/dec05/kids.aspx

http://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_parenting

בקשר לסביבה וילדים אחרים שיעללו בהם, זה בולשיט , אפשרות ? כן, עובדה ? בולשיט.

זה תלוי במידה רבה בחינוך בבית שאותם ילדים מקבלים וכן בחשיפה שלהם לעולם ה LGBT .

דובי זובי :

אתה ליצן אתה. ילדים נחשפים ( ובמיוחד בזמנים המודרנים ) לכל דבר אפשרי.

טענת בילבול הזהות המינית היא עוד ... בולשיט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכשהו הגעתי לכאן, אז אני מניח שהיא קיבלה.

זה ממש אבל ממש לא אותו הדבר, מה לעשות שלא צריך לחשוף ילדים קטנים לדברים מסויימים, הומוסקסואליות זה דבר שלא צריך להחשף אליו עד הגיל שבו הילד מתחיל לבנות הזהות המינית שלו חוץ מלבלבל אותו זה לא יעשה לו כלום.

יש לי מכר שאבא שלו הומוסקסואל, הורים שלו התגרשו כשהוא היה בן שנה האמא התחפפה לקנדה הוא נשאר עם אבא שלו שחי עם בן הזוג שלו.

הבחור יצא סבבה לחלוטין ובאמת שהלוואי על חצי מהילדים הורים כמו אבא שלו ובן הזוג שלו.

יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מגיל 0, זה מספיק.

שיאמצו ילדים אם הם רוצים, אבל להתרבות? מבחינתי זה כמו שהורה עם מחלה תורשתית יבחר לעשות ילד.

לטובת הילד, והכלל שהם לא יעשו את זה בכלל, יש מספיק ילדים יתומים בעולם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מבלבלים אותם עם דוגמאות מהחיים (™Igrosh) או קישורים למאמרים בנושא (almonime)

אם הם אומרים שהילדים יוצאים דפוקים אז הם כנראה יודעים, זה לא חס וחלילה שמדובר בדעות קדומות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם ילדים שההורים שלהם מכים אותם? או מתעללים בהם מינית? או מתעללים בהם נפשית?

גם זה יפגע בילדים. אז מה? מה זה קשור? איך זה מוריד מהפגיעה של היותם זוג גברים?

זה כמו שאני אבוא ואגיד "אין שום בעיה עם הורים קניבלים שאוכלים לילדים שלהם את האצבעות, כי מה עם ילדים שההורים שלהם מתעללים בהם מינית? הם לא סובלים? אני בטוח שזה ממש יעזור להם שההורים שלהם לא קניבלים..." ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוב שמח לגלות שהפורום "שלנו" מתהדר בקהל אנשים בורים, חסרי כל מושג בעולם האמיתי

בניגוד ל"משפחה רגילה" שבה משריצים ילדים על ימין ועל שמאל מבלי לתת דין וחשבון, משפחות חד מיניות שרוצות לאמץ צריכות לעבור הליכים מיוחדים שגם בודקים את טיב הבית עצמו, רק ההליך הקטן הזה גורם לשינוי גדול

לכל מי שמתנגד ל"הורים חד מיניים" בגלל טענות שהילד יצא "לא תקין"... אני אומר בפה מלא, BITE ME... שוב ושוב נחשפים בתקשורת מקרים מזוועים של ילדים מבתים רגילים שעושים לא מעט זוועות, מוזנחים ובעלי בעיות.

לא שבהורים חד מיניים זה לא יכול לקרות, אבל להגיד את ההפך שבעיות יגרמו בגלל הנושא הזה זה בורות לשמה

נוסיף ונאמר, לכל מי שפותח את הפה... אתם מכירים זוגות כאלו? אתם מכירים ילדים כאלו? שאתם מראש אומרים שזה לא יגמר טוב?

לדעתי האישית, לכל אדם יש את הזכות להמשך גנטי של עצמו בין אם מדובר בהריון רגיל או בפנדקאות של זוגות חד מיניים... מי אנחנו בתור חברה שנגיד להם כי הרצון שלהם לגדל ילד הוא שגוי או לא מוסרי.

העולם של היום משתנה (בוקר טוב למי שלא שם לב) ה"שונה" הופך להיות מקובל בחברה (חוץ מאותם אנשים גזעניים שרואים את השונה כחריג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זה יפגע בילדים. אז מה? מה זה קשור? איך זה מוריד מהפגיעה של היותם זוג גברים?

זה כמו שאני אבוא ואגיד "אין שום בעיה עם הורים קניבלים שאוכלים לילדים שלהם את האצבעות, כי מה עם ילדים שההורים שלהם מתעללים בהם מינית? הם לא סובלים? אני בטוח שזה ממש יעזור להם שההורים שלהם לא קניבלים..." ::)

טוב, קיבלתי.

אבל עדיין, אין לך אף טיעון הגיוני לכך שילד להורים הומוסקסואליים ייצא דפוק.

ואפילו אם הוא ייצא הומוסקסואל בסוף, אז מה? זה רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...