צריך המלצה לגוף קירור לפנטיום 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לגוף קירור לפנטיום 3

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

שלום לכולם.

המפרט שלי:

P3 866

ASUS CUSL2-C MB

256 MB SDRAM

החיישן מראה בביוס על טמפ' מעבד של 70 מעלות במנוחה!!!! ומספר הסיבובים לדקה של המאורר עומד על 2900 בממוצע

נראה לי מעט לא תקין!

אני מבקש המלצה לגוף שמתאים לסוקט 370 .... חבר המליץ לי על טכנולוגיית ה-PIPE או משהו כזה שאמורה לפזר חום טוב ומהר יותר.

אנא המליצו לי בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמפ' גבוהה מאוד , תנסה לשדרג ביוס :

http://www.asus.com.cn/support/download/item.aspx?ModelName=CUSL2-C

ה PIPE קיים ל AMD ול P4 , אני לא יודע אם הוא קיים לסוקט 370 (שזה כמו סוקט A ) .

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=2;action=display;threadid=22231;start=10

למטה , תוכל לראות הרבה גופי ביחס -רעש .

מה התקציב שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

70 מעלות במנוחה? :o

ממליץ לך לבדוק איך בדיוק מותקן הגוף הנוכחי, יכול להיות שהו מורכב הפוך והמגע בינו לליבה של המעבד נפגע, ולכן הטמפרטורות כל כך גבוהות.

תבדוק גם שהגוף הקירור לא מלא אבק שיכול לחסום את זרימת האוויר בגוף הקירור עצמו.

כמו כן, תנסה לגעת בגוף עצמו, עם זה יהיה בסביבות 70 מעלות אתה תרגיש את זה.

אם אני לא טועה, גופי שמתאימים למעבדי סוקט A, יתאימו גם לסוקט 370 (וגם לסוקט 7,נתון לא ממש רלוונטי כרגע :-X)

(זה אני יודע בוודאות כי הקירור הג'נרי של הAMD שיש לי וגם הוונטק מתאימים לפנטיום 3 סוקט 370 שיש לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, לדעתי לשים SLK כלשהו על פנטיום 3 זה טירוף(אם נגיד והיה מתאים לפנטיום 3, זה מיותר כמו לשים רדאון 9800 פרו למחשב פנטיום 1 רק בשביל לשפר גרפיקה) לכן לדעתי כדאי לקחת את זה

SPIRE SUPER ROCK

(למרות שרשום עליו שהוא מיועד לAMD, ע"פ היצרן הוא יספיק בהחלט לפנטיום 3 866;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, לדעתי לשים SLK כלשהו על פנטיום 3 זה טירוף(אם נגיד והיה מתאים לפנטיום 3, זה מיותר כמו לשים רדאון 9800 פרו למחשב פנטיום 1 רק בשביל לשפר גרפיקה) לכן לדעתי כדאי לקחת את זה

SPIRE SUPER ROCK

(למרות שרשום עליו שהוא מיועד לAMD, ע"פ היצרן הוא יספיק בהחלט לפנטיום 3 866;)

קודם כל תודה רבה רבה רבה ..... אני מדליק את המחשב והמעבד על 43 מעלות! אחרי חצי שעה שאני בודק שוב בביוס המעבד כבר ב69 מעלות !! והביוס מעודכן אגב לגרסא 1009

השאלות:

א. האם מעבד מקורי של ב 2900 RPM זה נורמאלי או נמוך ?

ב. נגעתי בגוף דווקא הוא יותר קר מטמפ' החדר (מוזר לא?!).

ג. ה SPIR כנראה מיועד לפנטים 3 מהדור של 0.13 מיקרון משמע 1.13 ו1.4 מה"צ שלדעתי יש להם תושבת אחרת למרות שהוא מציד נתונים לא רעים בכלל.

ד. מה עושים ? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. 2900RPM יכול להיות שזה הבעיה, אצלי יש מאוורר של P3 500 שעובד ב4500RPM. תבדוק שהמאוורר לא עושה רעשים חזקים מדי בזמן הפעולה.

ב. נגעתה בגוף הקירור כהביוס הראה 69+ מעלות? אם זה המצב זה יכול להיות 2 דברים:

1. כמעט ואין מגע בין גוף הקירור למעבד(למרות שהמעבד מתחמם, החום לא עובר לגוף הקירור ולא מתפזר משם, מסביר למה הגוף הקירור קריר)

2. חיישן לא מדוייק :-X

ג. הקירור של SPIRE שהצעתי יתאים כי הסוקט זהה(באתר היצר רשום שזה מתאים לP3 סוקט 370 וזה שמציינים דגמים אחרים לא אומר שהוא לא תומך במעבדי סוקט 370 קודמים ::))

בכל מקרה מציע לך להציץ איך התקינו לך את הגוף הקירור ולנסות להתקין אותו לבד(אם אתה לא ממש יודע איך, תקרא למשהו שיודע איך ;))

ותעדכן אותנו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה נראה לי שעליתם על משהו נכון, גם מגע לא טוב (או עודף משחת באיכות ירודה) וגם סל"ד נמוך

אני אקנה את הספיר שהוא לא ממש יקר ודווקא מציג מספרים לא רעים בכלל ונראה מה יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי שכחת משהו עקרוני וחשוב - הביוס מראה אחרי כמה זמן טמפ' במאמץ - זאתומרת שאחרי חצי שעה 69 זה במאמץ עצום הכי גבוה שתגיע אליו...

לגבי המאוורר תעשה מה שהציעו לך עם השמן, היה לי את אותה בעיה, מאוורר שהתחיל דרכו ב 4600RPM ירד ל3000 במגמתיות, שמתי שמן של מכונת גילוח - חזר ל 4600 יציב!

תעשה את זה

תוריד את המדבקה בצד האחורי (הצד שעליו מחוברים התומכים מפלסטיק של המאוורר) ושים טיפה של שמן מכונות או WD40 או אפילו שמן מטבח ( זה עבד לי גם) וזה יצא לך בובה ויוריד לך את הטמפ שהיא לא כל כך רעה בינתיים - ואני מדגיש בינתיים כי היא לא תהיה 70 מעלות.. המעבד ישאר על 43+- מעלות פשוט 70 זה מאמץ...

לגבי זה שהגוף קר יותר מטמפ' החדר - תנסה לפרק ולהרכיב חזרה את זה - ואם יש חומר טרמי, אולי הגיע הזמן להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...