ngn 10 מגה - מהירות הורדה של 250 KB/SECOND - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ngn 10 מגה - מהירות הורדה של 250 KB/SECOND

udih

Recommended Posts

לבזק בינלאומי יש בעית תשתית !. ושלא יספרו אחרת.

בתור רקע - עסקתי כ 10 שנים באבחון ותיקון בעיות תקשורת.

הייתי מחובר כ gamer 2.5 ושידרגתי ל 10 מגה NGN ואז התחילו להיות לי בעיות בחיבור בעיקר בשעות הערב עד חצות פחות או יותר.

שבוע פלוס "ביליתי" עם תת-רמה של תומכים שניסו להסביר לי שהבעיה בראוטר, הבעיה שאני משתמש ב ובכלל הם מתחברים עם השם משתמש שלי אצלהם ואין להם בעיה. ( ניסיתי להסביר להם שזה כמו לבדוק אם יש פקק תנועה באיילון כשאתה גר בדיזינגוף, יוצא מהבית רואה שאין תנועה ומסיק "אין פקק באיילון").

משום מה הם התעקשו להתעלם מהמדידות מההסברים (נאחזו בזה שפעם או פעמים תוך כדי 50 מדידות יצא בסדר).

רק מה ? יצאו אידיוטים - אחרי שהם הורידו לי את ההגדרה של "NGN" הכל הסתדר , אני מוריד ב 10 מגה כל הזמן.

רשת פרטית, תמיכה עלית - הכל מכירות.

ושלא תבינו אחרת, עדיין אני חושב שיש להם תשתית עדיפה על נטוויזן. שם גם רימו אותי - התקשרתי לבטל מנוי, שאלתי מחיר, ואחרי כמה חודשים הסתבר לי שהם מחייבים אותי והם סירבו לנתק. לא התחברתי ולא כלום .פשוט רמאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בספק מאוד, אני ב018 שזה בעצם תשתית מושכרת מ014.

וגם שני חברים שלי עם 014 חבילה של 10 מגה ואני והם גולשים בותן מהירויות-טורנטים - הורדות ברחבי הרשת, אולי לפעמים יש פינג טוב יותר לי ולפעמים להם, אבל זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושאתה על הקו עם נציג של תמיכה טכנית אתה אמור להיות עם הIE אל תנסה להיות חכם ולהוריד עם מנהל הורדות, הורדה שאתה אמור בסשן אחד להוריד על מהירות שיא (בממוצע).

אתה אמור להוריד על לפחות 1MB לשניה ושהתומך שואל אותך איזה מהירות אתה אומר לו 250KB\S ואז יתחילו לפתור את העניין.

שלומו חבל שאתה סתאם מנפיץ דברים. אם אתה לא מאמין לי טלפן לתמיכה ותשאל נציג שם.

לא טענתי שאי אפשר לקבל מהירות מלאה בהורדה אחת. מה שטענתי הוא שמבחינת בינלאומי אם אתה מקבל את המהירות התקינה ב2/3 סשנים המצב תקין. אני לא נכנס לוויכוח אם זה מה שאמור להיות או אם זה צודק. זה המצב בפועל מבחינת בינלאומי.

לא מאמין לי? תתקשר תשאל. תגיד לתומך שאתה מצליח לקבל מהירות תקינה ב3 הורדות אבל לא בהורדה אחת ואתה רוצה שהוא יסדר את זה. תחזור ותגיד לנו מה אמרו לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים לסיכום!!

הבוקר היה אצלי טכנאי . בדק אצלי בבית והכל נראה תקין.

יצא למרכזת והחליף לי פורט כיוון שחשד שהוא לא תקין.

הבעייה נפתרה. לטענתו תוך שהוא לחץ לקבל אישור להחלפת פורט פיזי במרכזת כי לא הסכימו בתחילה!!!

להזכירכם התעקשו כל השבוע שהתשתית שלהם תקינה לחלוטין וכך הראתה גם בדיקת 1@1 שהיא לא יותר מסתם חרטא במקרה הרע או הורדה של כמה סיישנים במקרה הפחות רע. בכל אופן זו בדיקה לא מאימנה של התשתית כי זכותכם לקבל 10 מגה הורדה ישירה בודדת (כמובן משרתים שתומכים במהירות כזו)!!!

אז אין שום הגבלה מספקית האינטרנט כמו שחלקכם טוען וגרם לי להאמין בכך...שום טרפיק שיפינג וכו'

תודה רבה לכולם !!! זהו ללא ספק הפורום הכי יעיל בארץ! בנושא מחשבים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם 12 מגה אתה מקבל מקסימום 1500קיי - איך הגעת ל2מגה?

אני על 3 מגה שהמקס זה 370+- ויצא לי להוריד קבצים כבר ב- 400K+... מוזר, אבל קורה... זה לא בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק מאוד, אני ב018 שזה בעצם תשתית מושכרת מ014.

וגם שני חברים שלי עם 014 חבילה של 10 מגה ואני והם גולשים בותן מהירויות-טורנטים - הורדות ברחבי הרשת, אולי לפעמים יש פינג טוב יותר לי ולפעמים להם, אבל זהו.

ברור שלרוב האנשים אין בעיה. דההה.

עובדתית אצלי יש להם.

ספקיות לוקחות קו במהירות מסוימת ומחברות X אנשים בהנחה שלא כולם מתחברים ביחד. כשהם כן מתחברים אז המהירות של כולם יורדת.

מה שלא הזכרתי בתגובה הקודמת זה שהתמיכה נתנה לי משתמש של 100 מגה לבדיקה ובאותו זמן שב משתמש הרגיל היו בעיות ב100 הורדתי ב10+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...