ngn 10 מגה - מהירות הורדה של 250 KB/SECOND - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ngn 10 מגה - מהירות הורדה של 250 KB/SECOND

udih

Recommended Posts

היום התקינו אצלי NGN 10 מגה

מהירות ההורדה המקסימלית שהצלחתי להוריד קבצים בצורה ישירה (שמירת קובץ כ:) לא עוברת את 300KB/SEC

זה רחוק מאוד מ-10 מגה הורדה.

אפילו באתר הבדיקה של בזקבינלאומי המצב דומה.ההעלאה טובה כ- 780KB

כאשר מורידים 5 קבצים במקביל באותה דרך כנ"ל מגיעים ל-10 מגה (5 כפול 250KB) אבל בכל מקרה לא יותר מ-250 כל קובץ גם בהורדה של קובץ בודד.

האם זה נורמלי? זה לא ממש 10 מגה. כי מה יהיה אם אוריד קובץ של 4 גיגה במהירות כזו נמוכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום udih,

לעיתים זמן העדכון של החבילה הוא עד 24 שעות מרגע השדרוג.

בצע איתחול לציוד (הוצא את המודם מהחשמל והחזר לאחר כ- 20 שניות),

במידה ומהירות הגלישה עדיין אינה תקינה, צור קשר בפרטי.

המשך גלישה מהנה

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוטם,

זה מאוד נחמד שנציג של 014 נכנס לדיונים האלה ונותן את התייחסותו לעניין הנידון פלוס כמה עצות מועילות פה ושם, אבל זה לא לעניין שכל פעם את מנסה להעביר את הדיון לפרטי. אם החברה שלכם (או כל חברה אחרת) עושה בעיות ללקוחות, גם אם הבעיות הללו נפתרות בסוף, אני מאמין שרוב האנשים פה היו רוצים להכיר את העניין כלקוחות פוטנציאליים. אני מבין שהאינטרס שלך הוא דווקא לא להוציא את הבעיות האלה החוצה, וזה הופך את ההודעה שלך מנסיון לעזור לנסיון להצניע את הבעיה...

udih,

אני למשל הייתי שמח לדעת איך העניין מתפתח, בין אם הוא נפתר לשביעות רצונך ובין אם לא. רק דבר אחד קטן - היות ובהורדת קבצים מרובים במקביל אתה כן מגיע למהירות המלאה, אתה בטוח שההגבלה כאן היא לא מצד השרת ממנו אתה מוריד או מצד תוכנת ההורדה שאתה משתמש בה (פר קובץ)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום vic07,

חשוב לי להבהיר כי אינני מנסה להעביר את הדיון ל"פרטי".

הסיבה לכך שאני מבקשת ליצור קשר בפרטי, היא על מנת שנוכל לבדוק

מול הלקוח הגדרות ולבצע עימו בדיקות מקיפות.

המשך גלישה מהנה

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוטם,

זה מאוד נחמד שנציג של 014 נכנס לדיונים האלה ונותן את התייחסותו לעניין הנידון פלוס כמה עצות מועילות פה ושם, אבל זה לא לעניין שכל פעם את מנסה להעביר את הדיון לפרטי. אם החברה שלכם (או כל חברה אחרת) עושה בעיות ללקוחות, גם אם הבעיות הללו נפתרות בסוף, אני מאמין שרוב האנשים פה היו רוצים להכיר את העניין כלקוחות פוטנציאליים. אני מבין שהאינטרס שלך הוא דווקא לא להוציא את הבעיות האלה החוצה, וזה הופך את ההודעה שלך מנסיון לעזור לנסיון להצניע את הבעיה...

בגלל שהוא לקוח של החברה זה לגיטימי שהיא מנסה לעזור לו וזה גם הגיוני להתקשר עם שירות הלקוחות שלהם כי רוב האנשים שהתקשרו אליהם התרצו. זה עדיין לא אומר שהם יפתרו את הבעיות שאנשים מבחינים בה בצורה כללית אלא אם כן הם יודעים על בעיה וודאית (מניפולציות שהם עושים זה לא בעיה אלא אם כן מבחינים בזה). ראיתי פעם שלוטם ציינה שיש בעיה באיזה שרת בחו"ל וזה באמת היה נכון.

בגלל שלוטם עובדת ב014 תהיה בטוח שיש לה הגדרת משרה מאוד ברורה והיא יודעת לאיזה דיונים היא יכולה להכנס ולאיזה דיונים שתיקה יפה להם. קח לדוגמה דייונים על traffic shaping . לא נראה לי שהיא אפילו יודעת איזה מניפולציות הם עושים ואיזה מערכת יש להם. אין לאף חברת שום אינטרס שאנשים ידעו איזה מניפולציות הם עושים לתעבורה. היא בחיים לא תגיב בנושא אלא אם כן היא תקבל הוראה ברורה מלמעלה. זה פשוט לא העבודה שלה. גם אם היא יודעת משהו בנושא היא לא תתן לאף אחד את האינפורמציה הזאת כי זה בגדר "סוד מסחרי" ובטוח שהיא קיבלה הוראות מאוד ברורות בנושא. היא חייבת להיות מאוד זהירה כי בHWZONE יש הרבה אנשים שיודעים איזה שאלות לשאול. ;)

הלקוח "הממוצע" לא יודע בכלל איך ה"אינטרנט" עובד . הם יכולים אולי להבין שזה עובר בכבל כמו חשמל או שיש שם "חבילות" של מידע או פורטים. אולי הם שמעו על מושגים של פינג וpacket loss אבל לא חובה שהם יודעים מה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו עדיין לא לפתרה הבעיה

ניסינו יחד עם התמיכה של בזקבינלאומי את כל האפשרויות : חיבור מודם ישיר לללא ראוטר למחשבים שונים, חיבור 1@1 ובדיקת תשתית NGN של שמתקבלת בבדיקה: 9.22 הורדה ו-777 העלאה.

הבעיה אני מזכיר קיימת בכל השרתים ולא במקום ספציפי. גם בשרת הבדיקה של בזקבינלאומי בהורדת קובץ 500 מגה המהירות מגיעה ל-250KB במקסימום.

אין לי כל תוכנה של ניהול הורדות .

בזק אמורים שהתשתית תקינה בהתאם לבדיקה הנ"ל.

כרדע זה עדיין בברור של התמיכה של בנ"ל.אעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה250KB האילו חוזרים על עצמם בכמה שירשורים. כדאי שאני גם אבדוק את העניין. בבדיקה האחרונה שלי מול RS לא עברתי את ה200 .

זה סוג חדש של traffic shaping ? לא נותנים ליותר מ2Mbit לכל HTTP . אולי כדאי שתנסה FTP או . לא מזמן גם גיליתי שהspeedtest לsan diego ממש מעפן כי כנראה שהם לא עדכנו את התיעדוף שלהם :lol:.

אני ניסיתי להוריד קובץ שמצאתי בגוגל כשחיפשתי kernel וזה לא עבר את ה600. האמת שפעם שעברה כשהורדתי מsteam שעבד על 600 מכ2 או 3 שרתים ה קובץ של הlinux kernel עבד על 250.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק בראוטר שלך אם הגדרת שרתי DNS (ראשי ומשני) או שהשארת את השדה ריק

מנסיון אם מגדירים משהו זה פוגע בתעבורה ועדיף להשאיר ריק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני מריץ בדיקות

http://www.kernel.org/pub/linux/kernel/v2.6/testing/linux-2.6.34-rc6.tar.bz2

19:00 בערך מהירות מתחיל 800 ואז יורד אחרי כמה זמן עולה ויורד בין 90 ל 250KB כשהוא יורד מתחת ל80 או משהו הוא קופץ פתאום ל200 . בממוצע המהירות יורדת לאט לאט. רוב ההורדה היא ב100-150 .

עם הaddon downloadthemall שמוריד 4 פעמים במקביל הגעתי למהירות ממוצעת של 500KB

הורדתי גם בהורדה רגילה 500KB עם DTa הוא הוריד ב1.1

ניסיתי גם להוריד QG2 remake מvgames ירד ב550~ אבל זה בגלל שיחסית עמוס עכשיו פעם בבוקר זה היה ב250 ובחצות 1300 שזה המקסימום.

לפי דעתי מישהו צריך לזרוק לי שם של כלי סטנדרטי לעשות את כל הבדיקות האילו למרות שספקי יכולים להתכוונן עליו ולהרוס את התוצאות כמו שהם עושים עם speed test .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא נתקלתי בבעיה כזאת ,באותו יום שהזמנתי 10MB ב NGN ועדכנתי עם ו בינלאומי ,תוך כמה שעות כבר הכל עבד פיקס .

לגבי טורנטים והבדל בין הורדות רגילות ,זה לגיטימי לגמרי , לא תמיד בהורדה ישירה תקבל את המהירות שאתה משלם עליה ,לדוגמה מרפיד שייר

אבל עצלי לפעמים עם אני מוריד דרך crome אני לפעמים מגיעה ל 1300, בכל מקרה לבזק יש יותר בעיות עם תשתית מאשר להוט ..

הכבלים עוברים באותה תהלה בכל זאת ..וזה הכל בעוויר (לפחות ככה הסבירו לי באיזה קורס של :kopfpatsch:?!)

יש לציין שאחרי שהזמנתי ,לקחתי אחרי זה גם ראוטר DLINK2760U ,עולי יש לך איזה בעיה עם הראוטר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר!

תבדוק בדיקת מהירות ב147.235.246.92 כשאתה מחובר עם שם משתמש 1@1 תראה האם המהירות שלך תקינה.

אם כן אז תבדוק שוב אבל הפעם עם החשבון שלך.

במידה ובפעם הראשונה עם 1@1 יש בעיה תתקשר לבזק.

במידה ובפעם השניה שאתה עם החשבון של בב"ל יש בעיה , תתקשר לבב"ל.

אין מה לנסות להוריד ממקומות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם בזב"ל + HOT על 12 מגה.

אני חייב לציין שיש הבדל עצום במהירות ההורדה בשעות היממה,אני מסוגל להוריד קובץ משרת ב6 בבוקר על כ-2 מגה לשנייה,לעומתו בשעות הצהריים או שהמהירות תהיה אפסית או ממש ניתוקים.

ניסית לפי תזמון שעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...