Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 86 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צודק, האנשים שמשחקים FPS בקונסולות כל כך מוגבלים שגם עם AS הם לא ינצחו שחקן מחשב ממוצע :lol:

מניסיון ה AS מאוד משנה בקונסולות, למי שמגיע מהמחשב זה מרגיש ממש רע לשחק עם זה. למרות שברוב המשחקים של אין AS (למשל KILLZONE).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור AIM ASSIST?

בטח קשור עומרי, זה מנגנון מפגר שגורם לכוונת ממש להתביית על האויב.

בכל מקרה, אני חושב שאתה צריך להתרכז בכל הדברים הטובים שיש במשחק מעבר לסנייפר שזה החלק הכי פחות מעניין שם (ספציפית למשחק הזה),

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין. זה שיש AIM ASSIST לא קובע שום דבר בקשר ל QS, אם יש שם אז יהיה גם פה, אין שום קשר.

אגב, תראו כמה לא מגיעות לקרסוליים של המחשב

המונטאז' הכי טוב שראיתי עד היום. כל הגיימפליי זה נגד שחקנים מקצועיים, בליגות מקצועיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, תציץ בסרטון ששמתי באורך שעה, תריץ קצת, אין שם טיפת QS ,תבדוק אם אתה אוהב מה שאתה רואה,כי אם לא אין לך מה לחפש ב BLACK OPS כנראה, לא הכל מבוסס על סנייפרים ,אפילו זה חלק מאוד קטן מכל המשחק, תנסה ליהנות מכל הדברים החדשים, אתה מאבד קצת מהעניין אחי, ברצינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי רבע שעה מהסרטון, אני לא רוצה לראות יותר מדי כדי לא להרוס :)

וסמוך עלי לא איבדתי את הקסם שלי, סתם נדבקתי לזה בחודשיים האחרונים ב MW2 בגלל שזה הדבר הכי כיף כבר שיש במשחק.

זה לא אומר שאני אחרוש את זה בבלאק אופס אבל אני אהיה מאוד מאוכזב אם זה לא יהיה אפשרי

מאיפה הבאת את הרעיון שהדבר היחיד שמעניין אותי זה QS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי רבע שעה מהסרטון, אני לא רוצה לראות יותר מדי כדי לא להרוס :)

וסמוך עלי לא איבדתי את הקסם שלי, סתם נדבקתי לזה בחודשיים האחרונים ב MW2 בגלל שזה הדבר הכי כיף כבר שיש במשחק.

זה לא אומר שאני אחרוש את זה בבלאק אופס אבל אני אהיה מאוד מאוכזב אם זה לא יהיה אפשרי

מאיפה הבאת את הרעיון שהדבר היחיד שמעניין אותי זה QS?

תסתכל על רוב ההודעות שלך פה, כולן על QS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...