Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 76 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

מאותו הלינק:

Whilst jumping, the player cannot use his weapon, and there is a small recovery time

that the player cannot use his weapon afterwards. This has been confirmed by Treyarch

:yelclap::xyxthumbs:

חסל סדר ארנבים ושפנפנים

אם אתה מתכוון ל bunny jumps אז זה לא קשור. מדובר רק על קפיצה ממצב ריצה למצב שכיבה, אבל זה לא אומר שבקפיצה רגילה לא יהיה אפשר לירות בנשק (חבל, כי גם אני לא ממש מת על "קפיצות ארנבים").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חשבתי על זה, ובעצם- אני בכלל לא אתרשם או אעריך את TREYARCH אם המשחק הזה יהיה מעולה. הם לא יצרו שום דבר חדש- לקחו משחק קיים ומוצלח, ושיפרו אותו בהתאם לבקשות הקהל...

יש בזה משהו ,אבל אתה לא מסתכל על הדברים באור נכון ;)

TREYARCH השתמשו בכל המידע והחומר גלם הזה בחוכמה, מה שגם שהם מאוד יצירתיים בכל מה שקשור לפיצ'רים וללהעסיק אותך יותר שעות מול המסך ,

בקיצור ,הם יודעים מה הם עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתאם לבקשות הקהל

זה לא מה שחשוב?

אני דווקא מתבאס על ה prone / jump, בגלל שזו הדרך היחידה להנצל אם מתחילים לירות בך מאחורה.. אני ישר מסתובב לכיוון שממנו יורים בי, קופץ או זוחל ומחסל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FOGBIRD בליזארד נשארים עם אותן נוסחאות ועם רעיונות של אנשים אחרים כבר שנים,וזה לא מפריע לאף אחד. כל עוד היישום מעולה ומלוטש זה מספיק טוב.אם כל פעם רק ילטשו את המשחק אבל הוא עדיין יישאר המשחק הכי טוב בשוק זה לא יפריע לי בכלל, אז במקרה הכי גרוע אפשר לטרוח לקנות אותו רק פעם בשנתיים..נגיד אני לא קניתי את WAW.

+אחרי איך שIW ירקו לקהל בפנים עם MW2 אני חושב שלמדנו גם לא לזלזל במפתחת "שמקשיבה לבקשות הקהל"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שחשוב?

אני דווקא מתבאס על ה prone / jump, בגלל שזו הדרך היחידה להנצל אם מתחילים לירות בך מאחורה.. אני ישר מסתובב לכיוון שממנו יורים בי, קופץ או זוחל ומחסל אותו.

הם לא ביטלו את האפשרות לקפוץ כמו במשחקים רגילים. ואם אתה מסתובב אחורה ועובר למצב prone אין שום בעיה לירות מיד. זה רק אם אתה רץ מהר ומיד עובר למצב prone שאז אתה את הקפיצה הזאת, אבל אין שום בעיה לעבור מהר למצב prone מעמידה/הליכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסמו את זה פה עשרות פעמים, למרות שלא עדכנתי את הדיון, כי בכל זאת, לעדכן בשביל קצת יותר משבוע זה לא פרקטי.

תודה בכל מקרה

עריכה: תודה GMAN, עכשיו ראיתי, זה כולל הפרו והכל,

ראיתם שעם LAST STAND חברים יכולים להחיות אותך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסמו את זה פה עשרות פעמים, למרות שלא עדכנתי את הדיון, כי בכל זאת, לעדכן בשביל קצת יותר משבוע זה לא פרקטי.

תודה בכל מקרה

עריכה: תודה GMAN, עכשיו ראיתי, זה כולל הפרו והכל,

ראיתם שעם LAST STAND חברים יכולים להחיות אותך??

אכן , מאוד שימושי ב- SND וכאלה בטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...