Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק יהיה זמין ב STEAM בסופו של דבר, כניראה שזה לא העדיפות הראשונה של כי בכל זאת המחשב האישי לא כל כך מעניין אותם אבל המשחק יהיה ב בדיוק כמו כל שאר המשחקים של החברה.

תקשורת בין שחקנים היא פחות נוחה וטובה מסטים ולכן אם תהיה אפשרות לרכוש את המשחק דרך סטים,

תשכחו ממכירה מוקדמת. :lol:

אתה תשלם יותר על המשחק רק בשביל שהוא יהיה מ :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהם ישלבו חלק מהאפשרויות של (למרות שלא ניראה לי, אוהבים לדרוש הרבה שזה מגיע לדברים האלה) והם גם תמיד יכולים לעשות דבר כזה בעצמם ולשלב אותו במשחק, ניראה כאילו הם הוסיפו הרבה כלים ל MP :nixweiss:

Valve לא דורשת שקל על זה, אתה יכול להוסיף את זה גם בעצמך למשחק שלך(דרך ה-SDK של STEAM) כל עוד הוא מופץ בחינם או בתשלום דרך .

ב BLACK OPS לא יהיו את הבעיות האלה.. כי המשחק לא רץ על השרתים של סטים

לSteam אין שרתי משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה למה TREYARCH עד כדי כך מפגרת ולא מבינה שהמטול הוא אחת מהסיבות הראשיות לגסיסתו של MW2...

אל תהיה מודאג מקסים , הם גם הודיעו שיהיו מודים וDev Console - אם לא יהיה טוב בשרתים "רגילים" , נשחק בכאלה שעברו מודיפיקציה בצורה כזאת שתצטרך סקיל אמיתי בשביל לשחק ולא מטול בשביל לנצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה למה TREYARCH עד כדי כך מפגרת ולא מבינה שהמטול הוא אחת מהסיבות הראשיות לגסיסתו של MW2...

יהיו שרתים מיועדים לפחות, אז אני בטוח שבחלק מהם יהיה אסור להשתמש במטולים או בנשקים/פרקים לא מאוזנים (ואפשר יהיה גם להעיף/לעשות באן למי שמפר את החוקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה, קריירת המטולים מסתיימת.

ב-COD4 לא זכור לי שרתים בלי מטולים מעבר לשרתים של מודי HC שהיו דיי שוממים, או שרתים של איזה קלאן ישראלי פלצני שבו ילד בן 8 צועק וואלהאקר! ונותן לך באן אחרי שהרגת אותו עם Flashbang.

זה חלק מהמשחק, תתמודד עם זה, ותפסיק לבכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...