Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 64 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

לא אוהב באטל פילד, לא נכנס לזה, לגבי הסאונד שלו אין וויכוח בכלל, הכי טוב ששמעתי אי פעם ,אין משהו שמתקרב אפילו, זה נכון....

ושוב' כמו שציינתי כבר קודם,אני בטוח ב 100% שהסאונד בבלאק אופס נוראי, אשמח לטעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אופן טוב זה לא מספק... האופן שבו זה צריך לרוץ זה 60+ FPS עם הגדרות מקסימליות ו2XAA לפחות, אני אפילו לא מבקש את ה92FPS של MW2 או ה200+ של COD4, אבל הדרישות המינימליות האלו גורמות לי לחשוש... :(

המשימה של טיפול ב -AA ו-AF נופלת על כרטיס מסך ולא על המעבד, לכן זה לא מה שיהרוס לך. בכל מקרה, הפעלה של AAX2 לדעתי ממש לא שווה כי זה לא משפר את התמונה בהרבה. צריך לפחות AAX4.

לגבי הגדרות מקסימליות, זו יכולה להיות בעיה מבחינת צוואר בקבוק של מעבד כי יכול להיות שכמות החישובים הפיזיקליים שנופלים על המעבד עולה ואז הוא עלול להשתנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שהרבה מכאן כבר הזמינו את המשחק,

ממה שאני מצליח להבין הסיכוי שאכן gameservers יספקו שרתים בישראל הוא ממש נמוך, יש להם data centers ברחבי העולם אבל לא בישראל, ולפי דעתי הם פשוט לא יטרחו - אחרי הכל כמה שרתים ישראלים כבר יהו? (קחו דוגמא מ- MW2), זה לא כלכלי להם (אני נגד זה אבל מה לעשות...).

זה לא מפריע לכם? האמת שזה גורם לי לחשוב פעמיים אם אני רוצה לקנות את המשחק, רק בגלל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שהרבה מכאן כבר הזמינו את המשחק,

ממה שאני מצליח להבין הסיכוי שאכן gameservers יספקו שרתים בישראל הוא ממש נמוך, יש להם data centers ברחבי העולם אבל לא בישראל, ולפי דעתי הם פשוט לא יטרחו - אחרי הכל כמה שרתים ישראלים כבר יהו? (קחו דוגמא מ- MW2), זה לא כלכלי להם (אני נגד זה אבל מה לעשות...).

זה לא מפריע לכם? האמת שזה גורם לי לחשוב פעמיים אם אני רוצה לקנות את המשחק, רק בגלל זה...

אתה גר בחור, תתמודד. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואווווווווו איזה הייפ לא מובן,100 עמוד על מה ולמה :s07:

רק לי כזה מוזרה כל ההתלהבות הזאת,מכל התמונות והסרטונים אנ י סה"כ רואה פה MW3,או אפילו מוד מושקע לMW2...

תכלס אין עד סוף השנה משהו מעניין יותר באופק,אבל לא צריך להסחףףף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואווווווווו איזה הייפ לא מובן,100 עמוד על מה ולמה :s07:

רק לי כזה מוזרה כל ההתלהבות הזאת,מכל התמונות והסרטונים אנ י סה"כ רואה פה MW3,או אפילו מוד מושקע לMW2...

תכלס אין עד סוף השנה משהו מעניין יותר באופק,אבל לא צריך להסחףףף

COD MW2 היה משחק מצוין וממש ממש כיפי, רק הבולשיט שמסביב...

אז טרייארק הוציאו את הבולשיט שמסביב והוסיפו כל מני פיצ'רים מגניבים, נכון, זה לא יותר ממוד לMW2. אבל למה לשנות משהו טוב? שאפשר לשפר אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי היה רעיון טוב אם היה ניוק (אבל KS's עדיין לא נחשבים לKILLSTREAK) אבל היה אפשר להפעיל אותו רק 5 דקות\כשהמשחק מגיע למספר נקודות מסויים לקראת הסוף, לכן, הניוק לא יסיים את המשחק מוקדם מדי, אולי רק ב5 דקות. כך שזה לא יציק, וזה יראה לאחרים שיש לך סקיל, בגלל שעשית ניוק בלי KS's

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף בלי וזהו.

בתאכלס זה באמת דיי מבאס, לא נראה שיש שיפור קטן אפילו בגרפיקה

והמשחק נראה דיי יבש מבחינת אקשן, מפות וכל זה

Dude, what the HELL are you talking about?

המשחק נראה חי מתמיד: צבעים מגוונים יותר, הכל נראה יותר ראליסטי ופחות מצוייר. הגרפיקה הרבה יותר טובה (ההוכחה היא דרישות המינימום), ולמה יבש? COD זה COD, תמיד עם טחינה ולעולם לא יבש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...