Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובכן יש לנו כמה סקרינים מרשימים, יש פקיצה ניכרת (אמנם לא פירצת דרך אבל העיקר שיש לנו כמה שיותר FPS יחד עם זה) בגרפיקה מאז MW2:

screenshot_232189.jpg

screenshot_232187.jpg

screenshot_232185.jpg

screenshot_232188.jpg

screenshot_232184.jpg

שימו לב לתאורה ולפרטים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך שזו תמונה שהיא לא חלק מהגיימפליי נכון? גם MW2 הציג סרטונים יפייפים של קטעי ווידאו בין החלקים שבאמת שיחקת בהם.

זה לא אומר שככה יראה המשחק בפועל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקרינים הם מתוך הגיימפלי, אני מאמין שבPRE RENDER היו משקיעים הרבה יותר. כמו כן אפשר להניח שכסקריני TEASE שניבחרו בדיקדוק רב (אחרי הכל אפשר למצוא כמה מקומות מרהיבים ביופים גם בCS) ורונדרו ברזולוצייה מפלצתית ואז הוקטנו לגודל "נורמאלי", הדבר יוצר אפקט של AA מפלצתי ועושה את האפקט הנוצר מהפילטרים שבוצעו לתמונה (כגון DOF, BLUR) ליהיות יותר חדים. לכן ניתן להסיק שאכן המשחק ניראה טוב מאוד וגם לא ממש רחוק מהסקרינים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקרינים הם מתוך הגיימפלי, אני מאמין שבPRE RENDER היו משקיעים הרבה יותר. כמו כן אפשר להניח שכסקריני TEASE שניבחרו בדיקדוק רב (אחרי הכל אפשר למצוא כמה מקומות מרהיבים ביופים גם בCS) ורונדרו ברזולוצייה מפלצתית ואז הוקטנו לגודל "נורמאלי", הדבר יוצר אפקט של AA מפלצתי ועושה את האפקט הנוצר מהפילטרים שבוצעו לתמונה (כגון DOF, BLUR) ליהיות יותר חדים. לכן ניתן להסיק שאכן המשחק ניראה טוב מאוד וגם לא ממש רחוק מהסקרינים הללו.

וכמו שאמרתי... בואו נקווה שככה זה באמת יהיה...

חלק מהתמונות מזכירות לי את 2

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע מבוסס על המנוע של COD:WAW (נציג מהמפתחת הזכיר את העניין בראיון עם GT), שיפור של המנוע של COD4. מצד אחד זה טוב מצד שני זה אומר שהוא לא כולל את השיפורים שהוכנסו ב MW2 (והיו הרבה שיפורים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...