חושב לגור בשכירות - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חושב לגור בשכירות

wooper

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי בעיה עם הבחירה שלך. מצדי תחזיק BMW חדשה כדי לנסוע לסופר. עצבן אותי שירדת עלי על זה שאני מפנק את עצמי בכמה בגדים יפים ובושם בשנה בזמן שאתה מר' שיקולים כלכלים מעולים בחיים לא הוצאת אגורה סתם בזמן שאתה מוציא 1,000 ש"ח בחודש על שרוב הזמן עומד בחנייה.

בוא תעצור רגע ותסביר לי איך בעצם הגעת למסקנה (המעוותת) שהרכב שלי רוב הזמן עומד בחנייה..?

אגב אתה סותר את עצמך, אם רוב הזמן הוא עומד בחנייה אז למה שהוא יתקלקל? ::)

בקיצור עזוב, יצאת חומוס. עשית ממני מינימום מישהו שנוסע בפרארי אבל קונה חולצות בשוק 5 ב-10 ש"ח. יאללה. שחרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין זה לא שיטה,

זה דרך חיים..

זה מערכת שלמה של התנהגויות, נורמות חברתיות והתנהלות פיננסית ייחודית

אז שקרירין יעלה את התורה שלו לפורום שנלמד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מכיר מישהו כמו ש''Benor'' אמר.

אח של אבא שלי הגדול מבינהם,גר אצל אחר אחר במשך משהו כמו 20 שנה ורק חסך וחסך,בנסוף קנה דירה ב100 אלף דולר,ובסופו של דבר יצא שהוא משלם משכנתא של 2000 ש'ח(שהוא מרוויח בעצם משהו כמו 5).

כל אחד והמזל שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תעצור רגע ותסביר לי איך בעצם הגעת למסקנה (המעוותת) שהרכב שלי רוב הזמן עומד בחנייה..?

בקיצור עזוב, יצאת חומוס. עשית ממני מינימום מישהו שנוסע בפרארי אבל קונה חולצות בשוק 5 ב-10 ש"ח. יאללה. שחרר.

רבותי חשיפה ראשונה -המכונית של עומרי

al-bundy-dodge-plymouth-duster-340.jpg

;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכב עומד מקבל יותר בלאי מרכב נוסע. לחישוב אחזקת לא הכנסתי תיקונים וטיפולים. רק דלק וביטוח. אני מכיר את צ'מפיון מוטורס טוב מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...