כל כמה זמן אתם מחליפים מערכת גיימינג בממוצע? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל כמה זמן אתם מחליפים מערכת גיימינג בממוצע?

Cha0stAlker

כל כמה זמן אתם מחליפים מערכת גיימינג בממוצע?  

840 הצבעות

1. 1. כל כמה זמן אתם מחליפים מערכת גיימינג בממוצע?

• עד שנה
    • שנה-שנתיים
    • שנתיים-שלוש
    • שלוש שנים ומעלה
    • לא מחליף, משדרג לאט לאט

Recommended Posts

^ כן, בגלל זה ציינתי שאם המחיר מאפשר את זה. הייתי אומר שמערכת כמו שלי בהשוואה למערכת ממוצעת (Core i5+5770) אוטומטית מוסיפה עוד שנתיים לפחות לזמן היעילות של המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרטיס מסך אני מחליף אחד לשנתיים/שלוש כאשר הנוכחי כבר לא מצליח להריץ בצורה טובה משחקים בהם אני משחק. את כל המערכת אני מחליף כאשר המערכת הנוכחית מיושנת ואין יותר אפשרות לשדרג מעבד/זיכרון. אני לא רואה את זה קורה בשנתיים הקרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר כאילו אחרי הצבא נגמר הכיף בחיים ומתחיל כל החרא של משפחה וילדים, מה אתה הולך להביא ילדים בגיל 22 שזאת התקופה האחרונה שאי פעם תשחק במשחקים?

בקיצור צא מהסרט

:lol:

לא חשבתי על זה :P

בקיצור ביום שאני ארגיש שהביצועים מתחילים להתדרדר משמעותית (crysis 2?) אני אחליף מחשב.

כרגע MW המחשב שלי מריץ סבבה לגמרי 80-90 FPS הגדרות כמעט הכי גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך אך היו ימים יפים פה בפורום לפני המשבר הכלכלי האחרון

היתי מגיע למצב שהחלפתי כל שבוע ומעבד בממוצא.וכל שבועיים כרטיס מסך.

לא תמיד משדרג לפעמיים משנמך.העיקר לנסות חומרה שונה.

היום אני נאלץ להחליף מחשב כל חודשיים שלושה.פחות תנועה ב-TZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בכך שהמערכת הנוכחית שלי איתי כבר מספר רב מאוד של שנים, ושאת האקס בוקס קניתי לפני שנתיים רק, אני חייב להגיד... אף פעם?

יאפ.

שכחת אופציה בסגנון "אני לא . לא דחוף לי לשדרג".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משדרג מערכת שלמה לרוב אני קונה "תוספות".

לדוגמא את המחשב [הלוח/מעבד/ספק/מארז/דיסק קשיח/זיכרונות],רכשתי לפני שנתיים,

זה אומר הוצאתי קצת מעט יותר על Q9450,שחצי עולם המליץ אז על E8XX,ובספק טוב PRO82+[שממש רק הגיע לארץ] של אנרמקס וגם לוח לא רע P5Q PRO.

בעיקרון היתי זמן מה עם 6200 שכמובן לא קניתי,ואז החלפתי אותו לאחיו הבוגר GTX285 ושאותו החלפתי לגירסת 2GB SSC

עם הזמן אני אישית הוספתי עוד 4GB זיכרון/ודיסק קשיח של 1TB/וכל הקירור שהשקיט לי את המחשב בצורה נפלאה.

אין לי סיבה לשדרג את המחשב בשנה הקרובה,כרגע המעבד שלי יושב סבבה על 3.5ג'יגה הרץ,עם מערך 6ג'יגה ביט של לא רע לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת שלי 4 שנים, אין לי אפשרות להחליף, סיימתי איתה את IV, היא עברה שידרוג קטן בדרך, ואני כבר לא משחק, אז אין לי בעיה.

יש לי בבית עוד מחשב בן 6 ועוד אחד בין 8-9 והם עדיין עובדים יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המערכת שלי בכמעט ביולי האחרון, והיא בסדר גמור. הריץ לי Batman Arkham Asylum על 60FPS בהגדרות הכי גבוהות ונראה ממש ממש טוב, אבל את METRO 2033 ב- DX9 על ההגדרות הכי גבוהות קירטע לפעמים... 30-60FPS...

חושב להחליף כ. מסך בקרוב למשהו מעט טוב יותר, אבל נראה אם התקציב ייאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי Q6600 שמת בפסח, לצערי נאלצתי לשדרג מעבד+לוח אם וזיכרונות מוקדם מהצפוי (שנה וחצי לאחר קניית המערכת שניקנתה ב4200 ש"ח).

הבדל ניכר? נא... כשעברתי מHD2600 עם לHD4870 עם QUAD הרגשתי הבדל עצום והייתה הרגשה שהכסף שהושקע במערכת מפיק תועלת.

עכשיו אני מאוכזב, לא מבין למה זרקתי 1500 שקל...

בכללי אני חוסך 50 שקל בחודש ומחליף מחשב טוטאלוס פעם בשלוש \ארבע שנים, זה אם הטכנולוגייה העדכנית שווה את זה. אבל עם הקצב של ניצול החדש היום ניראה לי שאני אשאר עם הHD4870 שלי עוד הרבהה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים די לזבל בשכל, הרוב כאן בגיל שהמקסימום שהם יכולים לדבר עליו זה מתי הם רכשו את המחשב הנוכחי ואולי גם את המחשב הקודם.

באופן כללי אני לא מחליף את המחשב אלא כל הזמן משדרג חלק אחר, מהמחשב המקורי מה שנשאר לי זה רק המארז, ספק הכח וגוף הקירור של המעבד.

ב3 וחצי השנים האחרונות שדרגתי:

צורב (פעמיים)

כונן קשיח (פעמיים)

כונן BD (תוספת)

כרטיס מסך

לוח אם + מעבד (יחד)

כרטיס רשת אלחוטי (תוספת)

זיכרון

השדרוג הבא אולי יהיה המארז וכנראה שאני אוסיף עוד כונן קשיח של טרה, אני רוצה להגדיל את הזיכרון מ3GB ל6GB אבל חבל לי להוציא 450 שקל על ולכן כנראה שזה יחכה עוד איזה שנה שאני אשדרג את הלוח אם והמעבד.

בנתיים הספק כוח עושה את עבודתו נאמנה ומסתמן כרכיב שההשקעה בו היתה הכדאית ביותר. (Enermax Liberty 400)

על ציוד היקפי אני לא מדבר כי בדרך כלל מתייחסים לזה בנפרד.

לטעמי למי שמבצע את השדרוג בעצמו לא שווה להמתין כדי להחליף את כל המחשב ושדרוג בחלקים יהיה הרבה יותר אפקטיבי, למי שלא מבין בזה זה לא שווה את ההתעסקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבים נייחים:

בהתחלה - XT ו 2e,

- 486dx2 - 50 mhz - 1993 עם כרטיס מסך של trident.

1997 - קניתי p1-166mhz, voodoo 2 (של דיאמונד, אם מישהו זוכר).

2000 - קניתי p3 667 עם 256 - כיום - נתרם.

2007 - קניתי e6600 עם 8800 gts 320 (שהוחלפו לו לוח האם וכרטיס המסך במסגרת האחריות).

חוץ מ 4, סוחב יפה מאוד. כנראה יחזיק עוד שנה לפחות.

מחשבים ניידים:

2002 - סוני p3 1ghz. (יד שנייה) - כיום - עבר לסבא שלי.

2004 - ה.פ. p-m., כיום - עבר לאישתי.

2009 - - aspire one.

נראה שיוצא לי לקנות מחשב פעם בשנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המחשב שלי לפני שנה וחצי אם אני לא טועה, במקרה כזה אני לא משדרג.

קניתי בשכל, Q6600 טוב לאוברקלוק, קצת בעייתי עם הטמפרטורות אבל עם קירור סבבה בסביבות ה-300 שקל אפשר להגיע לביצועים מעולים.

בקשר לכרטיס מסך, יש לי HD4870, לבינתיים הוא מספק אותי מעולה, עדיין רץ כמו סוס.

אני לא הולך לקנות מחשב חדש, רק לשדרג.

כרטיס מסך אני משדרג רק אם יש צורך, אם אני רואה שזהו, תם זמנו אז משדרג.

יש לי העדפה ל-ATI למרות ש- קצת מובילים עם הפיזיקס וכל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...