כל כמה זמן אתם מחליפים מערכת גיימינג בממוצע? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל כמה זמן אתם מחליפים מערכת גיימינג בממוצע?

Cha0stAlker

כל כמה זמן אתם מחליפים מערכת גיימינג בממוצע?  

840 הצבעות

1. 1. כל כמה זמן אתם מחליפים מערכת גיימינג בממוצע?

• עד שנה
    • שנה-שנתיים
    • שנתיים-שלוש
    • שלוש שנים ומעלה
    • לא מחליף, משדרג לאט לאט

Recommended Posts

מתחילות להיות לי רגשי נחיתות על זה שיש לי "רק" Q6600 ו HD4870. המחשב אצלי כבר קצת מעל שנה, ואני מתכנן להעיף (למכור) אותו לקראת סוף שנה, שיתחילו לבוא משחקי FPS דורשי DX11.

לגבי שדרוג-אני לא מת על הרעיון. אני לא אוהב להתעסק עם חומרה יותר מדי-אני תמיד חושש שמה אני אהרוס חלק חשוב ויקר. חוץ מזה, לקח לי מעל שלוש שעות כולה להחליף משחה טרמית ( :screwy::smile1:), ואני לא רוצה לשבת שבועיים על (וגם אין לי הרבה מקום לעבוד ככה שזו גם מגרעה).

בקיצור-מה אתם ממליצים?

נ.ב

תורידו הצבעה אחת ב"לא מחליף, משדרג לאט לאט" בגלל שאני הצבעתי כדי לראות את התוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז זהו ש.. עוד שנתיים אני בצבא ככה שאם אני אקנה אז, כל המחשב ירקב בבית (בקיצור עכשיו זו התקופה האחרונה פחות או יותר שאני הולך להינות ממשחקי מחשב, אחרי אני הולך לראות רק את המשחקים של הילדים שלי עם כל התוכניות שלי לעתיד :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו ש.. עוד שנתיים אני בצבא ככה שאם אני אקנה אז, כל המחשב ירקב בבית (בקיצור עכשיו זו התקופה האחרונה פחות או יותר שאני הולך להינות ממשחקי מחשב, אחרי אני הולך לראות רק את המשחקים של הילדים שלי עם כל התוכניות שלי לעתיד :P).

אתה מדבר כאילו אחרי הצבא נגמר הכיף בחיים ומתחיל כל החרא של משפחה וילדים, מה אתה הולך להביא ילדים בגיל 22 שזאת התקופה האחרונה שאי פעם תשחק במשחקים?

בקיצור צא מהסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם בשנתיים שלוש זה מספיק והגיוני לגמרי.

אני עדיין עם ה E4300 שלי, וה"סוס עבודה" הבלתי נלאה, 8600GT.

למקרה שאתה מרגיש רע :)

אפילו המחשב שלי, דיי חדש, כרטיס מסך 4650M, לא אומר הרבה כי בתאכלס הוא טיפה יותר חזק מה 8600GT שיש לי בנייח. (הנייח עובד מהר הרבה יותר גם לא בOC).

הקניה הבאה שלי תהיה חזק יותר, אולי בארה"ב את ה ALIANWERE האלו, או משהו חזק שעולה יותר זול מפה.

אגב, ה E4300 הזה הוא חיית OC, 3.6GHZ והוא עובד מצויין עם אחלה בוסט ל FPS, אז ככה שה Q6600 שלך באותה מהירות יתן פי 2 ביצועים...., נגיד ונהרס? יש אחריות לכל החיים לא? אז תעשה אותו מחשב לסרטים ואינטרנט ואז תקנה חדש... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי. אם תקנה למשל מחשב תקציבי (2K בערך) רוב הסיכויים שאחרי שנתיים תרגיש בצורך להחליף, אם אתה פרפקטציוניסט שמצפה ל-FPS גבוהה והגדרות גבוהות אז אולי אפילו אחרי שנה וחצי או פחות.

אם תקנה מערכת שכוללת את הטכנולוגיה הכי חזקה ומעודכנת נכון לאותו היום (כל עוד הכיס מאפשר לך) רוב הסיכויים שאפילו אחרי 4 שנים לא תחוש בצורך חד משמעי להחליף. מקסימום לשדרג טיפה פה ושם.

אני קניתי מערכת מהדוגמה השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרות פה אופציות רלבנטיות בתור תשובה שאני מאמין שנוגעות לרבים. כי הן שילוב.

אני לדוגמא, או מחליף כל 3 שנים, או מחזיק את אותה מערכת 5 שנים אבל מעביר אותה מסכת שידרוגים ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא קניתי לפני לא מעט זמן את ה-HD4870X2 וכעת אני נאלץ למכור אותו כדי להשתיק טיפה את הבנק.

אלוהים המצב הכלכלי הזה, פעם הייתי משדרג מקסימום כל שנתיים, היום זה כבר יותר. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי. אם תקנה למשל מחשב תקציבי (2K בערך) רוב הסיכויים שאחרי שנתיים תרגיש בצורך להחליף, אם אתה פרפקטציוניסט שמצפה ל-FPS גבוהה והגדרות גבוהות אז אולי אפילו אחרי שנה וחצי או פחות.

אם תקנה מערכת שכוללת את הטכנולוגיה הכי חזקה ומעודכנת נכון לאותו היום (כל עוד הכיס מאפשר לך) רוב הסיכויים שאפילו אחרי 4 שנים לא תחוש בצורך חד משמעי להחליף. מקסימום לשדרג טיפה פה ושם.

אני קניתי מערכת מהדוגמה השניה.

נכון בדיוק, אבל שים לב שגם הקטע הכספי משחק פה, אני על המחשב שלי בזמנו שילמתי דיי זול, 3000 ש"ח.

אני בטוח שאתה שילמתי דיי כפול...לא כך? אז מן הסתם שהמחיר הכפול, תורם משמעותית לזמן ניצול המערכת שלך. לפחות לעוד שנה.

וכמובן גם זה תלוי, ברף הדרישות שלך (רוצה לשחק ברזולוציה הכי גבוהה+AA+צללים וכו' וכו').

Full Gaz - אתה מוכר כרטיס מסך בכדי להשתיק בנק?

לא עדיף לך ללכת לעבוד איפשהו או להרביץ שעות במקום העבודה שלך כדי לכסות את זה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...