מניסיון אישי הבנתי איך נשים גונבות זרע (ובאותה שיטה גם מפיצים איידס בכוונה) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מניסיון אישי הבנתי איך נשים גונבות זרע (ובאותה שיטה גם מפיצים איידס בכוונה)

dan79

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו.. הת'רד הכי הזוי שראיתי בימי חיי.. :P

בסוף יצא שכל הת'רד הוא רק פרסומת לקונדומים של "Lifestyle" :lol:

בדיוק הפוך

זה ת'רד מהחיים.

Lifestyle מסרס לגמרי את ההנאה,מפני שהוא עבה מאוד.

השתמשתי בו רק ב-2 מצבים :

א. כשממש,אבל ממש לא רציתי לשכפל את הכלבה!

ב.לא רציתי לקבל בחינם את המתנות שהשאירו לי החברה שביקרו במערה שלה לפניי.

נ.ב

גם כדי לגמור STOCK ישן לפני שיפוג התוקף :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמת העקרון בפורום הזה מסתובבים בעיקר אנשים מבוגרים ממני (18), וזה נורא מדהים עד כמה לקוי הידע שלהם בנושא.

אני לא רוצה להשמע איזה זיין סדרתי מתלהב כי בסה"כ כבר 4 שנים אני תמיד נמצא במע' יחסים רציניות אז כמו שאומרים המין הוא זמין וזו לא חוכמה, אבל בחייאת אנשים... תפתחו ויקי, תראו תכנית , דברו עם הגניקולוג או שלפחות תשאלו את הידידה הקרובה שלכם... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה, אולי תאיר את עיני, ותגיד לי מה מהות הדיון הזה?

כי בנתיים לא הצלחתי למצוא בו שום פואנטה.

מדוע שלא אטיל ספק? אפילו אתה לא יודע אם חברתך לשעבר באמת נכנסה להריון, אלא רק ממה שהיא אמרה לך.

אם אפילו לך אין הוכחות שכל זה באמת קרה, אז למה שאני אאמין לך, שאין לי מושג מי אתה בכלל?

בהנחה ומה שסיפרת נכון, אז כן, חברה שלך לשעבר דפוקה.

ואני מרשה לעצמי לכנות אותה דפוקה למרות שאני לא מכיר אותה, כי להחזיר וזלין לנרתיק שלה בשביל לגרום

לקונדום להיקרע בשביל להיכנס להריון בכוונה ובכך "לגנוב זרע" זה מעשה דפוק למדי ועל גבול השפיות (מהצד הלא נכון של הגבול).

אז תחליט, או שחברה שלך לשעבר שקרנית וכל העסק לא קרה, או שזה כן קרה, ובמקרה כזה היא דפוקה לחלוטין.

הבחירה שלך.

אם היה לך הבנה בסיסית במנטאליות של נשים (ובמיוחד נשים נואשות לילד ,בסוף שנות העשרים שלהן,

שהן בנוסף לכול, גם "מאותגרות רבייתית" מהפן הבריאותי) לא רק שלא היית קורא להן דפוקות,

אלא שגם אולי היית מסמפט במידה מסוימת ואפילו סולח להן, כול עוד לא נגרם לך באופן אישי שום נזק בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79 אתה יודע שבחקיקה המפגרת במדינת יש סוכוי מאוד טוב שגם בגניבת זרע מהסוג הזה

יחיבו אותו במזונות ואולי אפילו בדירה במקרה שיש לו ?

הבחורה יכולה להגיד שזה היה טעות תמימה ומותר לה לשמור על הריון וזהו

כל עוד בדיקות גנטיות מוכיחות שזה שלו הוא נידפק בגדול וצריך לסבסד אותה ל18 שנה

אבל עזוב גם במקרים רגילים החוק דפוק -פישול קטן של הגבר והיה לי חבר שעבר מזה ונידפקה

היה לי חבר שהיה בקשר יזיזותי והוא גם היה תפרן והיזיזה נכנסה להריון והוא אכל ושילם כסף שאין לו על האפלה

כמובן נשרו לו שערות מהתחת עד שהוא הצליח לחמוק מזה

הם כמובן נפרדו זמן קצר אחרי זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79 אתה יודע שבחקיקה המפגרת במדינת יש סוכוי מאוד טוב שגם בגניבת זרע מהסוג הזה

יחיבו אותו במזונות ואולי אפילו בדירה במקרה שיש לו ?

:xyxthumbs:

מחזק,אבל הנושא הזה דורש פוסט שלם בפני עצמו.

הבחורה יכולה להגיד שזה היה טעות תמימה ומותר לה לשמור על הריון וזהו

כל עוד בדיקות גנטיות מוכיחות שזה שלו הוא נידפק בגדול וצריך לסבסד אותה ל18 שנה

קבל תיקון, 21 שנה לפי הפסיקות האחרונות של בית הדין לענייני משפחה.

אגב,תופעה מעניינת שאף אחד לא שם עלייה את הדעת ,אבל בבית הדין הרבני-כול הדיינים הם גברים

ואילו בבית המשפט המקומי לענייני משפחה (בקרו בכפר-סבא ותראו את זה בעצמכם) כל השופטים הם

בעצם כלבות פמיניסטיות מהסוג הנקלה ביותר,רובן גרושות בעצמן ,כך שזה ממש צער על הגברים שנופלים

לידיים של אותם שרוטות עם הגלימה השחורה.

אבל עזוב גם במקרים רגילים החוק דפוק -פישול קטן של הגבר והיה לי חבר שעבר מזה ונידפק

היה לי חבר שהיה בקשר יזיזותי והוא גם היה תפרן והיזיזה נכנסה להריון והוא אכל ושילם כסף שאין לו על האפלה

כמובן נשרו לו שערות מהתחת עד שהוא הצליח לחמוק מזה

הם כמובן נפרדו זמן קצר אחרי זה

המחירון בשוק השחור על הפלה הוא בין 3000-5000 שקל.

תאמין לי שהחבר שלך קיבל שעור חשוב מאוד כמעט בחינם .....

לא חכם לחסוך על קונדומים. :bash:

כל מה שאמרתי כה מבוסס על ניסיון אישי בתור גבר גרוש שעבר כבר את "המסלול הפדגוגי" ,

וכמו שאין מצב שאני אעשה טירונות חוזרת בעד שום הון שבעולם,כך גם אין מצב שאני אתחתן שוב

פעם במדינת ,גם אם בר רפאלי בכבודה ובעצמה תכרע ברך עם טבעת ותתחנן.

אבל תגובתי זאת היא בעצם סטייה מהנושא כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שהכניסו גם את ענין "הידוע בציבור" כאחת שיכולה לשנורר ממך את התחתונים

ולמעשה ל"ידוע בציבור " (במקרה שאתה לא נשוי ) יש לפעמים אפילו יותר זכויות שינרור מנשואה

נשואה כל עוד אין ילדים לא יכולה לשונרר ממך בלי הסכמה מראש כסף ורכוש שקיבלתה לפני החתונה

לאומת זאת ידוע בציבור יכולה -בכל מיני בולשיטים כמו שבזבתה לה את החיים ושטויות אחרות להוציא ממך המון כספים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79, הרשה לי להביע את דעתי עליך.

*כל הנאמר בפוסט הזה הוא על בסיס הודעותיך בפורום ולא מתוך היכרות, ונאמר לא בכדי לפגוע.*

מהודעותיך נראה כי אתה אדם ממורמר, אשר נכווה לא פעם על ידי אישה (או נשים) ולא מצליח להתגבר על כך ולעבור הלאה. לכן אתה מכליל את כל הנשים בתור "הכלבות הפמיניסטיות שרק רוצות לפגוע ולנצל כל גבר בעולם". צא מזה חבר, זה לא עוזר לא לך ולא לאף אחד אחר. לא כל הנשים בעולם הן אותו הדבר, ולא כולן רוצות לפגוע בך. ישנן גם נשים נחמדות וטובות לב, צריך פשוט לדעת לבחור אותן. כמו שצריך לדעת לבחור חברים, כך גם צריך לדעת לבחור חברות.

מצטער אם אני טועה, אבל זה הרושם שהשארת עליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שהכניסו גם את ענין "הידוע בציבור" כאחת שיכולה לשנורר ממך את התחתונים

ולמעשה ל"ידוע בציבור " (במקרה שאתה לא נשוי ) יש לפעמים אפילו יותר זכויות שינרור מנשואה

נשואה כל עוד אין ילדים לא יכולה לשונרר ממך בלי הסכמה מראש כסף ורכוש שקיבלתה לפני החתונה

לאומת זאת ידוע בציבור יכולה -בכל מיני בולשיטים כמו שבזבתה לה את החיים ושטויות אחרות להוציא ממך המון כספים

לא מדוייק.

כדי שאישה תחשב "ידועה בציבור" חייבים להתקיים 3 תנאים לפחות על פי החוק הנוכחי:

1.ניהול חשבון בנק משותף.

2.מגורים משותפים תחת אותה קורת גג מעל שנה.

3."ניהול משק בית משותף" (לא ברור לי מה הכוונה הפרקטית בסעיף הזה,שהרי 2 הסעיפים הראשונים

בעצם מהווים למיטב הבנתי :"ניהול משק בית משותף").

כך שנראה לי שכול עוד לא פתחת איתה חשבון משותף,אפשר להיות רגוע באופן יחסי.

(לפחות בנתיים ,עד שהכלבות הפמניסטיות בכנסת ימציאו חוק חדש כדי לזיין את הגברים ולמצוץ את דמם).

אבל הכי בטוח זה לא לחיות עם השרמוטה ,גם כך זה תענוג מפוקפק לסבול את הקפריזות,מצבי הרוח המשתנים

ההיסטרייה,הקריזות,אין סוף הטענות ,בילבולי המוח,הביקורת והויכוחים שהם מנת חלקו של כל

גבר שחי עם אישה (תופעה שמחריפה באופן קיצוני אחרי החתונה-מניסיון אישי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...