אז מאיפה הכי שווה לקנות את ה 480GTX ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מאיפה הכי שווה לקנות את ה 480GTX ?

X7-007

Recommended Posts

יש לי HD5850, שילמתי 1400 שקלים, אני מקבל צריכת חשמל נמוכה משמעותית וביצועים יוצאי דופן, הכרטיס שקט וקריר.

מספיק היום לכל משחק אפשרי בהגדרות תצוגה מקסימאליות על גביי 1920X1200 שאני משתמש.

מסקנה מספר 1001 למה לא קונים כרטיס HIGHEND. אתה חושב שכרטיסים אחרים לא צוברים אבק? כל כרטיס עם מאורר BLOWER שאני מכיר בסופו של דבר מתמלא אבק.

גם לקנות 8800GTX בזמנו לא היה חכם, לא כשהיום 8800GTS נמצא באותו רף ביצועים ו8800GT נמצא קצת מתחת. הדרייברים לG92 עשו טוב.

אגב, הכרטיס מסך לא עובד? בשביל זה בדיוק יש לך אחריות, לך וממש אותה, אל תעשה פעולה שתבטל את האחריות כמו החלפת משחה טרמית.

זה לא שלא שווה, תמיד אפשר להעביר אותו למקום אחר, או שאם חס ושלום כרטיס מסך הולך כמו עכשיו, אני לא רוצה להיתקע שישי שבת בלי כרטיס מסך שאי אפשר לא לשחק, לא לראות סרטים באיכות נורמלית, וגם אם צריך לעשות כל דבר שדורש כח כח כח כמו שרוצים מכונית הכי מהירה בעולם, אותו עיקרון. אבל אני לא הולך על הכי יקר, יש כרטיסים יותר יקרים מ 480GTX שאף אחד לא רואה או מסתכל, חוץ מזה אני לא משדרג את המחשב כי אני לא ממש רוצה או צריך, כן i5 ייתן עוד 20 FPS, אבל אתה רואה אותי משדרג ? לא כי צריך להחליף את כל המחשב, אז אם ה 4870x2 הזה לא היה מת לי פתאום אני מעדיף לקנות כרטיס כבר מחברה אחרת וגם לנסות את ה 3DSTEREO שלהם בתלת מימד וגם אם יחליפו לי את ה 4870x2 אני יכול פשוט למכור אותו ולהרוויח לפחות 1400 שקל מינימום וזה כבר מכסה את הסכום של כרטיס 5850 חדש אז הוספתי 1300 מה היכא שהכל יהיה טוב אחר כך.

וחוץ מזה, ה 8800GTX לא ניקיתי אותו פעם אחת כמו שניקיתי את ה 4870x2 4 פעמים שהיה צריך לפתוח ולשים משחה טרמית ולנקות את האבק שתקוע בגוף קירור כמו שערות סבתא בצבע אפור.

כמו שאמרתי בנו את ה 4870x2 כמו קן עם שני גופי קירור ובאמצע יש חור ושם נוטה האבק להצטבר, ב 8800GTX אין את זה, יש גוף קירור אחד גדול וכל האבק פשוט יוצא עם שואף אוויר או דוחף אוויר וואטבר מה שעובד.

גם חוץ מזה הייתי צריך לשדרג, חובה לחבר HDMI ישירות למסך טלויזיה אחרת כל הפונקציות והאיכות נעלם אם מחברים עם DVI ל HDMI, אז אם כבר הולכים על איכות ללכת על איכות שישאר הרבה זמן, ואני אין לי כח להתעסק עם שני כרטיסי מסך חוץ מזה ש 5870 עולה 1900 + 1900 תראה לאיזה מחיר הגענו , וואו, שאפשר להגיע לביצועים האלו עם כרטיס אחד @, עכשיו נראה הגיוני ? (ואיפה בכלל ראית 1900 הכי זול שראיתי זה 2,050 בערך) ובכלל כמו שאמרתי אני לא לוקח יותר יצרנים של SHAPPIRE, , , וכו', שמעתי יש להם מספיק בעיות ובשניים מהם התנסתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכוותי מאש פעם בחיים שלי, זה לא אומר שאפסיק להשתמש באש.

הייתי טיפש ולא זהיר, נכוותי.

סאפיר היא יצרנית מעולה ואין שום סיבה ביקום להעדיף חברה אחרת. הכל אותו דבר, יש תקלה - ממשים אחריות.

אין כיום כרטיס בודד שמתקרב לביצועים של HD5870 CFX, ולא יהיה בזמן הקרוב, HD5970 זה כרטיס עם שעונים נמוכים יותר.

http://www.p-see.co.il/product.asp?productid=1900.

זה הכרטיס אגב.

כיום על פתרון גיימינג שאפתני לא צריך לשלם יותר מ1300-1700~ שקלים, זה פשוט לא נכון, וזה למה GTX470 HD5850 או HD5870 הם הפתרונות היחידים שאפשר לחשוב עליהם.

לרבים היום גם כרטיסים כמו HD4890 שעולים 950 שקלים זה יותר ממספיק. רף הביצועים לא משתנה, רק רף החזירות שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח שכחתם דבר הכי חשוב !!

אפשר להשתמש 3D Stereo גם עם משקפיים תלת מימדים רגילים RED/CYAN ורואים פשוט מדהים והביצועים יותר גבוהים גם עם התלת מימד מאשר ה 4870x2 חחחחחח, אחח איזה כרטיס עילג, אני הולך לשמוח עם ה 480GTX רק בגלל התלת מימד והמהירות שאני יקבל ממנו, אני מאוד נהנה עם משחקים בתלת מימד כי יש משחקים שממש כיף לשחק בהם ככה כמו Dragon Age origin הגרפיקה שם פשוט מכניסה אותך לעומק, ובכלל יש ASSASSIN CREED 2 ועוד מלא משחקים שבכלל רק לחשוב עליהם רק יהיה כיף לשחק בהם ככה, והגרפיקה הרבה הרבה יותר טוב אפילו עם מקסימום ההגדרות עם 8800GTX, בסדר חבובים הפסד שלכם, שולטים עד היום עם 8800GTX רק שימשיכו ככה, לי נמאס מ ATI האמת לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 :bash: - נכון הטכנולוגיה 3D STEREO חמודה אבל יש לה כמה צדדים שליליים כאשר לא רואים מדהים, למעשה, רואים יחסית גרוע, חצי מגווני הצבע נעלמים לך, אתה חוטף כאב ראש לאחר כמה דקות של שימוש ואם אתה חושב שהביצועים יותר טובים עם 3D STEREO אתה יותר מטועה (אם יש דבר כזה) ה3D SRETEO במיוחד עם AA, מוריד לרצפה, תשלב את זה עם DX11 או משהו אינטנסיבי אחר ויש לך כאב ראש גדול יותר מהכאב ראש שיש לך בראש.

2 :nono: -

בסדר חבובים הפסד שלכם, שולטים עד היום עם 8800GTX רק שימשיכו ככה, לי נמאס מ ATI האמת לגמרי.

בכל חצי שנה אני עם כרטיס מסך אחר, פעם של ופעם של ATI, אני יודע טוב יותר מאנשים רבים מה אני מפסיד ומה אני מרוויח, ללא 3D אני יכול לחיות.

המשפט הזה פשוט נונסנס, אין לי מה להוסיף. גישה קצת אינפנטילית לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה פה יותר בקטע של יחסי עלות\fps ממוצע והספק. המלצות לכרטיסי highend אפשר לקבל רק אחרי כמה עמ' של "החזרה בתשובה" :P

1. GAINWARD ב http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=25_732_1129&products_id=12467

2. או INNO3D ב http://ksp.co.il/hmain.php?uin=10058

ובכלל איך מחברים את הMINI הזה ל גדול, צריך מתאם ?

אני סומך על זיגזג יותר וגם על ה GAINWARD.

מה אתם אומרים ?

ה-Gainward בזיגזג עולה לך 110ש"ח יותר אבל בא עם 3 שנים אחריות לעומת שנתיים ל-INNO3D ב-KSP.

בעקרון לא צריך להיות הבדל בין הכרטיסים, נראה לי שניהם reference PCB, וגוף הקירור גם הוא זהה לחלוטין מלבד מדבקה.

ה-Bundle של ה-Gainward כולל 1.5 מטר כבל מתאם miniHDMI ל-, ומתאם DVI-to-VGA.

אין לי מושג מה כלול עם ה-Inno, לא מצאתי מידע.

מצד שני, ב-noacomp יש לך את אותו ה-inno באותו המחיר עם 3 שנים אחריות.

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?ProductID=7375

אישית, מבין שניהם הייתי לוקח את ה-inno עם 3 שנים אחריות רק בשביל ה-110ש"ח הוזלה במחיר,

לך, במידה וזה עקרוני, כדאי קודם לבדוק עם החנות אם ה-inno כולל minihdmi-to- (כבל או רק מתאם)

למרות שלדעתי וידאו+סאונד אמורים לעבור גם דרך DVI-to-HDMI פשוט, וסביר שגם אפשר למצוא מתאם miniHDMI-HDMI עם או בלי כבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...