להתנתק משירות הכבלים של הוט - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתנתק משירות הכבלים של הוט

PROx

Recommended Posts

איך בדיוק לעשות את זה? הבנתי שאין טעם לנסות להתנתק דרך המוקד הטלפוני ,זאת משימה בלתי אפשרית,אין גם שום סניף של שאפשר לגשת אליו בעירי..

למישהו יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב שעה לנסיונות בטלפון.

אם זה לא עובד, תכתוב בכל פורום תלונות ציבור שאתה מכיר על המקרה.

אל תשכח להקליט את כל השיחות.

לאחר כמה ימים, אני הצלחתי להתנתק דרך הטלפון... אל תתייאש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב שעה לנסיונות בטלפון.

אם זה לא עובד, תכתוב בכל פורום תלונות ציבור שאתה מכיר על המקרה.

אל תשכח להקליט את כל השיחות.

לאחר כמה ימים, אני הצלחתי להתנתק דרך הטלפון... אל תתייאש.

אוקי.. תודה

מה אתה אומר על שליחת מכתב להוט? כמו זה:http://www.notes.co.il/aviva/60373.asp

יותר אפקטיבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המכתב יעבוד, הבעייה היא שצריך לתעד יותר מדי דברים.

מה שעוד ממש עוזר זה הטיפ הבא:

מכל נציג שאתה מדבר איתו, תבקש כמה שיותר פרטים מזהים לגביו (שם, שם משפחה, מחלקת, ואם עדיף גם מספר זהות). תגיד שמעצבן אותך שאתה לא מצליח להשיג מישהו בעל סמכות לדבר איתו ושאתה רוצה לדעת עם מי דיברת.

כשהם מבינים שהתחת שלהם במעקב, הם יתייחסו אליך ביתר רצינות (משהו מצחיק שניסיתי פעם, תבקש את הפרטים כשיש לך רישמון פתוח על המחשב... מצחיק מאד לשמוע אותם נלחצים כשהם מגלים שאתה יודע עליהם הכל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח 2 פקסים. אחד להוט בו אתה מבקש שינתקו אותך, והשני לחברת האשראי בו אתה מבקש שיחסמו את הוראת הקבע להוט (למיטב זכרוני מחייבים אותך חודש מראש, אך בכל מקרה שים לב שלא יווצר מצב בו תישאר לך יתרה לתשלום).

אין שום סיבה לבזבז זמן המתנה ושיחה עם נציגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח 2 פקסים. אחד להוט בו אתה מבקש שינתקו אותך, והשני לחברת האשראי בו אתה מבקש שיחסמו את הוראת הקבע להוט (למיטב זכרוני מחייבים אותך חודש מראש, אך בכל מקרה שים לב שלא יווצר מצב בו תישאר לך יתרה לתשלום).

אין שום סיבה לבזבז זמן המתנה ושיחה עם נציגים.

סבתא שלי עשתה את זה פעם, הסתיים לא טוב (נדמה לי שהיה מדובר בסלקום, אבל זה אותו החרא).

מה שקרה זה שסלקום טענו שהם לא קיבלו את הפקס בכלל וחברת האשראי חסמה תשלומים לסלקום.

עם הזמן גדל חוב די משמעותי (סבתא שלי עשתה טעות שלא ביררה) וסלקום אפילו רצו לקנוס אותה על זה שהיא לא שילמה מספר חודשים.

אני לא זוכר איך זה נסגר, אבל אני זוכר שיצא לי לדבר איתם המון בטלפון כדי להסדיר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשלח פקס להוט, תוך 48 שעות או משו כזה הם מחויבים לנתק אותך. תשמור את אישור השליחה. אם אחרי אותו פרק זמן שיש להם לנתק אותך הם לא ניתקו - אתה יכול לתבוע עד 10K בלי להוכיח נזק אאל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבתא שלי עשתה את זה פעם, הסתיים לא טוב (נדמה לי שהיה מדובר בסלקום, אבל זה אותו החרא).

מה שקרה זה שסלקום טענו שהם לא קיבלו את הפקס בכלל וחברת האשראי חסמה תשלומים לסלקום.

עם הזמן גדל חוב די משמעותי (סבתא שלי עשתה טעות שלא ביררה) וסלקום אפילו רצו לקנוס אותה על זה שהיא לא שילמה מספר חודשים.

אני לא זוכר איך זה נסגר, אבל אני זוכר שיצא לי לדבר איתם המון בטלפון כדי להסדיר את זה.

בגלל זה צריך לשמור את הקבלה שהפקס נשלח והתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו בעבודה שלי שהתנתק לא מזמן אמר לי שהוא ביטל את ההוראת קבע בזמן שהוא לא היה בהתחיבות וכבר לקחו לו את הממירים. הוא אמר שהוא צריך לדבר איתם שישלחו לו חשבון עדכני.

אם הבנתי נכון יש שתי דרכים קלות להתנתק מהוט:

1. לעבור ליס- אז יתקשרו אליך ישר כדי לנסות לחבר אותך בחזרה . לעבור למתחרה זה יותר קל.

2. לא להתחבר להוט - דבר שאני עושה בפועל.

אני וחבר שלי חשבנו על עוד דרך - להיות עורך דין. אם אתה עורך דין הסיכוי שהם יעשו לך בעיות נמוך. עדיין אי אפשר לדעת - אני לא מכיר הרבה עורכי דין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...