זוכרים את 7950gx2 ? ;-) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זוכרים את 7950gx2 ? ;-)

aviv512

Recommended Posts

הכרטיס שלי כבר זקן חברים מתוקים שלי.. כבר בן 4.. :'( איזה זמנים היו לנו פעם כשהכרטיס הזה היה מספר 1.. ב2006, הנה הכתבה של hwzone להזכירכם http://hwzone.co.il/news/1149530400/58651. "חברת NVIDIA השיקה היום כרטיס מסך כפול ליבות חדש בשם 7950GX2, ונראה שזהו כרטיס המסך החזק ביותר בשוק נכון להיום. " -לכן אזהרה קטנה לכל חבריי השחקנים הרוכשים הטריים המטורפים למיניהם.. קחו בחשבון שבעוד 4-5 שנים אתם גם תהיו במצב שלי :lol: סתם לא .. אבל באמת תשקלו צעדים היטב. הביטו גם קדימה.. (נקוה שזה יעזור למשהו :))..

ותראו מה זה כבר 2010 :cool2: ויצא לי כבר 11 , , 7, כרטיסים מטורפים.. השאירו אותי מאחורה עם אבק! :-\ ..

אבל אני הולך לחזור ובגדול! :D רק התלבטות קטנה בליבי. מה לעשות עם הכרטיס מסך xfx 7950gx2 ?! אני פשוט אוהב אותו לא יכול להפרד ממנו.. ובעיקרון אני מעדיף לשמור אותו.. ומצאתי עוד אחד כזה יד שניה ב300 שקל! נראה לכם הגיוני? בזמנו עלה בערך 2000 שקל!.. חשבתי לנסות את ה המפורסם.. יעזור במשהו? או אולי אפילו סתם שיהיה איזה מחשב קטן איכותי בצד..

אבל מה אתם אומרים לגבי למכור? כמה הכרטיס שווה כיום?

דרך אגב תודה לאתר והפורום הנפלא, שעזרו לי לבחור את המפרט פה באתר לפני 4 שנים. תודה רבה לכם. :) חזקו ואמצו!

תמונה קטנה למזכרת:

img0032ti.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום רמת 9600GT? זה בדיוק באמצע בין 8600GT ל9600GT. הוא שקול בביצועים בערך ל4650 בגרסאת GDDR3 אלא ש4650 צורך כשליש החשמל תומך בפיענוח תכני HD בDX10.1.

קיצר, אם אתה מתכנן למכור, קח בחשבון שאתה הולך לקבל מעט מאד כסף אחרי הכל, 4670 GDDR3 חדש עולה כ350 ש"ח. אז על כרטיס חלש יותר בן 4, לא תקבל יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע שאני יבין

יש לך ביד גוש ברזל שלא שווה הרבה ואין מה לעשות איתו

ואתה רוצה להוציא עוד כסף שטרות בשביל לקבל את הצרות של משהו אחר.

ואז תבין שהספק כח שלך לא מצליח להדליק אותם

ושידלק אולי תקבל תוצהות של-9800GT שעולה 450-500 שקל.

איך ההבנה שלי.

במקום להתאהב בברזלים .תחפש קצת "פיש פיש גרדאן"

תמכור ומהר לפני שגם 300 שקל הוא לא יהיה שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באופן אישי הגעתי למסקנה שלא שווה למכור ציוד מחשבים שהוא בן מעל לשנה-שנתיים, הסכום שאפשר לקבל הוא נמוך מדי בשביל ההשקעה וההתעסקות עם המכירה.

אני במקומך הייתי שומר אותו, ככה לאט לאט תצטבר לך חומרה ובסוף תוכל להרכיב מחשב. אומנם הוא לא יהיה חדיש במיוחד אבל לשימוש בסיסי גם מחשבים מלפני כמה שנים מחזיקים יפה מאד ותמיד אפשר להשתמש בהם בתור פשוט, סרבר ביתי, NAS ואפילו AP .

מעבר לזה זה טוב שיש חלקים ספייר, במקרה שמשהו מתקלקל אתה לא תקוע ולפחות באופן זמני אתה יכול להחליף אותו במשהו ישן יותר שיש לך או לבדוק שאכן החלק שאתה חושד בו הוא זה שהתקלקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...