גיוס צוות| משחק חדשני: ביולוגי, רפואי, קבלי, עתידני. בפיתוח כבר כמה חודשים!. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיוס צוות| משחק חדשני: ביולוגי, רפואי, קבלי, עתידני. בפיתוח כבר כמה חודשים!.

se7en

Recommended Posts

שלום לכולם

שמי יניב סנה (31) ואני ואשתי סטודנטים באו"פ לביולוגיה וביוטכנולוגיה. וגיימר כבד כבר יותר מ-25 שנה.

מתבשל אצלי בראש איזה שנה משחק שובר קונספט שהוא בעיני ובעיני הרבה אנשים שיצא לי לדבר איתם באמת חידוש!

מה עושים?...GOOGLE IT!!!...הורדתי מלא ספרים ומידע על משחקים...ישבתי ולמדתי לעבוד על מקס...והמשכתי לפתח את הרעיון.

התנסיתי בכמה פרוייקטים עם עוד אנשים אבל הם היו פרוייקטים קיימים שחוץ מללמוד מזה שזה חשוב...אבל אני רוצה לפתח את הקונספט שלי.

אני לא רוצה שיגנבו לי את הרעיון אבל אני אחשוף כמה פרטים על המשחק.

מדובר במשחק מרובה משתמשים על בית חולים עתידני ובניין של אוניברסיטה לידו. יש לי כבר יותר מ-4400 מקרים רפואיים שיהיו חלק מהמשחק והמון סצנות כבר קיימות רעיונית וחלקן כבר בנויות ב-3ds MAX.

אני בונה הכל בקנה מידה מטרי כדי שנשמור על קנה מידה. יש כבר בניין 18 קומות 104 מטר גובה וברדיוס של 400 מטר. רוב המבנה עשוי נירוסטה וזכוכית (תמונות בהמשך). יש כבר פיר מעליות, יש מעבדה גם בשלבי מידול ועכשיו אני עובד על הלובי.

העניין שאין לי אפשרות לעשות הכל בעצמי וגם אין לי עניין כזה. לי חשוב להיות מנהל הפרוייקט ולעסוק בבנייה של המידול של כל החדרים כמו שתכנתי ולהוביל את הרעיון שבעיני שווה הרבה כסף.

עוד עניין הוא שאין לי כסף להשקיע כרגע בציוד ומשכורות. ואני צריך אנשים שיודעים מה הם עושים שמאמינים ברעיון ומוכנים לבנות איתי את הבסיס כדי שנוכל להראות למשקיע. (יש כבר כמה שדיברתי איתם אבל רוצים לראות דמו מוכן).

חשבתי על צוות התחלתי של אפילו חמישה עד שבעה אנשים שמאמינים ברעיון ומוכנים לתת כתף... ונחלק ביננו שווה בשווה את ההכנסות (כמו קיבוץ...חחח!) אחרי זה אם יהיה משקיע נוכל לקחת עובדים שכירים. יש הרבה עבודה!!!

בתכלס אני חושב שאנחנו צריכים:

2 - מתכנתים: והכי חשוב אני צריך לדעת מה יהיה הייתרון שלנו בלבנות את זה על מנוע חינמי כמו OGRE בשונה נגיד מיוניטי או UDK שכן עולים כסף אם זה לשימוש מסחרי ב-UDK זה איזה 25% מההכנסות אם אני לא טועה. או ביוניטי שאם אתה לא קונה את הפרו אז חסרים לך מלא אפשרויות. חשוב שהמשחק יראה טוב. אולי שווה לפתח מנוע בנפרד אבל זה מאריך את זמן הפיתוח.

עוד מודליסט שיודע גם לעשות דמויות וריג. אני יותר חזק על הארכיטקטורה והעיצוב של המשחק. אולי נצטרך גם עוד אחד בהמשך.

יש כבר שני חבר'ה שמלחינים קטעים ומי שיעבוד על Cubase.

אם יש מי שמעוניין לשמוע (בטלפון וגם בפגישה) שישלח לי מייל yaniv.sneh@gmail.com ויספר על עצמו קצת ומה הוא יודע ונראה מה מתקדם.

תודה מראש יניב.

תמונות מעיצוב הבניין:

מעבדה:

126882869688.jpg

126882877279.jpg

126884794459.jpg

126884799446.jpg

עוד בהמשך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פירטת עם זה עבודה בשכר או בהתנדבות בתמורה לשוטפות (או משהו בסגנון).

כל הצוות הראשוני שתרם לרעיון עד השגת התקציב והקמת החברה יתחלק שווה בשווה כולל אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...