שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם תתן לו באן, מחר זה יהיה בדף הבית של YNET ככתבה ראשית

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

so true it makes you wanna cry :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני בבאן ו GAZA לא בבאן ..... ואלא לאן הגענו .. הבן אדם אדם הזה גרם לי לשחק מלוכלך הוא כזה מגעיל :bash:

זה עושה אותך מגעיל כמוהו

אתה צריך ללמוד לשחק , לא איך לא לשחק ולעשות אותו דבר...

על פי מקורות בשב"כ גאזה כבר קיבל 2 באנים, זמניים...

השמועה אומרת באן שלישי גלידה...

אבל יכול להיות שלא שמעתי טוב

זה היה קרוב לM-Com שהתפוצץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שפעם אחת גרמתי לmanu89 לעזוב את השרת , כל פעם שהראש שלו צץ החוצה הוא קיבל HS עם הM95 עד שנמאס לו לשחק... :lol: :lol: :lol:

הוא בהחלט שחקן "מלוכלך"...

לגבי ALLA , הייתה לי אמירה גזענית אבל אני אשמור אותה לעצמי כי זה לא ראוי אבל אם הוא לא מכבד את חוקי השרת ויושב עם קופסת תחמושת ויורה ב40 מ"מ אז הוא צריך לקבל באן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח.. תוסף ה-smoke זה תענוג. הוא מועיל כ"כ הרבה!!

להסיר trace זה עוד כלום, זה לא משהו שקורה בכל מפה ובתדירות גבוהה. הדבר הכי רציני שאפשר לעשות עם smoke מודגם היטב בסרטון הבא- ובערוץ של אותו משתמש ניתן לראות עוד סרטונים של שימוש ב-smoke.

וכמובן שאפשר להשתמש בעוד הרבה מקרים, לאו דווקא בשביל להתקדם. היו הרבה מקרים שחבר לקבוצה שלי השתמש בזה.. ואם לא היו הרבה פיצוצים וכדורים עפים.. הייתי נותן לו ח"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...