למה יש הרעש סביב H&M? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה יש הרעש סביב H&M?

lev-27

Recommended Posts

מה שמטריד שם הוא למרות האוכל המצויין בקרייה (בגטייה??) חיילים שם אוכלים בחוץ ומשלמים כסף, בזמן שבמקומות אחרים בצבא אוכלים אוכל גרוע ממטבחים גרועים, או מנות קרב כאשר המטבח סגור...

אבל זה לא הנושא שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא קראתי מעבר לכמה תגובות הראשונות בשרשור הזה, לא ראיתי את הוידאו וגם לא כל כך מעניין אותי H&M.

אני בסה"כ רוצה לומר Milford Cubicle אתה פשוט חתיכת אידיוט, עצוב שיש אנשים כמוך במדינה שלנו.

בין אם זה נאמר ברצינות או בציניות מגעילה פשוט בזיון, עוד ממנהל ראשי.

ליבי ליבי.

תתמודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים

אחד שהאנשים במדינה הזאת מגעילים אותי, אלו סך הכל בגדים

ושני זה שאלו לא חיילות אלא בהמות, זה לא נורמלי שמדינה שלמה תראה איך אלו שמשרתות בצבא מתנהגות כמו פוסטמות מול המצלמות

הייתי כל כך רוצה לשים אותן בשורה ולהוריד להן כאפות אחת אחת, אולי זה היה מחזיר להן את ההגיון, טוב שהן גם לא הלכו עם כפתורים פתוחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמטריד שם הוא למרות האוכל המצויין בקרייה (בגטייה??) חיילים שם אוכלים בחוץ ומשלמים כסף, בזמן שבמקומות אחרים בצבא אוכלים אוכל גרוע ממטבחים גרועים, או מנות קרב כאשר המטבח סגור...

אבל זה לא הנושא שלנו.

בתחילת השירות אי שם בשנת 2004 נשלחתי לטכני. חדר אוכל היה בשיפוץ אז נתנו ארוחות באולם . האוכל היה כל כך גרוע שלא הייתי מגיש אותו לשבוי מלחמה. בגלל שהאוכל היה כל כך גרוע החיילים הסתערו על השק"ם המפואר של הבסיס. (באמת מפואר) הסתערו זו לא מילה מתאימה לתאר את מה שהלך שם. כמו הפתיחה של-H&M, אבל שלוש פעמים ביום כל יום. בסופו של דבר נמאס לי להוציא 50 שקלים ביום על אוכל וללכת מכות עם ערסים בשביל חתיכת בגט עם נקניקיה, אז נכנסתי "לחדר אוכל" והכרחתי את עצמי לאכול. אחרי יומיים התרגלתי והיה בסדר גמור.

אם לחיילים יש שם כסף שיהיה להם לבריאות. אני לא הייתי מוציא סכומים כאלה על אוכל כאשר המשכורת בקושי מגרדת 350 שקלים ובטח לא מבקש כסף מהורי.[br]פורסם בתאריך: 12.03.2010 בשעה 17:01:51

בקריה יש אלפי חיילים - אחוז ניכר מהם(נאמר 50%) הן חיילות.

במהלך שעות היום הבסיס מאובטח על ידי "מאבטחי מתקנים"(החבר'ה שכל השירות שלהם זה שמירות ועושים שבוע-שבוע בד"כ/קיצור שירות בשנה - שלא יבינו אותי לא נכון - אני ממש לא מזלזל ביניהם. זה שירות מזעזע ולא קל בכלל).

מאבטחי מתקנים בבסיס בו שירתתי אכלו חרא. 4-8 בלי הפסקה בנגב על הר באמצע שום מקום בעמדות מתפרקות. נשרפים בקיץ, קופאים בחורף, בלי תנאים בסיסים. בקרייה מאבטח מתקנים חי הרבה, הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זה רע וגם זה רע. אני לא אוהב את כל ההוויה הצה"לית הזאת של להשוות יציאות/ת"ש/"מי טוחן יותר" וכו'. לפי דעתי זה רק חורה לכל אוכלוסייה. לא משנה באיזה תפקיד אתה תמיד יהיה מישהו בתפקיד שאתה חושב שאתה יותר מתאים לו - או לא משנה כמה הת"ש שלך טוב תמיד יהיה מישהו עם ת"ש יותר טוב. חבל בכלל להיכנס לויכוח כזה עם כמעט כל אחד. פשוט צריך להסתכל פנימה ולהפיק את המקסימום. אחרת זה לא יסתיים לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאולי צריך להקים יחידת ביקורות שעוקבת אחרי הקצאות תקציבים ביחידות השונות ולבדוק תנאים בסיסיים של חיילים והוצאות של כל יחידה. ככה אפשר למקסם יעילות של כל יחידה (יש יחידות שמבזבזים כסף יקר) ואולי קצת להשוות תנאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Don't you give a fuck about what's going on in your country? Look at the video... That's fucking madness...

Don't just sit back and wait for a change... be the change. Try to rich people. Say Whats on your mind.[br]פורסם בתאריך: 12.03.2010 בשעה 02:18:56

+1

אתה, מילפורד, אומר יותר מדי פעמים דברים כל כך מטומטמים וחסרי התחשבות... אתה מרגיש כמו מלך העולם לפעמים.

זה כולה פורום, מזל שאתה לא באמת משפיע על שום דבר ואף אחד לא מתייחס לדברים הקיצוניים שאתה אומר.

Oh well..

אתה קומוניסט חסר חוש הומור שחי בעבר את החוויות של אנשים אחרים\בני משפחה.

האנלזיס הזה עלה לך 1000 דולר שישלחו לפייפאל שלי עד מחר.

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא הנושא שלנו.

זה נקרא פיתייה, ואת האמת? מאז שעברו לקייטרינג האוכל שם רק הדרדר מיום ליום.

בתחילת השירות שלי שם, האוכל שהטבחים הצהליים היו עושים היה הרבה יותר טוב, הרבה הרבה יותר.

היום אחרי כל פעם שתאכל שם, רוץ לתפוס תור בשירותים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי-אפשר לדעתי להאשים את אלה שבאו לקנות ביום הפתיחה. זה לגיטימי לחלוטין. בדיוק כמו שיהיה סרט שמאוד תצפו לו ותעדיפו לראות אותו בהקרנת בכורה, ככה (א)נשים יכולים ללכת לחנות בגדים ביום הפתיחה שלה.

הבעיה פה זה האופן שבו הם התנהגו ביום הפתיחה.

כמו שמישהו שם את הסרט של פתיחת החנות ביפן - גם שם המון אנשים באו ביום הפתיחה. רק שהם קצת יותר תרבותיים אז הם לא רמסו אחד את השני כאילו התור היה בשביל לקבל כסף ומתנות בחינם.

וכן, זה באמת מגעיל ברמות. אבל לדעתי זו יותר בעיה של האנשים שהיו שם והתנהגו בצורה שקשה לתאר כמה טמטום וחוסר תרבות יש בה, אבל אם זה באמת כ"כ מפריע לנו אז סביר להניח שגם נבחר לא להיות חלק מכל הסבך הזה, ונחכה יום-יומיים-שבוע-שבועיים כדי להשיג את מבוקשנו.

לפי דעתי כל ההתנהגות הזו היא איכשהו קשורה לעובדה שאנחנו יותר מדי מאמצים את התרבות האמריקאית/מערבית - ועושים ממנה משהו שהוא שלילי.

ולעזאזל, למה בעברית יש הטייה בהכרח של זכר/נקבה בפעלים/כינויי גוף? זה פשוט מציק :kopfpatsch::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיטימי? גם אם יהיה סרט שאני חייב לראות, אני לא אלך לבכורה אם אני אדע שיהיו תורים מכאן ועד באב אל וואד. מה הלחץ? מה הבעייה לחכות למחר\מחרתיים? להגיד שאני הייתי הראשון? זה כמו הטוקבקיסטים האלה שכותבים ראשון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנישם דפוקים..

שמעתי על מקרה של אישה שבאה בפתיחה עם הבן הקטן שלה, הוא בלחץ לא מפסיק לבכות. ההיא אומרת שהיא חולת קניות ולא יכלה לפספס את הפתיחה והקניות...זה לדעתי מסביר את המצב בארץ שלנו.

יש אנשים ככה ויש אנשים ככה, כל אחד והעדפות שלו. אי אפשר לשפוט אנשים רק בגלל שאתם חושבים שזה לא נכון מבחינתכם. גם אני חחושב שהיה אפשר לחכות לעוד שבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאפשר לסכם את זה כ"נשים משוגעות בכל העולם", העובדה שאצלנו היה בלגן היה כנראה חוסר הסדר באירגון

כי אחרי זה גם אצלנו ידעו לעמוד בתור מטורף שעושה סיבובים בעזריאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...