למה יש הרעש סביב H&M? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה יש הרעש סביב H&M?

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בן אדם פטריוטי שאוהב את המדינה שלו ואני תמיד בעד המדינה שלנו

אבל ההשווה בין שתי הסירטונים גרמה לי להסמיק ולחשוב פעמיים על התרבות של האנשים שחיים כאן

לפני חצי שנה ביקרתי בארה"ב, תורים יפים ובלי דחיפות גם אז שאלתי איך הם כאלו רגועים ואפילו עומדים בתור למקדנלדס . עכשיו הרבה דברים מובנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שאם היו מביאים לכאן את האייפון לפני שכל קהל היעד שלו הצליח לשים את הידיים שלו על אחד לפני שהאיפון הגיע לארץ - זה היה נראה אותו דבר רק עם גברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפקאצות האלה צריכות להישלח לתאי גזים, זה הפיתרון היחיד.

לא קראתי מעבר לכמה תגובות הראשונות בשרשור הזה, לא ראיתי את הוידאו וגם לא כל כך מעניין אותי H&M.

אני בסה"כ רוצה לומר Milford Cubicle אתה פשוט חתיכת אידיוט, עצוב שיש אנשים כמוך במדינה שלנו.

בין אם זה נאמר ברצינות או בציניות מגעילה פשוט בזיון, עוד ממנהל ראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Who gives a fuck?

Don't you give a fuck about what's going on in your country? Look at the video... That's fucking madness...

Don't just sit back and wait for a change... be the change. Try to rich people. Say Whats on your mind.[br]פורסם בתאריך: 12.03.2010 בשעה 02:18:56

לא קראתי מעבר לכמה תגובות הראשונות בשרשור הזה, לא ראיתי את הוידאו וגם לא כל כך מעניין אותי H&M.

אני בסה"כ רוצה לומר Milford Cubicle אתה פשוט חתיכת אידיוט, עצוב שיש אנשים כמוך במדינה שלנו.

בין אם זה נאמר ברצינות או בציניות מגעילה פשוט בזיון, עוד ממנהל ראשי.

+1

אתה, מילפורד, אומר יותר מדי פעמים דברים כל כך מטומטמים וחסרי התחשבות... אתה מרגיש כמו מלך העולם לפעמים.

זה כולה פורום, מזל שאתה לא באמת משפיע על שום דבר ואף אחד לא מתייחס לדברים הקיצוניים שאתה אומר.

Oh well..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משעשע שענית לי באנגלית(יפה מצידך בהנחה שחשבת שאין לי/אני לא קורא עברית).

מה ראיתי: אנשים צורחים ודוחפים. BOO HOO. חלק לא קטן מההיסטריה(שלדעתי דיון בנושא זה רק מנפח את התופעה) נובעת מהתקשורת שמדווחת בצורה מאוד נרחבת על זה.

בוא נגיד ככה- לפעמים לחדשות אין משהו חשוב לדווח אז הם מדווחים על דברים צהובים, כי אם לא משהו חשוב, אז לפחות משהו שיעניין אנשים במדינה שלנו(כמו האח הגדול/רוקדים עם כוכבים וכו'). ועל כן- זה פשוט לא מעניין אותי שיש הייפ בקרב הפקצות על פתיחת החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמירה עלק.

+1

מחנה נופש קרייה. כל הסמרטוטים המפונקים מגיעים לשם אחרי שעשו בעיות. מזמן זה כבר לא צבא. מקסימום תיכון על מדים. בעיר הבהדי"ם לא יהיו שמירות , מטבחים ומסדרי ניקיון. רוצים להביא חברות וניקיון שיעשו את העבודה במקום החיילים. מבחינתי אם זה קורה אפשר לסגור את הצבא. נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני תוהה מה כ"כ הרבה חיילות עושות בעזריאלי ב 10:00?... הייתי מצפה שכל אחת מהן תאכל 21 בשביל כל דקה שאיחרו לי לשמירה בש"ג.

בקריה יש אלפי חיילים - אחוז ניכר מהם(נאמר 50%) הן חיילות.

במהלך שעות היום הבסיס מאובטח על ידי "מאבטחי מתקנים"(החבר'ה שכל השירות שלהם זה שמירות ועושים שבוע-שבוע בד"כ/קיצור שירות בשנה - שלא יבינו אותי לא נכון - אני ממש לא מזלזל ביניהם. זה שירות מזעזע ולא קל בכלל).

כלומר - שמירות הן לא עושות במהלך שעות היום. בלי שאלה בכלל. בנות עושות שמירות בקריה אך מדובר רק בשמירות ערב/סופ"ש. וגם אז מדובר באחוז קטן מאוד מאחוז המשרתות/משרתים בקריה בכל זמן נתון(לא בגלל פטורים וכו' אלא בגלל שלא צריך את כל הבסיס בשביל לאבטח אותו כמובן).

אי לכך ובהתאם לזאת - אין שום סיבה לדרוש שלא יהיו שם חיילות כי "אולי הן יאחרו לשמירה בש.ג". כי הן לא.

מה כן - השעה מוזרה.

ברוב הקריה הפסקת צהריים מוגדרת כאורך של שעה בין 11:00 ל13:00(אפשר בין 11:00 ל12:00 - בין 12:00 ל13:00 וכו'). זה לא נדיר בכלל לראות מאות חיילים וחיילות בעזריאלי בשעות הפסקת הצריים/אוכל. יש בזה משהו קצת חורה אבל ממש לא מטריד ומזעזע כמו שאתה מציג את זה.

מעניין אם כל החיילות האלו קיבלו אישור מהמפקדים שלהן לצאת להפסקה מוקדם יותר או שהן פשוט "היו חייבות להיות שם לא משנה מה" ופשוט לקחו הפסקה ארוכה מאוד. זה כבר עניין של המפקדים עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...