XBOX 360 Elite-האם אתם התרגלתם? - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XBOX 360 Elite-האם אתם התרגלתם?

Cha0stAlker

אני מדבר מבחינה פיסית, ורק במשחקי FPS. האם השלט נוח? איך השליטה?  

642 הצבעות

1. 1. אני מדבר מבחינה פיסית, ורק במשחקי FPS. האם השלט נוח? איך השליטה?

• התרגלתי, שולט כמעט כמו במחשב ונהנה.
    • לא הצלחתי להתרגל למרות מאמצים רבים.
    • התרגלתי,אך קצת קשה לי לשלוט ומעדיף במחשב.
    • התרגלתי נהדר, אבל אני נהנה יותר במחשב.
    • מה? מי בכלל משחק ב-XBOX?

Recommended Posts

HuGeMouTh, ה-XBOX360 זה לא הדוגמא הכי טובה לאורך חיים של מכשיר

בהתחשב בבעיית החום שהיתה איתו ודפקה מכשירים על ימין ועל שמאל!

סביר להניח שהגרסאות החדשות יחזיקו הרבה יותר זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
וקרירין - PS2 קניתי בהשקה - החזיק 8 שנים.

גם לי יש PS2 ולפעול לא אומר שהוא באמת מחזיק שנים -GOD OF WAR 2 היה המשחק הגדול האחרון לPS2 ומבחינתי הקונסולה עצמה חייה 6 שנים

לאומתה המתחרות הגימקיוב וXBOX1 חיו 4 שנים למרות שלקיוב יצא זלדה TP בשנה החמישית -אבל זה היה משחק בודד באותה שנה מבחינת הגדולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HuGeMouTh, ה-XBOX360 זה לא הדוגמא הכי טובה לאורך חיים של מכשיר

בהתחשב בבעיית החום שהיתה איתו ודפקה מכשירים על ימין ועל שמאל!

סביר להניח שהגרסאות החדשות יחזיקו הרבה יותר זמן

על כל קונסולה שנדפקה יש הרבה מאד שעדיין עובדות, אנשים חושבים שצריך להתפלל כל פעם שמדליקים את הבוקס.

שלי עובדת כבר 4 שנים כמו חדשה.

אני בטוח שיש הרבה אנשים שהקונסולה שלהם מתה סתם ככה, בחו"ל יש אחריות, בארץ אין יבואן רשמי ולכן זו בעיה.

ושומעים הרבה אנשים מתלוננים על שמתו כי אנשים מתלוננים רק כשמשהו לא עובד (ובצדק).

אני אפילו מתחרט ש"שידרגתי" את שלי. :s07:

בנתיים אני מתלבט אם למכור אותה ולקנות חדשה או לחכות לדור הבא. או אולי לנסות PS3 אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - לא הבנת נכון - היא 8 שנים שירתה אותי עם משחקים טובים.

מבחינת פועלת - היא עד היום פועלת באינטנסיביות כי נתתי אותה מתנה למשפחה שממשיכה להשתמש בה באותה אינטנסיביות.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתעלמים מהעובדה שקונסולה לא יכולה להחליף מחשב.

החברות שמפתחות את הקונסולות ייקנו אותי אם הם ישיקו קונסולה שמריצה , 7 לדוגמה. אני אהיה המאושר באדם. מה שחסר לי במחשב אלה משחקים בסגנון סופר מריו, ומשחקים לשני שחקנים שהייתי נהנה לשחק בN64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים האלו נימצאים בחנות הווירטואלית של הWII וגרסאות חדשות שלהם זמינים בגימקיוב וWII

אתה צריך להבין שנינטנדו לא משחררת משחקים לפלטפורמות מתחרות כי אם היא תעשה את זה הנתח שוק שלה יצומצם בהרבה

בכל מקרה חובבים יצרו אמולטורים בשביל זה -היום אפילו חלק ממשחקי הWII שחיקים על אמולטור (לא כולם והרבה מהם אם בעיות שונות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מכונות עבודה וגלישה - קונסולה לא אמורה ליהיות תחליף למחשב.

ובשבילי - בתור מכונת משחקים (בטח כמו שאמרת ל2 שחקנים ומעלה ולסגנונות מסוימים) מחשב הוא לא תחליף לקונסולה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני לא מבין. למה מחשב לא יכול להחליף קונסולה, או קונסולה מחשב? מה הבעייה להוסיף למחשב 2\3\4 ג'ויסטיקים? או לקונסולה מקלדת ועכבר?

חברות המפתחות משחקים צריכים לדעת שהם יכולים להגיע לקהל גדול יותר - בעלי המחשב, מאשר בעלי הקונסולה (אין הורדות פיראטיות ל- או WII?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההורדות פירטיות זה בולשיט שנותנים לנו לאכול כדי לצמצם את שוק היד שניה והשכרות

היום הWII והDS מוצפים בפירטיות אבל מוכרים הכי הרבה משחקים (לא אמרתי הכי הרבה משחקים טובים )

בעניין ה360 בגלל מדיניות הבאנים של MS שמסרסים פרוצות מאוד זה כניראה לא מקבל אחוז גבוה יחסית של פירטיות

כניראה באחוזים הרבה פחות מהPC\DS\WII -אבל זה שטויות כי כמו בשירים וסרטים הרבה מהפירטיות זה בגלל שאותם אנשים לא מוכנים לקנות את המוצר במחיר המתבקש -בפועל תעשית הסרטים\מוזיקה\ומשחקים גורפת טונות של כסף שנה אחרי שנה

זה שיש חברות שלא מצליחות ונסגרות לא אומר שהתעשיה עצמה לא משגשגת מבחינה כלכלית

מדובר פה על מילירדים שמתגלגלים כל שנה אבל יש חברות שגם זה לא מספיק להם אז הם מנסים לסחוט את הלימון בכל דרך אפשרית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - אתה מערבב תפוחים עם תפוזים ועוד כל מני דברים שאין להם קשר.

בפועל הפיראטיות על קונסולות היא בעולם בין 5-10 אחוז.

למחשב זה יותר לכיוון ה5-10 אחוז לא פיראטי.

בפועל הקהל הגדול לא נמצא במחשב וזאת עובדה.

זה שיש פי כמה מחשבים בבתים של אנשים לא אומר כלום.

הם לא קונים משחקים.

וסתם דוגמא הפיראטיות שמציפה את הDS לדוגמא - היא כרטיסי R4 שלא חוקיים למכירה ברוב העולם המערבי...

מספרים של כל משחק מדברים בעד עצמם, אין יותר בימינו משחקים שמוכרים הרבה במחשב ומעט בקונסולות.

דוגמאות הפוכות יש ללא סוף.

גיל - פשוט המון משחקים לא יוצאים , ולמפיצות אין שום אינטרס להוציא. למה לפגוע במכירות של משחק עם פיראטיות של מחשב?

קרירין רמז שMW2 הוא לא דוגמא טובה? אולי תבדוק מספרים של כמה מכר אחד (כמה מליונים בכל קונסולה , פחות מחצי מליון למחשב) - גם שם זה גרוע?

מה עם סדרת לאורך כל הגירסאות?

ישראל היא לא דוגמא (וגם בארץ מוכרים כמעט אותו מספר משחקי מחשב וPS3 לפי המפיצות בארץ - קראתי בכתבה עם הד ארצי ואטרי ישראל כמדומני), בארה"ב לדוגמא - יש לך חנויות משחקי מחשב - כוננית קטנה בפינה של משחקי וקירות שלמים לקונסולות.

בפועל - כמו שאמרת - תן דוגמא למשחק ARCADE שיצא למחשב לאחרונה?

לBRAWLER?

למשחק מכות (ונגיד חוץ מSF4 שבאמת יוצא דופן בקטע הזה)?

ויש עוד כמה סגנונות.

ליביו (שנסחף - כי זה לא ממש קשור לתרד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב BF:BC2 הראה לכולם שאפשר להצליח גם במחשב, יותר שחקנים מב 2 הקונסולות ביחד, וזה עוד משחק המשך שהחלק הראשון שלו בכלל לא יצא למחשב, המשחק יצא למחשב עם דיי הרבה באגים ובעיות והדרישות שלו גבוהות יחסית לשאר המשחקים.

יש עוד משחקים שיצאו (גם אם חלקם משחקי VALUE כמו טורצ'לייט) והצליחו מאוד טוב, יש גם את DRAGON AGE שבקונסולות לא כל כך קנו אותו (ובצדק).

בקיצור אי אפשר להגיד שלא ניתן להצליח במחשב, ההבדל בין המחשב לקונסולות הוא שאם במחשב פישלת אף אחד לא יקנה את המשחק כי אין לאף אחד סיבה להוציא 50-60 דולר על מוצר גרוע.

למחשב זה יותר לכיוון ה5-10 אחוז לא פיראטי? איפה אתה חיי :nono:

ועוד דוגמה להצחת ענק במחשב, , גם היום CS:S ו TF2 מלאים בשחקנים שקנו את המשחקים ונהנים לשחק בהם, למה L4D הצליח פחות? כי הם הוציאו משחק המשך שנה אחרי, דבר שלא היה קורה בחיים אם הם לא היו מנסים להכינס לשוק הקונסולות.

משחקי ARCADE לא כל כך יוצאים למחשב בשנים האחרונות, לרוב בגלל תוכניות תמיכה של MS ו השאר בלי סיבה מוצדקת. חלק גדול מהם מפותים על ידי דור חדש שהתרחק מהמחשב יותר מידי :-\

משחקי מכות מקומם לא במחשב, בכללי משחקי מקומם לא במחשב. משם התחילה ההצלחה של הקונסולות כי שם באמת יש להן יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתת BF:BC2 - קבל:

http://ve3d.ign.com/articles/news/53617/On-Battlefield-Bad-Company-2-UK-Sales

באנגליה - 15 אחוז מחירות לPC (ושם עוד המחשב משמעותית יותר חזק מארה"ב)

גם DA, עם כל הגירסא הגרועה יותר לקונסולות - מכר יותר בקונסולות מאשר לPC.

זה לא יעזור כמה תגיד שאפשר להצליח במחשב ושיש משחקים שמצליחים במחשב , זה נכון , פשוט זה מתגמד לעומת ההצלחה בקונסולות.

תביא לי מספרים של משחק אחד שמכר יותר במחשב מאשר בקונסולות ויצא לשתיהן ביחד.

אפילו OBLIVION וFALLOUT מכרו יותר בקונסולות.

(זה עוד לא סוף המכירות - אלא רק ההתחלה ותראה את האחוזים: http://www.pcworld.com/article/153399/47_million_copies_of_fallout_3_shipped_to_stores.html)

אין משחק מחשב כרגע חוץ מMMOים שממש מתחרה בקונסולות שאני מצליח לחשוב עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

If the amount of players is double than on both consoles combined, this UK Chart-Track data offers further evidence of players turning to digital distribution for their gaming

בקיצור אתה מתאים את הכתבה לדעות שלך :P הנתונים לא כוללים את ו D2D ו UK הם לא מדד לשום דבר. לפי מה שאתה אומר 15% למחשב זה הרבה בהשוואה למה שהיה בשאר העולם, נגיד לרגע שגם בכללי המחשב הוא רק 15% תחשוב בהיגיון ותגיד לי אם זה מסתדר עם המשפט "מספר השחקנים במחשב כפול ממספק השחקנים ב-2 הקונסולות ביחד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד לרגע שגם בכללי המחשב הוא רק 15% תחשוב בהיגיון ותגיד לי אם זה מסתדר עם המשפט

"מספר השחקנים במחשב כפול ממספק השחקנים ב-2 הקונסולות ביחד".

הכוונה לאחוז המכירות במחשב - לא אחוז השחקנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד שיש 5 מיליון אנשים שקנו את המשחק בכללי, זה אומר שיש 0.75 מיליון שקנו למחשב ו 4.25 לקונסולות, אם מספר השחקנים במחשב גדול פי 2 זה אומר שרק 0.375 מיליון משחקים בקונסולות זה אומר שפחות מ 10% מאלה שקנו את המשחק לקונסולות באמת משחקים. תחשבו בהיגיון לפני שאתם מגיבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...