XBOX 360 Elite-האם אתם התרגלתם? - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XBOX 360 Elite-האם אתם התרגלתם?

Cha0stAlker

אני מדבר מבחינה פיסית, ורק במשחקי FPS. האם השלט נוח? איך השליטה?  

642 הצבעות

1. 1. אני מדבר מבחינה פיסית, ורק במשחקי FPS. האם השלט נוח? איך השליטה?

• התרגלתי, שולט כמעט כמו במחשב ונהנה.
    • לא הצלחתי להתרגל למרות מאמצים רבים.
    • התרגלתי,אך קצת קשה לי לשלוט ומעדיף במחשב.
    • התרגלתי נהדר, אבל אני נהנה יותר במחשב.
    • מה? מי בכלל משחק ב-XBOX?

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם המשחק לא תומך בשלט אז סביר להניח שלא

אבל אם שיחקת כבר FPS עם שלט, כוון את הכפתורים איך שאתה רגיל ולא אמור להיות לך שום בעיה.

אם בכל זאת אתה מסתבך אז כנראה שתצטרך להסתדר עם מקלדת ועכבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הכי לא מבין את האלה שאומרים "לא עדיף לשחק על מסך ענק?"

כל כך קשה לחבר את המחשב לטלויזיה כמו שמחברים קונסולה?

אם לכל המשחקים בXBOX היו תמיכה בעכבר הייתי עובר לזה ממזמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין Aim Assist בשום משחק(טוב בCOD תמיד היה(snapin ברגע שנכנסים למצב של iron sight) אבל בSP בלבד), ואם תחפש כל frag movie בYT של Halo או COD על הקונסולות תראה בדיוק כמה HSים הם מביאים.

http://www.youtube.com/watch?v=WUw97C7gg04

מיותר לציין שלא כל האנשים חורשים את ה- 24/7 בשביל להתמקצע בהדשוטים ב- COD6, ורוצים רק להנות מהמשחק, והגיימפאד מציק...

שורה תחתונה - אין על מחשב ב- FPSים. ברור שאפשר גם לשחק בקונסולות וגם להיות ממש טוב בזה. יש הרבה דברים חיוביים בקונסולות, אבל FPSים זה לא אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומוש - הרשה לי לגכך.

רוב הסדרות החדשות הכבדות של FPSים יוצאות לקונסולות בלבד.

וגם הגירסאות שמוכרות יחידות - הן לקונסולות (רמז - חפש כמה MW2 מכר למחשב וכמה לקונסולות).

מתן - אין בעיה טכנית לשים מחשב בסלון , יש פשוט עלויות (על מחשב נוסף / להזיז מחשב) גבוהות - במיוחד במארז קטן ושקט שהכל שם עולה יותר , יש יותר צורך בעדכונים , בהמתנה לעליית המחשב , בלהשתמש במקלדת ועכבר בסלון ועוד כמה וכמה דברים , במאז מחשב בסלון ועוד הרבה נקודות קטנות.

זה לא הפיתרון האידאלי לכלום - לא למשחקים ולא לוידאו - ובטח לא הפיתרון הפשוט.

אתה שם מערכת יקרה ושיש לה הרבה יכולות מיותרות שגם לא עושה את הדברים אידאלית.

לעומת זאת - קנית קונסולה ב2000 ש"ח והיא עושה הכל:

בלו ריי

מדיה סנטר

משחקים

בפשטות , נוחות , אלגנטיות , אמינות , עידכונים קלילים וללא צורך בעידכון לכמה שנים טובות.

פשוט שים ושחק.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה חוזר לדוגמאות לא טובות. משחקים יוצאים לקונסולות בלבד בלי קשר לנוחות משחק, הם יוצאים לקונסולות בלבד כי חברות המשחקים חושבות שלא ניתן למכור משחקים למחשב בגלל ההורדות.

MW2 לא הצליח במחשב כי ה MP במחשב היה צולע, IWNET הגביל יותר מידי וגם לא עבד כמו שצריך.

מצד שני אם תבדוק תיראה שב BF:BC2 יש בגירסה של המחשב יותר שחקנים מאפשר ב 2 בקונסולות ביחד! מה ששוב מראה שאם עושים משחק טוב אז אנשים יקנו אותו, ההורדות של המשחקים לא פגעו בהם ואנשים העדיפו לשחק במחשב למרות הדרישות הגבוהות יחסית. חשוב לציין שגם המשחק הזה נפגע בגלל בעיות יציבות שמחשב וב 360, החברה עוד עובדת על השיפור למרות שהמצב עכשיו טוב יותר ממה שהיה קודם ויהיה טוב יותר מהמצב עם IWNET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו שקשור למסך גדול, רוב המשחקים בקונסולות הם 720P או 1080I בזמן שבמחשב 1080P הרבה יותר נפוץ. כרגע בארץ זה לא כל כך משנה כי רוב המסכים הם 720P.

זה שמשחקי המחשב תומכים ברזולוציה ב1080P עדיין לא אומר ש:

1. לרוב הסביבה יש מסכים שתומכים ב1080P.

2. לרוב הסביבה יש מחשבים שמסוגלים להריץ משחקים ב1080P ברמה שחיקה.

ככה שההבדל הזה לטובת הPC הוא בעיקר על הנייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yz101 זה לא רק 1080P זה גם עניין של הגדרות אחרות ופרימים לשניה

במחשב הנושא גמיש בקונסולות לא ככה שאם יש לך משחק אם פרימים לשניה בעיתים אתה לא יכול להוריג הגדרות בקונסולות

נכון שיש לזה את ההיתרון שלא צריך לשחק בהגדרות אבל בכל זאת זה מגביל

בעניין מחשבים כל מחשב משחקים נורמלי מהשנה האחרונה מריץ משחקים בהגדרות גבוהות יותר מקונסולות בדרך כלל

למעשה כבר שיצא ה360 היה אפשר לבנות מחשבים שנותנים להריץ בהגדרות גבוהות יותר רק שאז זה היה מאוד יקר ומאוד מסורבל

אבל ככל שהזמן עבר זה אפך להיות קל וזול יותר

היום מחשב משחקים תקציבי כבר נותן הגדרות טובות יותר

בכל מקרה זה לא השווה כזאת הוגנת כי אם קונים בהשקה בדרך כלל קונים לבערך 5 שנים ומחשב משחקים בלי שדרוגים לבערך 3 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שיש לזה את ההיתרון שלא צריך לשחק בהגדרות אבל בכל זאת זה מגביל

כי פשוט לא צריך לשחק עם הגדרות, משחק לקונסולה מגיע כשהוא מותאם ליכולות שלה.

בעניין מחשבים כל מחשב משחקים נורמלי מהשנה האחרונה מריץ משחקים בהגדרות גבוהות יותר מקונסולות בדרך כלל

ועדיין אין כזה הבדל בזמן משחק. אם אתה עוצר ובודק פריים מול פריים אז במחשב תראה יותר פרטים. בתנועה אתה לא שם לב להבדלים.

היום מחשב משחקים תקציבי כבר נותן הגדרות טובות יותר

מחשב תקציבי בעלות של 2000 ש"ח עדיין לא ייתן לך את אותם הביצועים על פני מגוון של משחקים (כי במחשב אתה רוצה הגדרות גבוהות כדי שיהיה "יותר יפה")

בכל מקרה זה לא השווה כזאת הוגנת כי אם קונים בהשקה בדרך כלל קונים לבערך 5 שנים ומחשב משחקים בלי שדרוגים לבערך 3 שנים

צודק! גם אם היית קונה את המחשב הכי חזק בתקופה שיצא ה X360 , כיום היית משחק בו שולה המוקשים 3D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שוב חוזרים לזה שהיתרון של הקונסולות הוא מחיר, למרות שכל משחק שעובד על קונסולה יכול לעבוד על מחשב הדרישות של המחשב כל הזמן עולות בשביל לגרום לאנשים לקנות חומרה חדשה. בדיוק בשביל זה יש קונסולה, זה פיתרון זול יחסית אבל צריך להתפשר על הרבה דברים אחרים.

בקשר למספר השנים שקונסולה מחזיקה, ברוב המקרים קונסולה לא תחזיק 5 שנים, הרבה אנשים קנו 3 ואפילו 4 PS2 במהלך שנות ה PS2. במקרה של ה XBOX360 המצב גרוע בהרבה, היום יש אנשים שהגיעו לקונסולה השלישית שלהם, ממש לא מוצר שאפשר לבנות עליו ל 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של ה XBOX360 המצב גרוע בהרבה, היום יש אנשים שהגיעו לקונסולה השלישית שלהם, ממש לא מוצר שאפשר לבנות עליו ל 5 שנים.

מצחיק שאתה אומר את זה בהתחשב בזה שהשנה ימלאו לאקס בוקס 360 5 שנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים עם צ'יפ אולי החליפו עיניות בPS2.

לי יש PS2 שעדיין עובד מיום ההשקה עם עינית מקורית (ואלוהים יודע שהוא לא עובר חיים קלים - גם בימינו שהוא נמצא במשפחה עם 5 ילדים!)

לגבי XBOX - במדינות מתוקנות - איפה שיש אחריות רשמית - היא הוארכה ל3 שנים ואין כבר בעיות כמעט איתם.

וקרירין - PS2 קניתי בהשקה - החזיק 8 שנים.

PS3 קניתי בהשקה - עדיין מחזיק יופי - עברו מעל 3 שנים.

איזה מחשב היה ב4000 ש"ח לפני 3 שנים ? אולי 2 DUO עם 7600 בערך (8800ים של אותה תקופה לא נכנסו בתקציב כזה).

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...