XBOX 360 Elite-האם אתם התרגלתם? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XBOX 360 Elite-האם אתם התרגלתם?

Cha0stAlker

אני מדבר מבחינה פיסית, ורק במשחקי FPS. האם השלט נוח? איך השליטה?  

642 הצבעות

1. 1. אני מדבר מבחינה פיסית, ורק במשחקי FPS. האם השלט נוח? איך השליטה?

• התרגלתי, שולט כמעט כמו במחשב ונהנה.
    • לא הצלחתי להתרגל למרות מאמצים רבים.
    • התרגלתי,אך קצת קשה לי לשלוט ומעדיף במחשב.
    • התרגלתי נהדר, אבל אני נהנה יותר במחשב.
    • מה? מי בכלל משחק ב-XBOX?

Recommended Posts

אני הפעלתי קונסולות עוד לפני שעכבר ניכנס כסטנדרט למחשב בכלל

ליביו אין מה לעשות שמדובר בFPS צריך סוג של פוינטר וזה לא משנה אם זה פוינטר בגלל עכבר או כל שיטה אחרת

צריך את הפוינטר כי זה הכי קרוב לכיוון כלי

אנלוגית לא מספיק טובה לחוויה כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין את אלה שאומרים שמחשב יותר טוב כי "משיגים יותר FRAGS". הרי באופן יחסי, בדיוק כמוכם, כולם משיגים פחות FRAGS. לא רק אתם.. מה הבעיה כאן?

אלה שהצביעו שזה פשוט לא כמו מחשב-לא יותר כיף לכם לשחק על מסך ענק של עם מערכת ביתי?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ידיות אנלוגיות מספיק מדוייקות בשביל לבצע ניתוחים אנדוסקופיים, להטיס מטוסי קרוב ולהנחית מעבורת אבל זה לא מדוייק בשביל משחק? :smile1:

לא אותה רגישות, לא אותה מהירות, השוואה מאוד לא נכונה. במשחקים צריך תגובה מהירה, בכל הדברים שהזכרת מהירות לא חשובה והרגישות של הידיות נמוכה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניתוח אנדוסקופי הרגישות לא חשובה?

הבעיה זה לא הרגישות הבעיה זה שאתה מסרב להתרגל, אתה יכול לזיין במוח כמה שאתה רוצה אבל מספיק לראות משחק אחד בPGL על ה360 בשביל להבין שהדברים שעושים שמה אפילו בCOD אתה לא תוכל לעשות על המחשב בגלל השליטה המוגבלת בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הפעלתי קונסולות עוד לפני שעכבר ניכנס כסטנדרט למחשב בכלל

ליביו אין מה לעשות שמדובר בFPS צריך סוג של פוינטר וזה לא משנה אם זה פוינטר בגלל עכבר או כל שיטה אחרת

צריך את הפוינטר כי זה הכי קרוב לכיוון כלי

אנלוגית לא מספיק טובה לחוויה כזאת

בעידן הזה בקונסולות לא היו אנלוגים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות לא חשובה, בניתוח צריך שהתנועות יהיו מדוייקות ועדינות ולכן התהליך לא מהיר והרגישות של הידיות נמוכה בשביל למנוע תנועות חדות.

המחשב הרבה אבל הרבה יותר איטי מהקונסולה, אף אחד לא משתמש בתנועה כמעט בשביל לכוון, לעשות 180 במחשב לוקח הרבה הרבה יותר זמן מאשר בכל קונסולה עם ידיות אנלוגיות.

שוב תסתכל על frags של ואז תדבר...

יש סיבה למה יש יותר שחקני FPS על מאשר על המחשב... בHALO3 בשיא היו 7 מיליון שחקנים, MW מכרו יותר על ה360 מאשר על שאר הפלטפורמות ביחד, ומשחקים יותר שחקנים Online בLIVE מאשר על הPC ועל ה360, ובינתיים הסיפור עם BF BC2 נראה מאוד דומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למכירות הסברים הרבה יותר פשוטים.

1. במחשב יש הרבה צ'יטרים ועוד לא מצאו פיתרון לבעיה הזו.

2. הקונסולות הרבה יותר זולות ולכן אנשים מעדיפים לקנות קונסולה ב 300$ ולא מחשב ב 500$.

3. קונסולה מקודמת על ידי חברה מסויימת, בעלת הרבה מאוד כסף, שמוציאה סכומי ענק על פרסום ומשלמת ועוזרת למפתחות במטרה שיוציאו את המשחק לקונסולה שלהם וישתמשו במשחק כפרסומת לקונסולה. במחשב אין דבר כזה, יש הרבה מאוד חברות ולרוב הן נלחמות אחת בשניה.

4. נוצרה השליה שבקונסולה יותר קל לשחק עם חברים, שוב כתוצאה מפרסום. כמובן שמדובר בשקר, לא חסר משחקים שיש להם את אותם אפשרויות מובנות במשחק ולאלה שאין יש תוכנות חיצוניות שיעשו את העבודה בצורה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד שיחקתי במחשב במקלדת ועכבר. לפני חצי שנה קניתי ולא האמנתי כמה מהר אתרגל לשלט(תמיד האמנתי שאין יותר מדויק ונכון מלהשמש בעכבר ומקלדת).

כיום קניתי שלט כזה גם למחשב... הנוחות - במקום לרכון על המקלדת והעכבר ולחטוף כאבים בידיים ובגב אני מתרווח לי בנחת בכורסא.

השליטה - המשחקים מותאמים לשלט כדי שלא יהייה לך קשה לשחק.

הרגישות - לא עוד לרוץ ולחכות לאנשים שאתה הולך איתם (assassins creed 2) אתה מחליט על קצב הסיבוב כשאתה מחפש לך אוייבים להרוג.

החוויה - בסוף המשחק הראשון שלך אתה תספר לנו...

בנוסף מתרחב לך מעגל האופציות ,למשל אתה יכול להשתמש במסך גדול יותר ולשבת ממרחק רב יותר. שני שלטים שני שחקנים-מסך אחד(בנוחות).השלט למחשב יכול לשמש כעכבר + כפתורי ניווט ע"י תוכנה בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעידן הזה בקונסולות לא היו אנלוגים בכלל.

דיברתי על התרגלות לגימפאדים

אני תמיד שיחקתי במחשב במקלדת ועכבר. לפני חצי שנה קניתי ולא האמנתי כמה מהר אתרגל לשלט(תמיד האמנתי שאין יותר מדויק ונכון מלהשמש בעכבר ומקלדת).

כיום קניתי שלט כזה גם למחשב... הנוחות - במקום לרכון על המקלדת והעכבר ולחטוף כאבים בידיים ובגב אני מתרווח לי בנחת בכורסא.

השליטה - המשחקים מותאמים לשלט כדי שלא יהייה לך קשה לשחק.

הרגישות - לא עוד לרוץ ולחכות לאנשים שאתה הולך איתם (assassins creed 2) אתה מחליט על קצב הסיבוב כשאתה מחפש לך אוייבים להרוג.

החוויה - בסוף המשחק הראשון שלך אתה תספר לנו...

בנוסף מתרחב לך מעגל האופציות ,למשל אתה יכול להשתמש במסך גדול יותר ולשבת ממרחק רב יותר. שני שלטים שני שחקנים-מסך אחד(בנוחות).השלט למחשב יכול לשמש כעכבר + כפתורי ניווט ע"י תוכנה בלבד.

מדברים פה על FPS ולא בכללי משחקים

ברור שיש לגימפאד יתרונות במשחקים מסוימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי תקופה מסוימת מתרגלים לגיימפד והוא יותר ממספיק בשביל לשחק גם FPS.

לפי מה שאני ראיתי, כשחברים משחקים אצלי בXBOX על FPS אלו שמתלוננים על שליטה גרועה הם הקמפרים למינהם שמשחקים אותה צלפי עלית.

אני עברתי לשחק בקונסולה בגלל כמה סיבות:

- אין צ'יטרים. (עשו לי את המוות בקרייסיס, COD, CS ומה לא)

- תרצו או לא, כשלכולם יש את אותה החומרה, אז השחקנים נמדדים רק לפי היכולות שלהם.

- אין מירוץ מטורף לשדרג חומרה כל פעם שיש משחק חדש שטוחן לך את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך? גם לי יש אותו והוא לא עובד לי עם MW2.. :nixweiss:

לא יצא לי לבדוק אם השלט עובד עם MW2 אבל אם הוא לא עובד

יש לך את התוכנה המצויינת pinnacle game profiler

שיכולה להגדיר את האנלוגי שבשלט בתור עכבר, להתאים את הכפתורים למקלדת

ואם אני זוכר נכון אפילו לכוון את הלחץ של כפתורי LT ו-RT בהתאם למצבים שונים במשחק

תוכנה ממש מקצועית ומומלצת למשחקים שלא תומכים בשלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...