נערי האוצר קובעים: תוספת שכר של 4 שקל לשעה לע& - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נערי האוצר קובעים: תוספת שכר של 4 שקל לשעה לע&

vic07

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוודאי שקראתי. זה לא סותר את מה שאמרתי, וזה גם כתוב בכתבה - המנכ"ל מקבל שכר עתק כי הוא שווה את הכסף הזה - אין לדירקטוריון שום אינטרס לזרוק את הכסף הזה לפח.

מה שכן, אני מסכים עם ההצעה של שטרסלר להגביל את שכר המנכ"לים כדי להכריח חברות לחלק דיבידנד גדול יותר / לעתים קרובות יותר. כמובן אבל שאין שום קשר בין זה לבין הפואנטה המקורית של הת'רד, שכן ב-99% מהמקרים בעלי המניות לא עובדים בנקיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף השבוע דווקא הפרשן הכלכלי של ידיעות אחרונות סבר פלוצקר, שלא מאמין במיוחד בשוק חופשי ומאמין שהממשלה צריכה לפקח על כל דבר, כתב דווקא שיש לבטל את החיוב לפרסם את שכר הבכירים בגלל שהפרסום גרם לתוצאות הפוכות מהמטרה שלשמה נחקק החוק ושכר הבכירים עלה.

נחמיה שטרסלר, מגדולי התומכים בקפיטליזם ושוק חופשי

אתה מעט מגזים.

ישראל הורידה את ההשקעה בתקציב החינוך מאז ממשלת רבין. שלא נדבר על כך שישראל היא כנראה אחת המדינות היחידות שמכינה את התלמידים למבחני פיז"ה, כמובן כדי להעלות את הציונים וליצור מצב שווא שקרי כלפי הציבור. אתה טוען "להשתלטות הממשלה על משהו אין תוצאות טובות", האם אתה יכול לתת לי מדינה שבה תחום החינוך פרטי לחלוטין או לפחות פרטי ברובו? גם בארה"ב קיימים תכני לבתי ספר פרטיים ואי אפשר ללמד מה שרוצים.

דווקא בסקנדינביה (בעיקר שבדיה ודנמרק) מאז שנות ה 90 יש מעבר חלקי לחינוך פרטי במימון ממשלתי, והתוצאות לא רעות בכלל. וגם תנאי התעסוקה של המורים השתפרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הדיון אז אני מתנצל מראש.

אני רק רוצה להתייחס לדוח הOECD.

שמחשבים סטטיסטיקות מה לעשות, ממצעים דברים.

הם מדגישים שם שרוב הריאות החולות, כצפוי נובעות מ2 מגזרים (דומים אגב) החרדים והערבים. שחיים בעוני יחסי.

אבל אם אתה מוציא אותם המצב פה לא רע בכלל.

נכון. אי אפשר לחיות מ4K למשפחה בחודש (וזה גם קו העוני לפי OECD).

אבל להוריד מס חברות לא יתן כמעט כלום בתקופה הזאת (מה גם שהורידו אותו, את המס הכולל שהוא גם על הדיבידנד מ45 אחוז ל38.5 שזה משמעותי).

דוחפים מיסים למי שקצת יש לו (כמו מס שבח על דירה שניה).

אי אפשר לדאוג לכל הענייים, ואם מישהו זוכר את ההצהרות של פרץ ל1000$ שכר מינימום, עכשיו הוא אפילו יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...