שתיה מוגזת במסעדות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתיה מוגזת במסעדות

אישי555

Recommended Posts

האם המשקאות שמוזגים לכוסות מהגלונים שמוכרים במסעדות מהיר הם באותו טעם כמו בבקבוקים סגורים או שמדובר במהילה גדולה יותר של מים? אמרו לי שבגלונים יש פחות מים בשביל להפחית במשקל (בשביל ההובלה בלבד) וכשמוזגים לכוס מערבבים את זה עם מים אבל בסוף יוצא אותה כמות כמו שעושים במפעל, כלומר אחוז המים לא משתנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני אוהב את הכוס קולה שלי מפוצצת בקרח? :o

אני אוהב את הקולה שלי כשהיא עצמה קרח. זאת אומרת להקפיא את הבקבוק ואז להפשיר אותו חלקית כדי שיהיה אפשר לשתות אבל שעוד ישארו גושי קרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לשתות קולה אחרי שהיא קופאת?!?!?!?!

כל החומרים שבתוכה מתפרקים(חומצות, חומרי מאכל, מים) ואחרי שהיא מותכת חזרה למצב נוזלי היא מרגישה פשוט לא מעורבבת. לפעמים אני שם קולה במקפיא כדי שתתקרר מהר, אבל אם אני משאיר טיפה יותר מדי זמן והקולה מתחילה לקפוא אז אני נותן את הבקבוק לאבא שלי ומעדיף לשתות קולה חמה.

אני גם שונא קולה עם קרח, זה גם מבזבז מקום בכוס וגם מדלל את הקולה. תמיד כשאני הולך למסעדה ואני מזמין קולה אז מביאים לי בקבוק זכוכית וכוס עם קרח ולפעמים גם לימון, בכוס אני לא נוגע, אני שותה ישר מהבקבוק, אבל אם יש לימון אז אני מנסה לדחוף אותו לבקבוק, זה קצת קשה אבל שווה את המאמץ.

מקווה שנהנתם מסיפורי הקולה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערבבים תרכיז וסודה

נו...ובסוף זה אותו דבר כמו שעושים במפעל או שההרכב שונה?

השתיה עצמה בסדר מבחינת ריכוז התרכיז/מים.

לא הבנתי מה זה בסדר. איך זה עונה לשאלה שלי?

ובבקשה לא להפוך את הת'רד להעדפות אישיות של שתיה. לא כיף לקרוא המון תגובות לא קשורות. תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב את הקולה שלי כשהיא עצמה קרח. זאת אומרת להקפיא את הבקבוק ואז להפשיר אותו חלקית כדי שיהיה אפשר לשתות אבל שעוד ישארו גושי קרח.

BAD IDEA.

אם היא נשארת מספיק זמן במקפיא, היא תתפוצץ. מניסיון.

אתה יודע איזה סרט זה אחר כך לנקות את כל המקפיא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו...ובסוף זה אותו דבר כמו שעושים במפעל או שההרכב שונה?

מספיק לטעום פעם אחת משניהם כדי לדעת שההרכב שונה.

בבקבוקים שאתה קונה יש יותר תרכיז וגזים, בבתי לדוגמא כל אחד שם את ההרכב שבא לו, ושיהיה לו כמה שיותר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...