Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 480 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

תודה רבה לך! בזכותך הכרתי את

FIVE FINGER DEATH PUNCH!

ולמי שלא הבין את 2:14

SIX FLAGS הוא פארק מוכר מאוד באמריקה, והKINGDA KA (רכבת ההרים המהירה והגבוה ביותר בעולם) ממקומת שם, בגלל זה הם התחילו לרקוד כשהם אמרו SIX FLAGS

בכלל לא מדוייק. זה לא קשור ל kingda ka. פשוט הפרסומאי של six flags בטלוויזיה לבוש בדיוק כמו הפרסומאי שהיה בסרטון, והם תמיד נראים כולם רוקדים ומחייכים בפרסומות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו המשחק אמור לרוץ לי ככה?

אני על מדיום בלי פילטרים 1680X1050 ועדיין אין לי 60FPS קבוע.. אני נאלץ לשים LOW כדי לקבל 60FPS כל הזמן :-\

אה ותוסיפו לחברים - matan9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על מדיום בלי פילטרים 1680X1050 ועדיין אין לי 60FPS קבוע.. אני נאלץ לשים LOW כדי לקבל 60FPS כל הזמן :-\

60FPS עם מערכת כמו שלך נחשב הרבה במשחק הזה, ש'תכנס לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לשים על LOW אני מציע לך לנסות לשנות את ההגדרות ל 9. זה יכול להוסיף לך בקלות עוד 15 FPS בלי לפגוע כמעט בכלל בגרפיקה. גם תנסה להוריד את ה SHADOWS ל LOW, ממילא זה לא משהו שעוצרים כדי להסתכל עליו במהלך המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצללים מהווים כ WH. אני רואה אם מישהו בא.. לא נהדר?

נסה לשים את הצללים על MEDIUM, בנוסף על מה שאמרו לפני, אם עדיין לא תהיה מרוצה תוריד אותם ל LOW.

גם על LOW אתה רואה את הצללים טוב מאוד, רק שהם פחות מפורטים וחלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות. 9 אני יודע שצריך לשים עוד מימי הבטא, בלי לשנות את זה המשחק רץ לי גרוע. אני ינסה לערוך את קובץ ההגדרות של המשחק ולעשות כמה שינויים (SHADOWS, TEXTURE וכו'). חבל שהתרגלתי לשחק רק עם 60FPS ופחות מזה לא מרגיש לי נוח בכלל. אגב אני גם חושב על האפשרות לעשות OC למעבד בתקווה להוציא עוד קצת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...