Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 471 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אחרי כ"כ הרבה זמן שלא שיחקתי אני בספק אם אני אטחון מישהו :lol:

האמת שכרגע אני משחק יותר SC2 אבל נראה.. ההתעוררות המחודשת פה באמת עושה חשק

או אני רואה שגם אלפא מופיע...

אני+מייק+אלפא= מוי כיף

איפה נייק ומישה? שישלימו :silly:

*בימים האחרונים ניסיתי לברר לגבי שרת irc או TS (עם צ'אט) לקהילת פורום משחקים כדי שנוכל להציף ולהספים אחד את השני במהלך היום.

הישוע הגיעה מכיוון חבר שרכש שרת TS לקבוצת הלימודים שלו בקולג'. נשאר לשרת עוד כמה חודשים לחיות והיום אני אמור לקבל מייל עם הפרטים.

אפרסם אותו בהמשך בנושא נפרד שישמש את כלל חברי פורום משחקים למשחקים השונים.

נלכתי לעשות כלים-כביסה-ספונגה-ולקחת כדור לגב שימות אח"כ :lol:

אגב, כמה עולה ההרחבה לויאטנאם? אני ממש לא מעודכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol:

יש תהליך מסויים של הסתגלות אחרי אלפי שעות COD אין מה לעשות נגד זה, ענין של זמן.

שמונה תפור עליי יופי.

אתם מוזמנים להוסיף אותי לרשימת החברים שלכם SIMONSIX

אני לא חושב שזה רק עניין של תקופת הסתגלות, אני חושב שב BC2 הרבה יותר קל למות כשהקבוצה שלך גרועה.

ב COD גם אם הקבוצה שלך על הפנים זה לא כל כך משנה כי בסופו של דבר זה משחק של אחד על אחד ולא קבוצה מול קבוצה (במיוחד ב TDM). אפילו אם הקבוצה שלך מפסידה קל לשמור על יחס K/D גבוה אם אתה שחקן טוב.

ב BC2 אני הרבה פעמים מת רק בגלל השחקנים בקבוצה שלי שכל מה שמעניין אותם זה יחס ה K/D שלהם. במקום להתקיף את המטרה של היריב כולם מתקמפרים ושומרים על התחת של עצמם. כבר ראיתי כמה פעמים קבוצה שלמה בהתקפה ש90% מהשחקנים הם סנייפרים שבכלל לא מתקרבים לבסיס של האויב.

רוב הזמן כמעט אף אחד לא רץ לתוך הבסיס של האויב בצד של ההתקפה. אפילו בצד של ההגנה הרבה פעמים אף אחד לא מנסה לפרק את הפצצה כי הם פוחדים למות מהאויבים ששומרים עליה. כבר ראיתי אנשים עומדים בהגנה כמה מטרים מה MCOM ואף אחד לא מנסה להגן עליה ולפרק את הפצצה שהטמינו בה :kopfpatsch:

כל כך הרבה פעמים יצא לי לשחק בסיבובים שאני הייתי כמעט היחיד שרץ להטמין פצצה בצד של ההתקפה או לפרק את הפצצה בצד של ההגנה.

אני אפילו לא מדבר על זה שכמעט אף אחד לא משחק באמת ב SQUADS אלא כל אחד הולך לבד ועושה מה שבא לו. אני זוכר ב BF2 כמה עבודת צוות הייתה ואיך אנשים כמעט תמיד הלכו ב SQUADS אבל ב BC2 זה כמעט לא קורה. חבל גם שאין SQUAD LEADER שנותן את ההוראות או COMMANDER כמו ב BF2. זה היה הופך את המשחק להרבה יותר טקטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שבהגנה תמיד הייתי שומר את הרימון כדי לזרוק לתוך החדר של ה mcom לפני שאני נכנס לנטרל

גם הורג אם מישהו מתחבא (לא רלוונטי במקומות כמו A השלישי של ולדז למשל) וגם הרבה פעמים מפוצץ את ה C4 אם מישהו השאיר שם כדי להרוג את מי שמנטרל

בנוסף, תמיד טוב אם יש מאחוריך איזה מדיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניכנס לשרת ישראלי לא ריק/לא מלא ונחרוש עליו...

זה לא שיש יותר מדי מבחר בוייטנאם.

עד כמה שאני יודע יש רק שני שרתים ישראלים בוייטנאם, שניהם של וייגימס, אחד שילוב של rush ו CQ והשני SQDM.

בימים האחרונים הם די ריקים.

כנראה שאנשים קצת התייאשו מההרחבה כי יותר קשה בה לצאת עם K/D חיובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שלא יצא לי ולסיימון לשחק באותה קבוצה היו אחלה משחקים (לי לפחות , סיימון היה בקבוצה המפסידה... :lol: )

יש איזה שתי מפות בוויטנאם שהן ממש רעות , לא פלא שהאמריקאים נטבחו שם....

אגב טבח , VGAYS כאלה גרועים , נכנסתי לשרת שלהם , התחלתי לטחון אותם (13,14-0 ) והם העיפו אותי ל 2 דקות באיזה טענת שווא של הפאנקבאסטר... חבורה של אפסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי מה לעזאזאל הולך פה..כל הנשקים נוטרלו לי...מצד אחד הוא מראה את הדרגה הנוכחית שהגעתי אליה.

אבל שאני נכנס למשחק עצמו רק הנשק הראשון פתוח

WTF ???

עריכה: תודה חבריה אכן הסתדר לאחר משחק אחד.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באג שקורה (לצערי די המון). זה מסתדר אחרי כמה זמן. פשוט תשחק איזה ראונד ככה וזה יחזור.

לדעתי, תיכננו את המפות בויאטנם באופן מאוד גרוע. המפה היחידה שניתנת למשחק זה PHU BAI ב-CQ. כל השאר זה פשוט מירוץ למי שמגיע ראשון לנקודה האמצעית / ספאם עצום של רימונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאגים באים והולכים - כמו שדימה רשם , תשחק איזה ראונד ואז הם שוב יפתחו לך...

לא יודע איך זה אצלכם (למי שיש וויטנאם) אבל הוא לא שומר לי את הבחירות של הנשקים שאני עובר מוויטנאם לרגיל או הפוך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך זה אצלכם (למי שיש וויטנאם) אבל הוא לא שומר לי את הבחירות של הנשקים שאני עובר מוויטנאם לרגיל או הפוך....

כן גם אצלי זה ככה, די מעצבן לבחור כל פעם הכל מההתחלה. או לשחק בלי לשים לב שלא לקחת שום תוספות לנשק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...