Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 428 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

לאחרונה שמתי לב לבעיה די מעצבנת.

אני רואה את התמונה המלאה של הדברים רק לאחר שאני מתקדם לעברם.

נגיד יש עמודי חשמל. אני לא רואה את החוט שבינם, אלא רק את העמודים, וכשאני מתקרב קצת הוא פתאום צץ.

ואם יש מולי דשא. אני לא רואה את כולו, אלא רק לאחר שאני מתקרב פתאום צצים כל מיני חלקות של דשא.

אותו דבר עם אבנים, בניינים, גדרות...

איזו הגדרה בדיוק אני צריך לשנות כדי שאני אראה את כל התמונה תמיד, גם כשאני רחוק?

This is embedded in the game engine and this is implemented in many other video games, it renders certain details/modules/objects in a preset radius from the camera position. Im surprised you only noticed now ::) By raising the level of detail you may see some improvement, however, you will still notice it.

This is a way for the game to save on performance by determine which details will be shown at certain radius's of distances and prioritize them. For example tiny rocks that are not sufficient for cover and are merely there for the scenery are not rendered at a certain distance while the basic mesh of a player will be rendered so you can see.

In AC2 it is actually a lot more highlighted and visually noticeable.

Note that Anisotropic Filtering will not completely fix this since this is not an issue but just something in the game engine, it will however help to make it less bold.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במשחק היה לי את הפילטר הזה על 16X. הבעיה הייתה בדרייבר שלי שלא איפשר לי לעשות את הפילטר הזה דרך המשחק, אלא רק דרך הדרייבר.

עכשיו יש שיפור. אומנם לא של 100 אחוז, כי כמו שאמר זה שמעליי, המשחק בנוי ככה.

תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ את המשחק דרך launcher.exe

מה זה הlaucher.exe? יכול להיות שזה הקובץ ששמו "BFBC2Game.exe"?

במידה וכן ניסיתי ולא עזר :(

ול- Jonnyboy: זה דיי ברור שזה בעיה באחד מהשניים אך הבעיה שלי היא איך לסדר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי ההרחבה שתצא.

האם ההפעלה שלה תהיה מתוך המשחק הרגיל והמולטי פשוט יוסיף מפות ונשקים, או שזה אייקון אחר ומולטי אחר לגמרי?

לפי דעתי ההרחבה זה יהיה חלק מהמשחק אבל לבעלי ההרחבה יהיה פילטר נוסף לסרברים של החבילה. לא נראה לי משהו מסובך מדי, למרות שאני לא יודע, אל תסמוך עליי ב100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הlaucher.exe? יכול להיות שזה הקובץ ששמו "BFBC2Game.exe"?

במידה וכן ניסיתי ולא עזר :(

ול- Jonnyboy: זה דיי ברור שזה בעיה באחד מהשניים אך הבעיה שלי היא איך לסדר את זה.

לא BFBC2Game.exe, אלא משהו בסגנון הזה רק launcher ולא game.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני סרטונים חדשים על איך יראו הCLASSES ב VIETNAM חלק 1:

http://www.gametrailers.com/video/nycc-10-battlefield-bad/705836

חלק 2:

http://www.gametrailers.com/video/nycc-10-battlefield-bad/705837

בחלק השני הוא הזכיר את עניין הנקודות שצוברים במשחק וטען שהם "יועברו" לחייל המקורי בBC2 , אני לא יודע אם זה מעיד על אם החבילה תהיה STANDALONE או כחלק מBC2 אבל זה לא נראה כרגע שהיא תהיה חלק מBC2 , כנראה היא תהיה עצמאית במידה מסויימת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הצטרפתי, אני עכשיו תחת הכינוי ORENSTC, וחלק מכם פה אולי ראו אותי גם משחק בשרת של האתר. הבעיה שלי היא ה-PUNKBUSTER המעאפן הזה, מישהו מוכן להסביר למה אני מקבל קיק כל שניה בגלל זה אם הוא מותקן? איך מסדרים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...