Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 425 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבטיחו לפני 4-5 חודשים שיהיו סקינים חדשים לכמה מהנשקים ( SPECACT - בתשלום ) ואז גילו שזה גורם לקריסות במשחק אז נראה לך שיהיה ONSLAUGHT??.

את הONSLAUGHT ככול הנראה לא יביאו לגירסת הPC לפי מה שזכור לי מהפעם האחרונה שקראתי על איזה איפשהו...

הוא אקסקלוסיבי לקונסולות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, יהיה הגיוני שזה יבוא עם ההרחבה של ויאטנם.

זו הטעות שלך , כשמדובר בEA שום דבר לא הגיוני ולגבי וויטנאם , אם הם לא יוסיפו תיקונים לבאגים הרציניים במשחק אני אפילו לא אשקול לקנות אותה.

צצים בתקופה הקרובה מספיק משחקים שימלאו את הזמן הפנוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאג היחיד שמפריע לי לשחק באופן שאני נהנה זה הבאג עם הצ'אט שנהיה חצי מסך יותר כחול. כל השאר או שלא נתקלתי או שנתקלתי ולא שמתי לב אז לא אכפת לי. כל השאר אחלה מבחינתי. D=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לדקור מאחורה, לפעמים אתה צריך לדקור מישהו 5 פעם עד שהוא מת.

גם כשאני הולך מסע דקירות, זה נראה כאילו הוא דוקר, אבל הוא לא דוקר. :facepalm:

דווקא אני מת על לדקור. אני עושה את זה ככל האפשר, ותאמין לי שאין עם זה שום בעיות.

אולי אתה פשוט לא מכוון טוב, או לוחץ על הדקירה מאוחר מידי. ובמשחק הזה אתה צריך ללחוץ מוקדם יותר לפני שדוקרים.

המשחק הזה נורא ריאליסטי ומשוחק על פי חוקי הפיזיקה. דווקא הדברים שנראים הכי לא הגיוניים, הם הכי מציאותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אבל זה לא העניין, הוא מראה שהוא דוקר והוא לא דוקר, ולפעמים, השחקן היריב דוקר אותי כשהוא איזה מיליון מטרים ממני.

פעם אחת דקרתי מישהו מרחוק, 5 מטר לפחות ואני אפילו לא מבין איך זה קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...