Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 426 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד לא ראיתי טנקים מתפוצצים רק כי הם ירדו לא טוב על הקרקע...

טנק כן יכול לפגוע ולהוריד מסוק עם פגז, גם במציאות.

בקשר למחסה הטוטאלי. אולי היית פשוט מאחורי איזו גבעה, האויב סימן אותך ופשוט ירה בצרורות והכדורים נפלו מלמעלה לראש שלך בגלל כוח הכבידה.

או שהייתי מאחורי איזה משהו שהוא חדיר לכדורים.

שוקים חשמליים קיימים בהחלט גם במציאות, וגורמים להחייאות של לא מעט אנשים.

במשחק אמנם זה לא הכי הגיוני כי החיילים נורו למוות, אבל תזכור שזה משחק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה נורא ריאליסטי ומשוחק על פי חוקי הפיזיקה. דווקא הדברים שנראים הכי לא הגיוניים, הם הכי מציאותיים.

זה ציטוט שלך לא?? :xyxthumbs:

אז איך פתאום אתה מתרץ את זה ב:

שוקים חשמליים קיימים בהחלט גם במציאות, וגורמים להחייאות של לא מעט אנשים.

במשחק אמנם זה לא הכי הגיוני כי החיילים נורו למוות, אבל תזכור שזה משחק :)

בשורה התחתונה , המשחק הזה לא חף מטעויות ובאגים , אתה עוד צעיר במשחק , אתה תגלה אותם לאט לאט... :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה משחק מאוד מציאותי, שחק בAMERICAS ARMY. מתים ביריה, הריצה והכל, פשוט הכל הכי ריאליסטי שיש. צלפים יושבים בתוך שיח למשך שעות, חיילים רגילים נמצאים מאחורי מחסה, ולא זזים ממנו.

אבל באמת, BFBC2, ריאליסטי? הרשה לי לגחך. חי חי חי.... משחק מלא בבאגים, בדברים לא הגיוניים, לדוגמא, איך זה הגיוני שאתה יורה במישהו מחסנית שלמה, הוא יורה בך מחסנית שלמה ושתיכם מתים? זה אמור להיות כזה פוקס מטורף שקורה פעם ב... שאתה יורה במישהו והכדור האחרון שלך יצא בדיוק באותה השניה שהכדור האחרון שלו יצא, אתה יודע איזה פוקס זה? אתה יודע איזה סבירות נמוכה יש לזה במציאות? אבל עובדה, שבBFBC2 זה קורה, והרבה.

אני לא אומר שזה לא משחק טוב. זה משחק מצוין, ומאוד נהניתי כאשר שיחקתי בו, אבל ריאליסטי? הוא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בציטוט הראשון התכוונתי למקרים כמו שיורים בך כשאתה מאחורי גבעה, ואנשים חושבים שזה באג או משהו לא הגיוני.

השוקים החשמליים הם פשוט חלק מהמשחק, והם לא הופכים אותו ללא מציאותי והגיוני.

כשאתה יורה על מישהו מחסנית שלמה, הדיוק שלך שואף לאפס כי אתה לא עושה את זה בצרורות, לכן זה לא פוגע.

זה שיש סבירות נמוכה ששני אנשים מתים באותו זמן, זה לא אומר שזה לא יכול להיות קיים במציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח לא יאומן פשוט, מקלל ובורח? אתה לא זה שהתחלת?

אתה צודק, אתה הצדיק, נותן באנים לא מוצדקים ועוד אלף תלונות עליך ואני שפל.

בניתם לכם פה חברותא, ככה שזה לא משנה מה אני אגיד כולם פה יהיו נגדי.

לבינתיים אתה זה שמתנפל עליי כל פעם שאני נכנס לשחק, אז... שווואי שוואי יא חביבי.

וכן אני יודע איך אתה משחק, אם אני אראה סנייפר שמתקמפר איפשהו בשיחים, זה אתה. :lol:

חוץ מזה, אני רואה שאין לך מה לעשות בחיים חוץ מלהציק ולתת באנים לאנשים.

:yelclap: למישאקס הפרו קאמפר שלנו, חחחח איי יאיי יאיי זה הורג אותי כל פעם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהמ.. מה אתה אומר? כדורים נופלים בגלל כוח הכבידה לראש שלי ? :lol:

אתה חושב שהכדורים שאתה יורה נשארים בקו ישר לאורך כל הדרך?...

אז כן, אם אתה מאחורי גבעה ויורים עלייך, הכדור יכול ליפול עלייך אם יורים אותו בזווית הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... אל תשמיץ. רק שאלתי אם מחקת כבר את המשחק כי...

כבר קיבלת פעם באן על שפה לא נאותה מהשרת אז במקומך הייתי נזהר בדבריך.

ואתה רק מוכיח לי שאתה לא יודע איך אני משחק עם מה שאתה אומר.

אגב, אף אחד לא התלונן על הבאנים שלי חוץ מFXP.

מה שכבר עניתי לך ואתה ממשיך להתגרות בי, תציק לאחותך או משהו אם עד כדי כך משעמם לך.

והתלוננו הרבה, תפסיק כבר להצדיק את המעשים שלך.

ראיתי כבר איך אתה "עובד".

אתה רוצה אדמין גם ב-AlphA? בשביל מה בשביל שגם על AlphA יתלוננו? חחח אתה לא יאומן פשוט.

בן כמה אתה? 13?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ExenTex זה באמת היה על הפנים, אני הייתי בשרת ואת האמת, לא יפה.

אתה בא נכנס ומשמיץ ויוצא, לא במקום.

מישה היה איתי בחוליה והיינו מהנדסים והורדנו טנקים, חוץ מזה שהיינו קבוצת ההגנה.

אז כקבוצת ההגנה מה אתה רוצה שלא נשב שם? זה כאילו מה שההגנה אמורה לעשות, מה אתה רוצה שנכנס אליכם לבסיס הראשוני ונאנוס אתכם שם?

נו באמת זהו דבר צבוע ממך לטעון.

בקשר לכדורים אשר נופלים מאחורי גבעות וכדומה, מצטער אבל לא הגיני. אמנם כדורים אכן מתחילים לאבד גובה אחריי מרחק מסוים אבל גם אז, בנאדם שלוש מטר מאחורי גבעה ומטר אחד מתחת לקו הקצה? לא הגיוני שכדורים מאבדים גובה של מטר בטיסה של שלוש מטר. פשוט לא נכון.

וכן, במציאות פגזים של טנקים מאבדים גובה, אבל לא קרוב לקצב שבו זה קורה במשחק (מילה משריונר לשעבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר, עוד כשנכנסתי לשחק הוא התחיל עם השטויות שלו ואחריי זה מתפלא שאני מגיב לו.

ואני בכלל לא מדבר על המשחק.

חחח וכולם יודעים שהוא קאמפר, זה לא שאני מחדש משהו.

ובנינו, תפסיק ללקלק לו, הרבה אנשים קיבלו באן על כלום ומה שמצחיק שהוא לא מוכן להודות ובעל השרת אוכל את התוצאות.

עשו טעות שנתנו לך בכלל אדמין, האמת שאתה לא היחידי פה שהוא כזה, Nike חשבתי שהוא עוד נורמאלי אבל גם הוא עשה BR ועוד כתוב בחוקים שאסור.

אז בוא תגיד לי אתה מי שפל ושקרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח תמשיך להמציא שטויות תמשיך, אתה צודק, אין שום תלונות, בגלל זה HWz רוב הזמן ריק.

הדבר היחיד שאני יכול להגיד לך זה שיהיה לך בהצלחה בחיים, באמת, אם כמה שאתה שקרן וכמה שאתה צבוע אני לא חושב שתצליח אבל בכל מקרה, בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר, עוד כשנכנסתי לשחק הוא התחיל עם השטויות שלו ואחריי זה מתפלא שאני מגיב לו.

ואני בכלל לא מדבר על המשחק.

חחח וכולם יודעים שהוא קאמפר, זה לא שאני מחדש משהו.

ובנינו, תפסיק ללקלק לו, הרבה אנשים קיבלו באן על כלום ומה שמצחיק שהוא לא מוכן להודות ובעל השרת אוכל את התוצאות.

עשו טעות שנתנו לך בכלל אדמין, האמת שאתה לא היחידי פה שהוא כזה, Nike חשבתי שהוא עוד נורמאלי אבל גם הוא עשה BR ועוד כתוב בחוקים שאסור.

אז בוא תגיד לי אתה מי שפל ושקרן.

הוא בסך-הכל שאל אם מחקת את המשחק, שאלה לגיטימית לאחר שטענת כך, ואז אתה הפגזת השמצות ויצאת.

אז מה התחיל? וזה לא פעם ראשונה. מה כל הכעס? וחוץ מזה אני לא מלקק לאף אחד, מטר תשעים וחמש נראה לך שאני יתכופף ללקק למישהו?

תפסיק עם התגובות האימפולסיביות הללו :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה באמת חושב שמנהל השרת באמת יבוא ויתווכח איתך?

זה סך הכל משחק, אתם לוקחים את זה למקומות של לא יודע מה.

קודם כל תהיה בן אדם, אל תשקר ואל תהיה צבוע, נכון, אני לא "חיי פה בשלום" עם כל השחקנים אבל יש לי פה כמה חבר'ה אחלה.

עם איך שאתה מדבר אני לא מבין איך נמצאים בחברתך כמו שאומרים ואתה עוד מתחכם.

יש לי פטיל קצר, מישהו מתחיל איתי אני מחזיר לו.

אחריי זה אל תספר את הגרסא הערוכה שלך, Exen אתה שפל ואתה ככה ואתה ככה, בוא תספר מה התחיל את כל המהומה ואז אפשר לשפוט אותך.

hunter_kobe, עזוב אותך, אתה ראית טוב מאוד שעניתי לו לפני מיליון שנה, הוא פשוט רוצה להציט את האש מהתחלה.

אתה לא יכול להגיד שאני לא צודק, אם אני "משקר" אז אתה באמת מלקק לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי שאתה מנהל הפורום,

ואני לא צריך להוכיח לך שאתה צבוע ושקרן, אתה יודע את זה בעצמך, אני לא בא לתקן אותך.

אני רק יודע שאני לא שקרן, יש לי ערכים ואני לא עובר עליהם.

אני גם לא בא להוכיח לאף אחד פה שאתה שקרן, אתה נראה טיפוס כזה וזה הרושם שאנשים תופסים עליך.

אני לא אכפת לי, אני אומר את זה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...