Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 367 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

הדרך היחידה זה להתקשר לבזק ולדרוש חבילת , אם הם יתחילו לדחוף לך אותה בכסף תאיים שאתה תעזוב אותם ותעבור לנטוויז'ן. לרוב הם מביאים אותה בחינם או תחת הנחה... תלוי ביכולת שלך לצעוק :xyxthumbs:

לעבור לנטוויז'ן לא יעזור לו...

לאחרונה גם בגיימר שלהם יש את אותה הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לעבור לנטוויז'ן לא יעזור לו...

לאחרונה גם בגיימר שלהם יש את אותה הבעיה

צודק , יש להם בעיה כללית עם התעדוף לחו"ל וגם את זה לא ממש עוזר למרות שמתוך ההגדרה שלו הוא אמור לעזור (ושלא נדבר על זה שלטענתם - יש רק עד 7 מגה בכבלים )

בעבר היו רק בעיות עם כתובות IP מסויימות (אלה שמתחילות ב84 וב79 אאל"ט) - היום יש להם בעיה כללית בטווח רחב יותר של כתובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברתי עכשיו עם בזב"ל, ככל הנראה הם לא ששים לתת זמן התנסות עם חבילת או לתת אותה בחינם בכלל. הם גם אומרים שבכלל אין אף אחד שיש לו אותה בחינם. והמחירים שלה בשמיים 25 ש"ח אני חושב בלי התחייבות ו19 או 15 עם התחייבות... זה ממש מוגזם :screwy:

עולה יקר להיות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקת בMW2?

אז אין לך זכות לדבר בכלל על בעיות טכניות

שיחקתי בMW2 ביום הראשון שהוא יצא

עשיתי PRE ORDER

ולא לכל מי ששאל

אני בבזק ולא נטוויז'ן

חבילת 5MB בבזק

עד השבת הזאת לא הייתה לי בעיה של ניתוקים אבל משום מה זה התחיל :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברתי עכשיו עם בזב"ל, ככל הנראה הם לא ששים לתת זמן התנסות עם חבילת או לתת אותה בחינם בכלל. הם גם אומרים שבכלל אין אף אחד שיש לו אותה בחינם. והמחירים שלה בשמיים 25 ש"ח אני חושב בלי התחייבות ו19 או 15 עם התחייבות... זה ממש מוגזם :screwy:

עולה יקר להיות ...

לי נאמר על ידי נציגים של נטוויז'ן שאין אצלהם בכלל התנסות אבל יש "טריק" , אתה מזמין בלי התחייבות ולפני שעוברים שבועיים אתה מבטל אותו - זה ע"פ החוק של עסקת מכר מרחוק (או משהו בסגנון...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://up203.siz.co.il/up2/za4n0fytqktt.jpg

איזה משחק מטורף זה היה. הייתי בטנק מתחילת המשחק עם איזה 4% חיים ואף אחד לא ניסה אפילו לירות עליי. :lol:

בסוף מתתי בפצצה האחרונה כי יצאתי לשים אותה. >:

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1090522-nick-player-who-has-destroyed-armed-etc-m-com.html

הלוואי היו מכניסים את זה למשחק. היה מוסיף מוטיבציה לשחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...