Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 366 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

סוגיה עתיקה ומרתקת.

לקוחות 014 - לעבור לחבילת , להחליף ספקית, או לשחק עד 15:00-16:00 כל יום ו/או החל מ 00:30.

לקוחות נטוויז'ן 013 - להחליף ספקית, מאחר וגם ללקוחות זה קורה.

אתה צוחק בדבריך ?

כי זה עצוב מאוד !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סוגיה עתיקה ומרתקת.

לקוחות 014 - לעבור לחבילת גיימר' date=' להחליף ספקית, או לשחק עד 15:00-16:00 כל יום ו/או החל מ 00:30.

לקוחות נטוויז'ן 013 - להחליף ספקית, מאחר וגם ללקוחות גיימר זה קורה.

[/quote']

אצלי זה 24/7 :-[

ד"א, "בזב"ל" זו בדיחה פרטית של הקהילה או שזה אשקרה הרשי תיבות של בין לאומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבדוק בדפים ישנים יותר של הת'ראד הזה. הנושא הזה דוסקס כבר אינספור פעמים.

המסקנה לגבי בזב"ל (014) כבר נרשמה.

אז איך זה הגיוני ש-012 "פתאום" טובה יותר ?

הרי אפילו בסטים רשום שהחברה המפגרת הזאת עושה בעיות עם הסטים .. רשום במפורש בעיות עם 012 SMILE ..

מה קרה פתאום ?

וכולם אמרו שבבזק הכל בסדר ..

איזה ביאוס זה , עכשיו בגלל משחק מזורגג אני צריך לעבור שוב פעם ספקית ..

ולשים חבילת זה יעזור לי במשהו או שזה סתם חרטא ?

נ.ב זה לא הגיוני שחבר אחר משחק באותו שרת במשחק עם תשתית ADSL עם בזב"ל ומשחק ללא בעיות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבזק הכל היה בסדר, גמאני בבזק וכשהמשחק יצא היה משהו כמו חודש שלא יכלתי לשחק יותר מחמש דקות. אבל אז פתאום משהו קרה ויכלתי לשחק בלי ניתוקים בערך חודשיים שלושה. עכשיו התחיל החופש, הרבה צוציקים נישארים בבית ותופסים פס וכמו כל חברת חזירה בארצינו מושיבה אותך ועוד חמש איש על פס אחד ככה שאף אחד לא מקבל את נפח התעבורה שהוא משלם עבורו.

גם לי התחילו בעיות חיבור, לאגים מטורפים, והרבה הרבה WTF... הדרך היחידה זה להתקשר לבזק ולדרוש חבילת , אם הם יתחילו לדחוף לך אותה בכסף תאיים שאתה תעזוב אותם ותעבור לנטוויז'ן. לרוב הם מביאים אותה בחינם או תחת הנחה... תלוי ביכולת שלך לצעוק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבזק הכל היה בסדר, גמאני בבזק וכשהמשחק יצא היה משהו כמו חודש שלא יכלתי לשחק יותר מחמש דקות. אבל אז פתאום משהו קרה ויכלתי לשחק בלי ניתוקים בערך חודשיים שלושה. עכשיו התחיל החופש, הרבה צוציקים נישארים בבית ותופסים פס וכמו כל חברת חזירה בארצינו מושיבה אותך ועוד חמש איש על פס אחד ככה שאף אחד לא מקבל את נפח התעבורה שהוא משלם עבורו.

גם לי התחילו בעיות חיבור, לאגים מטורפים, והרבה הרבה WTF... הדרך היחידה זה להתקשר לבזק ולדרוש חבילת , אם הם יתחילו לדחוף לך אותה בכסף תאיים שאתה תעזוב אותם ותעבור לנטוויז'ן. לרוב הם מביאים אותה בחינם או תחת הנחה... תלוי ביכולת שלך לצעוק :xyxthumbs:

יש שיעורי קול בשביל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...