Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 305 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

קצת משהו אחר , מי בעד לארגן ביום חמישי הקרוב בשעה 21:00 (בערך) ולשחק בשרת?? זה לא יהיה לוקדאון (למרות שאפשר בקלות להפוך אותו לכזה) אלא פשוט מתואם עם כל החבר'ה פה...

אני פשוט רואה שאין אירגון מסודר לעניין (ג'וני , לאן נעלמת?? nucleo אמר לי שזה רעיון שלך...) והחלטתי "להרים את הכפפה" - אז מה אתם אומרים?

אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אשכרה גילית לנו את אמריקה , תודה קולומבוס!! :lol: :lol: :lol:

יש את Viper33 הוא טייס מעולה , אני לא יודע אם אליו התכוונת אבל ממה שיצא לי לשחק איתו הוא פשוט טייס מעולה...

קולשמן , יום חמישי הקרוב , סבבה? :xyxthumbs:

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני , לי הוא אמר שיש לו אירוע במוצ"ש ולכן הוא לא יכול , אני במוצ"שים בכל מקרה לא יכול כי אני לא בבית אבל ביום חמישי , למה לא??

אז יאללה חברים , להתפקד...

אז יש לנו כרגע את ג'וני ,עדן, קקיוואסקי , קולשמן ואני , אז קדימה חבר'ה להצטרף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חושבים שהמשחק ירוץ לי טוב?

אני עובר את כל הדרישות המינימליות חוץ מהמעבד. יש לי C2D 1.86GHZ

המעבד חלש, פחות משלי, אפשר לעשות וזה יתן לך הבדל ביצועים די גדול..

לגבי הזיכרונות לא הצלחתי להבין בדיוק אם יש לך 2GB או 1GB בכל מקרה זה די חלש..

ולגבי הכרטיס מסך תריץ את המשחק על הגדרות נמוכות :-\

ג'וני , לי הוא אמר שיש לו אירוע במוצ"ש ולכן הוא לא יכול , אני במוצ"שים בכל מקרה לא יכול כי אני לא בבית אבל ביום חמישי , למה לא??

אז יאללה חברים , להתפקד...

אז יש לנו כרגע את ג'וני ,עדן, קקיוואסקי , קולשמן ואני , אז קדימה חבר'ה להצטרף...

תעשו פה סקר, תראו באיזה יום מתאים לכולם פה לעשות לוקדאון ולפי זה תקבעו מי ינהל את הלוקדאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשו פה סקר, תראו באיזה יום מתאים לכולם פה לעשות לוקדאון ולפי זה תקבעו מי ינהל את הלוקדאון.

כרגע השבוע זה יהיה ביום חמישי , להבא נדאג לתכנן את זה קצת יותר טוב...

מה הכוונה "מי ינהל את הלוקדאון" ? אני לא מספיק טוב?? :lol:

דרך אגב , אני בכוונה לא קורא לזה לוקדאון כי אני מעדיף שלא לנעול את השרת , אני מעדיף שנהיה כמה חבר'ה ואז כשאנשים אחרים יראו שהשרת פעיל הם גם ייכנסו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוונת x4 על ה m14

זה מעניין

אני לא מתפלא, היה דיון בנושא בפורום הבריטי בערך מאז שהמשחק יצא.

מה שאותי מעניין, שלא רואים בטריילר, זה האם גם ה-G3 קיבל כוונות, כי בדיון דיברו על שניהם ולא רק על M14.

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/949486-please-reintroduce-optical-sights-g3-m14.html

מה זה אומר? שהכניסו עוד דברים לפאץ' הבא :cool2:

באמצעות הvip קוד שקיבלת כשקנית את המשחק, הוא משוייך למשתמש שלך בלבד ולא ניתן להעברה למשתמש אחר.

כמדומני בסוף לא היה שום קוד, זה אצל ה-PS/XBOX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע השבוע זה יהיה ביום חמישי , להבא נדאג לתכנן את זה קצת יותר טוב...

מה הכוונה "מי ינהל את הלוקדאון" ? אני לא מספיק טוב?? :lol:

דרך אגב , אני בכוונה לא קורא לזה לוקדאון כי אני מעדיף שלא לנעול את השרת , אני מעדיף שנהיה כמה חבר'ה ואז כשאנשים אחרים יראו שהשרת פעיל הם גם ייכנסו...

מי שינהל, אדמין שזמין באותו יום שנקבע..

די מגוחך לקבוע יום ולפי היום הזה האדמינים יקבעו את הלו"ז שלהם.

אז OC ל2.0-2.5 יעזור לי?

(ויש לי 3GB RAM)

תעשה כמה שאתה יכול, בסטוק המעבד שלי על 2.93 עכשיו הוא על 3.20. פעם אז הגעתי ל4.40..

3GB יספיק אם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שנעלמתי לאחרונה. מקווה שבקרוב אוכל לחזור ולחרוש על המשחק (:

אני רק רוצה להבהיר לגבי הלוקדאון שזה לא היה רעיון של ג'וני. כלומר זה גם היה רעיון שלו, גם שלי, גם שלכם, מן הסתם הרבה אנשים רוצים. :silly:

הייתה לי שיחה מאד מעוררת איתו לגבי דרכים לשיפור הלוקדאון כאשר במהלך השיחה הוא הציע (או שאני ביקשתי והוא הסכים, אני לא זוכר) לעזור לי בארגון העניין.

רציתי לארגן למוצ"ש הקרוב אך בגלל אירוע משפחתי זה נמנע ממני ולכן ניסיתי לקשר בין שניכם בעניין הזה. :cool2:

לילה טוב חברים :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שינהל, אדמין שזמין באותו יום שנקבע..

די מגוחך לקבוע יום ולפי היום הזה האדמינים יקבעו את הלו"ז שלהם.

אני אדמין ולפי זה אני קובע את הלו"ז של כולכם... :lol: :lol: :lol:

(לא להתייחס לזה ברצינות רבה , אני אחרי בילוי שכלל הרבה אלכוהול וחברים טובים , יש לזה אחלה השפעות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...