Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 300 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל זו בדיוק הנק' , הוא ריק כי אף אחד לא בא לשחק ואף אחד לא בא לשחק כי הוא ריק...

נראה לי שיש חרם על השרת בVgaymers ובGaymers..

היום אני ואופריסה (ילדון) שיחקנו בשרת כמה שעות טובות עם אנטישמים מגעילים שחטפו באן :xyxthumbs:

והם יכולים לקפוץ לנו , בגלל שאצלנו רמת המשחק יותר גבוה כי אנחנו לא נותנים יד חופשית לכל הזבל שקורה אצלהם אז זו בעיה שלהם.

בכל מקרה , אם נלמד מהדיון של MW2 (לפחות משהו חיובי אחד יש מהדיון שם) זה שהגיע הזמן לקבוע שעות - כל מי שרוצה לשחק , שיבוא וירשום כאן מתי הוא מגיע לשחק (ולא 5 דקות התראה קודם) נגיד מעכשיו לשעה 21:00 , סתם דוגמא ואנשים יתחילו להצטרף...

כולה 5 ימים השרת לא היה פעיל (בזמנו) מאז שnucleo התחיל להשכיר אותו ומאז השרת די ריק...

בסופ"ש האחרון , שיחקתי אולי חצי שעה כי לא היה עם מי לשחק...

אז קדימה , תתחילו להתארגן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במהלך השבוע לא בבית בכלל ככה שאני לא יכול לשחק אבל בימי חמישי בשעות הערב (עד שיש לי משהו אחר לעשות או עד עייפות כרונית).

בשישי , כל היום אפשרי מבחינתי (שוב , עד שעות הערב שיש משהו אחר לעשות)

ובשבת , משעות הצהריים עד הערב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שיש חרם על השרת בVgaymers ובGaymers..

היום אני ואופריסה (ילדון) שיחקנו בשרת כמה שעות טובות עם אנטישמים מגעילים שחטפו באן :xyxthumbs:

יאפ, היה מגיע להם הבאן שהבאתי להם.

אם תיתקלו בכאלה תגידו לנו.. ועוד משהו הקלאן STI של הילדי בני 13 חופרים אחושרמוטה

וגם דיסלקטים, הם רושמים ata dead חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זו בדיוק הנק' , הוא ריק כי אף אחד לא בא לשחק ואף אחד לא בא לשחק כי הוא ריק...

זה יוצר איזה סוג של חור שחור אין סופי :silly:

ומי אלה האנטישמים? הקלאן של עזה?

אני יכול לשחק אחרי בית ספר שזה בערך מ-5 אם אין ש"ב או יום ארוך, ובימים לפני בגרויות או מתכונות אם אני יודע את החומר (דבר שלא קורה הרבה DX).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו עם הביצה והתרנגולת... :lol:

בכל מקרה ,ביום רביעי הזה אני אוכל לשחק בערב , אני מבחינתי נכנס לשרת ומחכה עד שהוא יתמלא - גם אם זה אומר שאני אבטל את הניקוד עד שיהיו 20 איש בשרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד אליך דניאל , אני לא מנצל אותם לרעה ומעיף את כל מי שהורג אותי...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(עכשיו זו שורה של סמיילים , שלא תתבלבל :xyxthumbs: )

על איזה שוודים אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו בעיות ניתוקים חריגות?

עד אתמול בערב, מעולם לא סבלתי מבעיות ניתוקים. מאתמול כל הזמן ניתוקים וכל הזמן המשחק לא מצליח לעדכן את הסטטוס שלי.

כל הזמן דרגה אפס, אבל יש לי את כל הunlocks.

לא מחובר דרך בזב"ל.

הספק טוען שהכל בסדר.

למישהו שלא מחובר דרך זבל, היו בעיות כאלה שניפתרו? ואם כן, איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש נטוויז'ן וזה קרה לי לפני שבוע בערך, יום שלם לא הצלחתי לשחק יותר מ-10 דקות, הסטטיסטיקה הראתה שחקן מאופס, והUPDATING DATA לקח הרבה יותר זמן מבדרך כלל. לפני-כן זה קרה לפני משהו כמו חודש אבל זה היה לכמה שעות בודדות.

בכל מקרה מאז אותו יום לפני שבוע לא היו לי שום בעיות כאלה, עד להיום ששוב פעם קרה כל מה שתיארתי, ניסיתי לשחק 3 פעמים וזה התנתק בכולם, אז התייאשתי ויצאתי.(וגם בגלל שיש לי מחר מתכונת בלשון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד אליך דניאל , אני לא מנצל אותם לרעה ומעיף את כל מי שהורג אותי...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(עכשיו זו שורה של סמיילים , שלא תתבלבל :xyxthumbs: )

על איזה שוודים אתה מדבר?

חחחחחח אלה באמת דרשו באן, נכסנו שני חברה מאותו קלאן (תראה ברשימת הבאנים) והתחילו לדבר על וזה ולרדת על המדינה, אני לא קראתי הכל כי הייתי בפרוקון אבל שאל את ג'ונסון, ניקיתי אותם מהשרת :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...