Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 302 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

יאווו אתם לא קולטים איזה משחק חייתי היה לי נשבע לכם אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי.

הרגתי 9 אנשים במכה! חחחחחחחחחח יאווו אין כמו C4 :lol: :lol: :lol: :lol:

הם באו להפעיל את הפצצה, הם ראו שאנחנו יותר מידי על פצצה אחת.

הם באו איזה 14 נראה לי, שמתי C4 כולם באים להפעיל את הפצצה.

בום! אני קולט איזה 8 תגים צצים לי ואיזה 9 KILLS מלמטה חחחחח איך התלהבתי xD כמו ילד בן 12 שהצליח לצלוף ביונה עם רוגטקה. xD

היה אחד המשחקים ללא ספק! :xyxthumbs:

דרך אגב, היה לנו משחק, עם מלא סנייפרים מניוקים.

שהורסים את המשחק ובגללם אנחנו מפסידים, הם רושמים לי AMMO AMMO.

רשמתי כזה, then switch to assault you idiot.

פתאום אני קולט כל הסנייפרים מקללים אותי חחחחחחחחחחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

mishax=miss hacks לפי מילון אופריסה בן שושן... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

בני , אם טעיתי אז אני מתנצל אני אשנה את זה...

mishax=miss hacks לפי מילון בני ודניאל בן שושן... זה יותר טוב?? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאווו אתם לא קולטים איזה משחק חייתי היה לי נשבע לכם אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי.

הרגתי 9 אנשים במכה! חחחחחחחחחח יאווו אין כמו C4 :lol: :lol: :lol: :lol:

הם באו להפעיל את הפצצה, הם ראו שאנחנו יותר מידי על פצצה אחת.

הם באו איזה 14 נראה לי, שמתי C4 כולם באים להפעיל את הפצצה.

בום! אני קולט איזה 8 תגים צצים לי ואיזה 9 KILLS מלמטה חחחחח איך התלהבתי xD כמו ילד בן 12 שהצליח לצלוף ביונה עם רוגטקה. xD

היה אחד המשחקים ללא ספק! :xyxthumbs:

דרך אגב, היה לנו משחק, עם מלא סנייפרים מניוקים.

שהורסים את המשחק ובגללם אנחנו מפסידים, הם רושמים לי AMMO AMMO.

רשמתי כזה, then switch to assault you idiot.

פתאום אני קולט כל הסנייפרים מקללים אותי חחחחחחחחחחח.

גם לי זה קרה פעם אחת שהייתי סניפר, נגמרה לי התחמושת ורשמתי בצאט בנימוס שמישהו יביא לי תחמושת רשמו לי תחליף תתחיל לתקוף ותקבל תחמושת.

מה שהם שכחו זה בגלל שהייתי סניפר הפלתי 2 MCOMS, הרגתי 13 ונהרגתי פעמיים ככה שאני לא הייתי "נטל" על הקבוצה ולא ביזבזתי הרבה כרטיסים.

אני פשוט שונא אנשים כאלו, שידחפו אבצע לתחת ויצעקו i'm a fag, i'm a fag.

שיזדיינו! אני קניתי את המשחק ואני אשחק אותו איך שבא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור, יש מלא סנייפרים שיושבים על התחת ולא עושים כלום, רק מעלים את הרטיו המפגר שלהם.

ואנחנו מפסידים, בגלל זה התעצבנתי, אם היית סנייפר שמזיז משהו אז בכיף אבל כל הקבוצה סנייפרים.

ולא עושים כלום, רוצה AMMO? תחליף ל-ASSAULT, לא רוצה AMMO? אז לך קיבינימט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור, יש מלא סנייפרים שיושבים על התחת ולא עושים כלום, רק מעלים את הרטיו המפגר שלהם.

ואנחנו מפסידים, בגלל זה התעצבנתי, אם היית סנייפר שמזיז משהו אז בכיף אבל כל הקבוצה סנייפרים.

ולא עושים כלום, רוצה AMMO? תחליף ל-ASSAULT, לא רוצה AMMO? אז לך קיבינימט.

אני דווקא שמח שניתקלת בזה ועברת את זה על בשרך. עכשיו במשחק הבא שתראה שמישהו מהקבוצה הנגדית שיודע פחות או יותר לשחק תקוע בקבוצה של סנייפרים מה תעשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני תקוע בקבוצה של סנייפרים , אני עושה לכולם ניוק :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

עכשיו ברצינות , If you can't beat them , Join them...

או במילות אחרות , תנצח אותם במשחק שלהם - קצת צליפות , קצת ארטילריה ויהיה בסדר...

כשאני בהגנה (בRUSH לדוגמא) והקבוצה השנייה מתקיפה והם כולם RECON , אני מבסוט , הם אלה שיפסידו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן כולם.

עשו לי גיפט היום למישחק הזה בסטים. הורדתי התקנתי והכל אבל הוא לא יוצא לי חשבון בשביל לשחק אונליין. מישהו יודע מה הבעיה? הוא כותב failed to creat an account

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נניח ואתה לא אדמין, עברת קבוצה בשביל לעשות באלאנס. אחרי שלוש הטמנות כשכל הקבוצה שלך מתקמפרת בבסיס האוייב והאוייב עדיין איכשהו הצליח לנטרל את הפצצות שתי שניות אחרי שהטמנת אותן, אחרי שאתה מבזבז את שלושת הכדורים האחרונים שלך על KAKIWASAKI שלא שם עליך ולא חולק איתך את התחמושת שלו וממשיך לרוץ אתה מבין שאתה תקוע בקבוצה של נובים והסיכוי היחיד שלך לנצח זה שהקבוצה האוייבת תתחיל לעשות BASERAPE ואתה איכשהו תצליח לחדור לאובג'קטיב... ללא תחמושת הורגים אותך מהר. אתה לוקח C4 וריקון, הולך מטמין פצצה ושם כמה C4 מסביב, זורק MM ובורח כמה שיותר רחוק. מצליח לפוצץ ככה אובג'קטיב אחד ואז את השני, שוב אין לך תחמושת ושוב הקקי הזה לא שם עליך למרות שכל הצ'אט מוספם עם בקשות לתחמושת ופירוט מדוייק של המיקום שלך (RIGHT INFRONT OF YOU!!!) אתה לא מקבל תחמושת, הורגים אותך. אתה לוקח ATV ומנסה לפרוץ את קו ההגנה אבל נאדה, אתה לבד בכלי הרכב, הקבוצה שלך אפילו לא מנסה להתקדם. אתה מנסה לעבור קבוצה ואז יש את החלון הזה של "YOU CANT SWITCH TEAMS TOO MANY TIMES"

והכי מעצבן שניכנס הEXENTEX הזה, לקבוצה שלו יש יתרון מספרי ויתרון של שחקנים שיודעים לשחק והוא בוכה שאנחנו לא יודעים לשחק ובעצמו לא עושה כלום!

לקחתי ריקון ועשיתי כמו שכל הקבוצה עשתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפרת מקסים.... :עכביש: :עכביש: :עכביש: :עכביש: :lol: :lol: :lol:

אם אני לא אדמין , אני יוצא מהשרת ומחפש שרת אחר...

עריכה:

היכונו היכונו לVIP MAP PACK 3 או בשמה האחר "בואו תראו איך אנחנו לוקחים מפות קיימות ומשנים את סגנון המשחק וקוראים לזה DLC חינמי"

http://www.gametrailers.com/video/vip-map-battlefield-bad/101005

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי באטלפילד 2 ונורא אהבתי את המשחק כי תמיד חלמתי על משחק יריות מלחמה כולל שכולם נלחמים במספרים גדולים ובכל כלי ושיטה אפשריות.

לגבי המשחק החדש האם באד קומפני 2 מכיל גם אפשרויות לטוב במסוקים ומטוסים ומפות עצומות שמדמות פשוט שדה מלחמה ולא קרב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...