Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 166 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

:eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:

הריגות עם המטול רימונים

* Kills:4,199

* Headshots:50

* Accuracy:0%

* Time:2d 19h

ועוד 1000 עם הCG

לא נראה לי שהוא מהארץ כי יש לו זמן משחק של 13 יום ו4 שעות

יש לו גם כמה הריגות עם רימונים, ועוד איזה 2-3 סיכות של הריגות עם פיצוצים, ועם מטול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה, תכנסו בבקשה לערוץ החדש שנפתח במירק #bc2.il. אני צריך קצת אנשים בשביל לנסות להריץ גאטר ראשון ואם זה ילך נמשיך עם זה הלאה. הרעיון הוא לרכז את רוב שחקני הקהילה במקום אחד שבו נהיה זמינים אחד לשני. יעיל במיוחד בשביל קלאנים ואנשים שמחפשים קלאן.

אם אנשים פה לגמרי לא מבינים במירק אני אפתח מדריך, אז תביעו את דעתכם ותכנסו בבקשה :hat:

עריכה:

אה, וכן, הערוץ יושב על הסרבר של קוואקנט, אם זה לא היה ברור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזב"ל האלה יפהיפיים פשוט... נפלתי על תומך דפ"רניק וכבר קרוב לשעה אני מנסה להגדיר איתם GAMER, והמנוי שלי מסרב לקבל כתובת I.P תואמת. משום מה הוא מתעקש לקבל 82.1xx, מה שלטענתם כלל לא תואם.

מזל שאני לפחות לא משלם על זה. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משלם על השיחה :facepalm:

שאל אותו אם הוא זכר לשייך את המנוי לך לפול כתובות של לפני שהוא הוסיף לך קונטקסט :smile1:

נראה לך? ביקשתי שיחזור אלי. :lol:

במצטבר דיברנו קרוב לשעה ורבע, והשיחה כבר הסתיימה. הוא "בירר" עם ההנהלה הטכנית שלהם ולטענתם הניתוב נכון, אני עדיין מקבל כתובת מפול 82.80

דרך אגב, כששאלתי אותו אם יש צורך להוסיף gamer@, הוא טען שעבור לקוחות UFI אין צורך והניתוב מתבצע אוטומאטית במעמד החיבור. כתובת ה HOST היא 212.25.127.15 (כמו אצל כל משתמש UFI חייגני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר רע. הוא התעקש שזה אמור להיות 84.110.11... ועל זה היה כל העיכוב. הוא אכל ש 82.80 זה לא תקין.

וה 3D SPOTTING לא עובד, מאז השדרוג ל R9 כל האופציות הפסיקו מלהשפיע. אפילו להגדיר אותו כ Hardcore עוד לא ניתן. כמובן ש DICE "עובדים עלינו על זה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לחזור ולפתוח את הנושא הזה אבל אני בעד הSPOTTING , כשבמשחק , מבנים לא חסיני כדורים וגם אחרי שעקפת מבנה ממשיכים לפגוע בך אבל שיחים ועלים הם חסיני כדורים - הספוטינג קצת מאזן (שוב , לדעתי האישית , לא צריך לפתוח שוב את הדיון הזה - כל מה שהוחלט עליו בשרת מקובל עליי למעט הבאן בשימוש של הגוסטב , הוא נטו נועד להרג חיילים ולא נגד טנקים וכד')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...