Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 163 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו תוצאה באמת מרשימה, רק חבל שהכוכב זהב הרס את ה"טהורות" שלה

למה הרס?

השתמשתי ב M416 איתו קיבלתי זהב...

להרוג מ100 אנשים ביושר עם הנשק הזה זה צריך לשבח :xyxthumbs:

נראה לי שמצאתי את ה-M60 KILLER... :D

ה-M249 SAW. הקצב אש והרעש שהוא עושה- פשוט משתקים את האויב!! ניסיתי היום כמעט את כל ה-LMG's וה-M249 פשוט הכי טוב. (חיפשתי מחליף ל-M60 כי מגעיל לשחק איתו)

הייתי עכשיו במבנה בו הפתעתי והטמנתי MCOM (כולם תקפו והגנו את ה-MCOM השני). הרגתי 8 שחקנים ברצף שניסו לנטרל את ה-MCOM במחסנית אחת של ה-SAW. המחסנית כ"כ גדולה שזה שינוי מרענן (200 במקום 100 ב-M60).. והרעש שהנשק עושה פשוט מטורף! :smile1:

אמרתי לך 8)

איחלתי לחייל בהצלחה

OMG

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש לך ניקוד ממש מרשים מבלי לזכות ב"פרסי תזמון" שמשיגים פעם בכמה משחקים. יש לך טונה סיכות וניקוד מאוד גבוה, שזה מראה בצורה יותר מדויקת על משחק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שבמשחק הכל נראה כל, אנחנו מכוונים יורים שומעים יריה וגמרנו, אבל במציאות לוקח הרבה יותר זמן לכוון וההדף של הרובה רציני.

אני כמובן מדבר על הM95 שאיכשהו הגעתי לוידיאו הזה, הרובה הזה באמת חתיכת מניאק :smile1:

פה למשל תראו איך הוא עושה מהמסכנה הזאת נייר.

http://www.youtube.com/watch?v=7tm1REhuAEo

אני מקנא באמריקאים שבמטווחים שלהם יש את כל סוגי הנשק והם יכולים לירות חופשי בעוד שבישראל זה מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שבמשחק הכל נראה כל, אנחנו מכוונים יורים שומעים יריה וגמרנו, אבל במציאות לוקח הרבה יותר זמן לכוון וההדף של הרובה רציני.

אני כמובן מדבר על הM95 שאיכשהו הגעתי לוידיאו הזה, הרובה הזה באמת חתיכת מניאק :smile1:

אני מקנא באמריקאים שבמטווחים שלהם יש את כל סוגי הנשק והם יכולים לירות חופשי בעוד שבישראל זה מוגבל.

איזה הדף :o
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת איך חשבת בכלל להשוואות את המשחק למציאות?

מצב אידיאלי למרחק של 50 מטר ויותר זה שכיבה, 50 מטר ופחות זה כריעה ומצב אפס זה עמידה..

חוץ מזה שלוקח יותר זה להיכנס בין כוונות ולא רק להרים את הנשק..

בהחלט הבארט הזה משהו מטורף, בצה"ל הבנתי שיש גם כמה כאלה.

בקשר לסרטון השני עם הבחורה היא עמדה במצב נוראי בטח שיש לה רתע מטורף..

האמת שזה מזכיר לי שהייתי בארה"ב דוד שלי נתן לי לירות ב12 gauge shotgun :smile1:

בפעם הראשונה הייתי בן 13 והלכה לי הכתף :'(

אז בגיל 17 ו18 וכבר לא כאב לי :cool2:

עוד משהו הייתי פעם בחנות ענקית בסגנון של "לחייל ולמטייל" אבל XXXXXXXL משהו כזה חחח והיה להם שם אזור של נשקים ותחמושת, ראיתי שם את הM16 וAK47 וביקשתי מהמוכר שיביא לי M16 וזאת הפעם הראשונה שהחזקתי בM16 ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנות בישראל? אני עוד מעט צריך ללכת למטווח אני רוצה לבדוק אם יש להם אולי איזה רובים נחמדים שאוכל לירות בהם :smile1:

ואני לא ממש משווה בין המשחק למציאות, אני פשוט תוהה איך הנשקים במשחק מתנהגים במציאות. אני יודע שזה לא ריאליסטי לרוץ עם רובה M95 כאילו זה כלום ולכוון תוך שניה ולעשות למישהו הדשוט.

מה שהבחורה הזאת עשתה זה שהיא באמת לא נכנסה לתנוחה נכונה ובנינו, יש לה מזל שהרובה לא הוציא לה את הכתף מהמקום, אם תשוו את המיקום שלו בהתחלה ואחרי היריה תראו שהוא עף די הרבה אחורה.

מה שכן, בחייכם, כשיורים באקדח תפעילו שרירים! לא כמו הבחורה הזאת :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מפרט?[br]פורסם בתאריך: 12.04.2010 בשעה 22:54:13

החנות בישראל? אני עוד מעט צריך ללכת למטווח אני רוצה לבדוק אם יש להם אולי איזה רובים נחמדים שאוכל לירות בהם :smile1:

ואני לא ממש משווה בין המשחק למציאות, אני פשוט תוהה איך הנשקים במשחק מתנהגים במציאות. אני יודע שזה לא ריאליסטי לרוץ עם רובה M95 כאילו זה כלום ולכוון תוך שניה ולעשות למישהו הדשוט.

מה שהבחורה הזאת עשתה זה שהיא באמת לא נכנסה לתנוחה נכונה ובנינו, יש לה מזל שהרובה לא הוציא לה את הכתף מהמקום, אם תשוו את המיקום שלו בהתחלה ואחרי היריה תראו שהוא עף די הרבה אחורה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה בחורה מטומטמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המשחק .. איזה מעצבן זה :-\

הסוללה במקלדת חלשה וכול 2 מטר החייל עוצר לי

אי אפשר לשחק כך

אגב דפקה עובד טוב על ההגדרות המקסימליות

לא יודע למה אמרתם שלא :nixweiss:

בן כמה אתה?

מה קשה להטעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחח

תכלס מזל שלא הוציא לי את הכתף מהמקום..

והסרטון פשוט כאב אווץ' באמת נראה כואב... :lol: :lol:

ד"א הדזרט אייגל הוא ישראלי.

וגם אותו החזקתי באותה חנות, אם אני לא טועה האקדח עלה 2,800$ והוא כבד ממש :gguyz:

בן כמה אתה?

מה קשה להטעין.

אני חושב שהוא התכוון לזה שיש לו מקלדת אלחוטית (בטריות).. ואם כן אז אין משהו שנוכל לעזור לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...