Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 162 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתמול היה לי את שיא הנקודות האישי לסיבוב. 25592. פלטינום + המדליה על 2 כוכבי פלטינום + ניקוד משחק. מה השיא שלכם אנשים ?

נראה לי 32 אלף משהו כזה..

אתמול גם אני קיבלתי אותו דבר כמוך וקיבלתי 27 אלף..

שיחקתי עד היום פעם אחת עם הM60 (הרמתי ממדיק שהרגתי), כל מי שראיתי מת אחרי מספר מאד קטן של כדורים, יותר קל להרוג איתו לדעתי מאשר עם כל אחר..

זה נכון, לפי הנתונים שלו כל כדור = ל25 נזק, למרחק של 60 מטר זה 20 נזק..

זה הנשק הכי פסיכי במשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שב-90% מהמקרים גם אין לך דרך להתחמק ממנה.

אם יש לך 100% אז ישנם 95% סיכויים שאתה כן תתחמק. מה הדרך? פשוט נוסעים אחורה/קדימה ברגע ששומעים אותה מגיעה/ברגע שהיא פוגעת בך לראשונה.

המקלעים הראשונים שמקבלים אצל הMEDIC הם מחורבנים

NOT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

45K במשחק RUSHעצבני שנימשך יותר משעה, עשיתי בו יותר מ100 REVIVES, קיבלתי בו זהב לAN זהב לM60 (הרמתי אותו למדיק אויב), זהב לKURNIKOV, ארד לUZI ארד לAK ארד לM14 ארד לM16 ואת המדלייה של שלוש מדליות זהב או משו כזה,מדלייה על 100 ריבייבס, מדלייה על SQUAD COMMAND ORDER ועוד איזה חמש מדליות... עד עכשיו לא היה לי משחק טוב יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי הרבה שעות בדיקה, הגעתי למסכנה שזה השחקן הכי מגעיל שמשחק בשרת שלנו:

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/fastgame

וזה עוד מלפני שבועיים, כיום הוא ברמה 39 ואני בטוח שכל סטטיסטיקת הגועל שלו עלתה בהמון.

עריכה:

בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע תראו את הPINS שלו, כמה מטולים ופיצוצים.

עריכה II:

הסטטיסטיקה שלו התעדכנה והיא באמת יותר מגעילה.

בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי הרבה שעות בדיקה, הגעתי למסכנה שזה השחקן הכי מגעיל שמשחק בשרת שלנו:

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/fastgame

וזה עוד מלפני שבועיים, כיום הוא ברמה 39 ואני בטוח שכל סטטיסטיקת הגועל שלו עלתה בהמון.

:lol: :lol:

גדול!. יותר מחמשת אלפים הריגות מתוך 14 אלף הם עם מטול/גוסטב.

סקיל!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמצאתי את ה-M60 KILLER... :D

ה-M249 SAW. הקצב אש והרעש שהוא עושה- פשוט משתקים את האויב!! ניסיתי היום כמעט את כל ה-LMG's וה-M249 פשוט הכי טוב. (חיפשתי מחליף ל-M60 כי מגעיל לשחק איתו)

הייתי עכשיו במבנה בו הפתעתי והטמנתי MCOM (כולם תקפו והגנו את ה-MCOM השני). הרגתי 8 שחקנים ברצף שניסו לנטרל את ה-MCOM במחסנית אחת של ה-SAW. המחסנית כ"כ גדולה שזה שינוי מרענן (200 במקום 100 ב-M60).. והרעש שהנשק עושה פשוט מטורף! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמצאתי את ה-M60 KILLER... :D

ה-M249 SAW. הקצב אש והרעש שהוא עושה- פשוט משתקים את האויב!! ניסיתי היום כמעט את כל ה-LMG's וה-M249 פשוט הכי טוב. (חיפשתי מחליף ל-M60 כי מגעיל לשחק איתו)

הייתי עכשיו במבנה בו הפתעתי והטמנתי MCOM (כולם תקפו והגנו את ה-MCOM השני). הרגתי 8 שחקנים ברצף שניסו לנטרל את ה-MCOM במחסנית אחת של ה-SAW. המחסנית כ"כ גדולה שזה שינוי מרענן (200 במקום 100 ב-M60).. והרעש שהנשק עושה פשוט מטורף! :smile1:

אז אני לא היחיד שחשב שהנשק הזה יותר טוב מהM60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...