Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 397 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סלח לנו ידידי, אנחנו דיברנו על שלנו ואתה נידחפת באמצע עם שאלה

הקהילה הישראלית פורה. יש ארבעה שרתים ששניים מהם מלאים בכל שעות היממה כמעט (VGAYMS) אותה קהילה גם מארגנת טורנירים וכו'. אבל כמו כל דבר גם כאן הישראליות מחפרנת הכל ויש לא מעט רגעים שאתה רוצה להטיח את המחשב בקיר בגלל סגנון משחק מגעיל. אבל אחרי הכל המשחקיות המצויינת של הסדרה מכפרת על כל זה.בשביל שלושים דולר זה שווה את זה.

אלא אם כן אתה לקוח בין לאומי ויש סיכוי דיי טוב שתסבול מבעיות חיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לנו ידידי, אנחנו דיברנו על שלנו ואתה נידחפת באמצע עם שאלה

הקהילה הישראלית פורה. יש ארבעה שרתים ששניים מהם מלאים בכל שעות היממה כמעט (VGAYMS) אותה קהילה גם מארגנת טורנירים וכו'. אבל כמו כל דבר גם כאן הישראליות מחפרנת הכל ויש לא מעט רגעים שאתה רוצה להטיח את המחשב בקיר בגלל סגנון משחק מגעיל. אבל אחרי הכל המשחקיות המצויינת של הסדרה מכפרת על כל זה.בשביל שלושים דולר זה שווה את זה.

אלא אם כן אתה לקוח בין לאומי ויש סיכוי דיי טוב שתסבול מבעיות חיבור.

תודה רבה על המידע, קונה את המשחק ברגע זה!

אני לקוח של בין לאומי, מה הבעיה איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תענו על שאלתי, לא שאלתי על הרמה, שאלתי אם המשחק עדיין פופולארי, יש שרתים ישראליים? יש קהילה נרחבת או מה?

בקיצור, האם שווה לי לקנות את המשחק הזה או שהוא בשלבי גסיסה בקרב הקהילה הישראלית?

יש קהילה, אני לא יודע מה הגודל שלה ביחס לMW2, כמה שאתה רואה יש פה איזה 15 איש שמשחקים בזה לך לגיימר, ויגיימס וכאלה יש שם קהילות גדולות יותר.

אני לא יודע מה כזה חשוב לך קהילה ישראלית, אין שום בעיה בלשחק בשרתים ארופאיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כ-7-8 שרתים ישראלים כאשר חצי מהם ריקים רוב הזמן..

VGAMES חזקים מאוד בBC2 יש להם שרת TS שאתה מקבל שם תדריך :lol: מאחד האדמינים כאשר תכנס אליו והם יסבירו לך מה קורה אצלהם בקהילה..

רק חבל שבשרתים הישראלים יש כלכך הרבה נובים שלא יודעים לשחק, ואני לא מדבר על כאלה שלא יודעים לירות אלא על כאלה שיקחו מטולים ובזוקות בתור הנשק הראשי כי אחרת הם לא יכולים להרוג אף אחד בלי זה...

אני שומע שיש כרגע בעיות ניתוקים עם חיבור של 013. לא יודע אם עדיין יש בעיות ניתוקים עם 014 רגיל.

תודה רבה על המידע!

קניתי את המשחק ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעצבן !!

כל השרתים הישראלים האלה אנשים פשוט לא יודעים לשחק ..

אני משקיע במשחק , מתאבד על פצצות או דגלים , מנסה להחיות את מי שאפשר .. אבל מה .. מקבל תמורה מזובלת לגמרי , שחקנים טיפשים ברמות שאין כאלה , הורגים אותך ? סבבה אפחד לא מחיה , אפחד לא שומר על הפצצה , אפחד גם לא מנטרל .. העיקר כולם חוגגים שם עם רמונים או מתקמפרים איפשהו ..

הרמה בריצפה .. שלא נדבר על הבאגים שקורים שם , עם הדקירות ... Roll Eyes

כשאני מציע לך לעבור squad שעה ואתה לא מתייחס זאת בעיה שלך.. :lol:

אם אתה רואה שיש לך צוות על הפנים,אז פשוט תעבור צוות..

יותר מעצבן שאתה רץ בשביל פאקינג טנק או מסוק ופשוט איזה טמבל שחזר לחיים גונב לך ובורח,למרות שאני מקשקש לו בקשר.זה מרגיז !.. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין שהערכים במשחק ובserver browser הם לא אותם ערכים...

אני יודע.. אני יכו להבין הפרשים של 20-50 בין מה שמצוין בBROWSER.. אבל 80-100?!@

אני מתקשר ל014 שואלים אותי מה הפינג אני שאכרה לא יכול להתווכח איתם על זה כי בTRACERT הפינג כמעט חצי מבתוך המשחק!

אבל בMW1,CS,CSS,TF2,DODS פינג של 5-80=5-100..

DICE עשו עבודה גרועה בכל מה שקשור לNETWORKING של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים אפשר לרשום שמה שאתה רואה בתוך המשחק (בתוך השרת שבו אתה משחק) זה לא פינג? זה Latency שהוא הרבה פחות מדוייק מהפינג...

חוץ מזה , למי איכפת מה המספר עצמו?? כל עוד אין לאגים מצידי שיהיה רשום כל הזמן 150.

מעדיף לשחק עם פינג 150 בלי לאגים מאשר בפינג 30 עם לאגים...

DICE עשו עבודה גרועה בכל מה שקשור לNETWORKING של המשחק.

זו כבר נק' אחרת והיא די מדוייקת.. :xyxthumbs: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...