Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 396 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו כל מוד בBC2 אתה מאוד תלוי מהקבוצהה... היה לי SQUAD RUSH שאני הייתי מדיק וכל שאר החברה (שלושה ) בסקוואד שלי היו ריקונים שישבו כולם על אותה גיבעה ולא יכלו להרוג אפחד... זה היה יותר כמו ONE MAN ARMY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעצבן !!

כל השרתים הישראלים האלה אנשים פשוט לא יודעים לשחק .. :bash:

אני משקיע במשחק , מתאבד על פצצות או דגלים , מנסה להחיות את מי שאפשר .. אבל מה .. מקבל תמורה מזובלת לגמרי , שחקנים טיפשים ברמות שאין כאלה :pissed: , הורגים אותך ? סבבה אפחד לא מחיה , אפחד לא שומר על הפצצה , אפחד גם לא מנטרל .. העיקר כולם חוגגים שם עם רמונים או מתקמפרים איפשהו .. :bash:

הרמה בריצפה .. שלא נדבר על הבאגים שקורים שם , עם הדקירות ... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מצחיק לראות חובשים מהקבוצה שלא לדבר על הצוות שלך מסתובבים ליד הגופה שלך אחרי שהרגע נהרגת... :facepalm:

חחח כל כך נכון

אני כזה

הנה עכשיו הוא מחייה אותי....עכשיו!.....עכשיו?.......ואולי עכשיו?............ לא זה לא יקרה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי! מה הבעייה?

עריכה:

הסתכלתי עכשיו בסטטיסטיקות שלך והבנתי שאתה משחק בסגנון הזה הרבה.

פשוט לא ראיתי אותו עד היום בשרתים הישראלים, לכן לא ניסיתי אותו.

איפה בדיוק אתה רואה את זה?

אתה נשמע כאילו אתה מהמוסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מצחיק לראות חובשים מהקבוצה שלא לדבר על הצוות שלך מסתובבים ליד הגופה שלך אחרי שהרגע נהרגת... :facepalm:

אני הכי אוהב לעשות את ריקוד הקפיצות\ירי ברגלים\סיבובים מסביב כדי שיתנו לי תחמושת.

שלא להזכיר את אלה שלוקחים מסוקים\טנקים וסירות ריקות.

או הנהגי נגמ"ש שמתעקשים לעלות על מוקש למרות שסימנת, צעקת ואפילו פיצצת אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים, שאלה לי אליכם.

מאחר והשמחק ירד ל-30 דולר ב- שווה לי לקנות את המשחק? האם ישנם עדיין שרתים ישראליים, או שהמשחק גוסס לו מבחינת קהילה ישראלית?

פשוט לט בא לי לשחק בשרתים שאינם ישראליים, הפינג במשחקי FPS זו המחלה הכי נוראית שיש! במשחקי MMORPG לא נורא אם יש פינג של 100-200ms, אך במשחקי FPS זה יכול להטריף אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, הרמה הכללית של המשחק ירדה. פתאום אפחד לא מנסה להתמין פצצה באובג'קטיב, כל הקבוצה היריבה ממטירה מטח גוסטבים עליו (רוב הזמן בלי לכוון) כלי הרכב חיים משהו כמו שלוש דקות בממוצע עד שהנהג לא מתנגש בעץ בשיא המהירות ומתפוצץ... מדיקס מסביב לגופה שלך- זה זונות גראפיקה שבוחנים את הפירוט של המודלים, אל תצפו שהם יחיו אותכם. עוד מעט גם יתחילו להוציא לכם חשבוניות מס על תחמושת שתקבלו מחברי הקבוצה :kopfpatsch:

אבל מה, אפשר להתרגל לכל זה. לצערי קלאס הריקון הוא האולטימטיבי לשחקן שאין לו על מי להשען (למרות שהוא בטים עם עוד 15 איש שמתקמפרים על הגבעה ורוב הזמן מבזבזים SPAWN TICKETS) לוקחים רובה חצי אוטומטי או שוטגאן עם C4 ורצים לאובג'קטיב. שמים כמה C4 עליו זורקים MM ומתחפפים מהאזור. איך שניכנסים לנטרל לוחצים על הכפתור (ומתפללים שהC4 יתפוצץ.....)

או שניכנסים לשרתים עם FF. אגואיסט גנב לך ת'טנק ונסע איתו הלאה? אין בעייה, כשהוא יצא ממנו הוא יחטוף ממך פגז שטות. בנאדם שלא יודע לטוס נינכס לתא הטייס במסוק? HS אחד והוא מסודר. בשביל צדק צריך להקריב את הSCORE ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תענו על שאלתי, לא שאלתי על הרמה, שאלתי אם המשחק עדיין פופולארי, יש שרתים ישראליים? יש קהילה נרחבת או מה?

בקיצור, האם שווה לי לקנות את המשחק הזה או שהוא בשלבי גסיסה בקרב הקהילה הישראלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, הרמה הכללית של המשחק ירדה. פתאום אפחד לא מנסה להתמין פצצה באובג'קטיב, כל הקבוצה היריבה ממטירה מטח גוסטבים עליו (רוב הזמן בלי לכוון) כלי הרכב חיים משהו כמו שלוש דקות בממוצע עד שהנהג לא מתנגש בעץ בשיא המהירות ומתפוצץ... מדיקס מסביב לגופה שלך- זה זונות גראפיקה שבוחנים את הפירוט של המודלים, אל תצפו שהם יחיו אותכם. עוד מעט גם יתחילו להוציא לכם חשבוניות מס על תחמושת שתקבלו מחברי הקבוצה :kopfpatsch:

אבל מה, אפשר להתרגל לכל זה. לצערי קלאס הריקון הוא האולטימטיבי לשחקן שאין לו על מי להשען (למרות שהוא בטים עם עוד 15 איש שמתקמפרים על הגבעה ורוב הזמן מבזבזים SPAWN TICKETS) לוקחים רובה חצי אוטומטי או שוטגאן עם C4 ורצים לאובג'קטיב. שמים כמה C4 עליו זורקים MM ומתחפפים מהאזור. איך שניכנסים לנטרל לוחצים על הכפתור (ומתפללים שהC4 יתפוצץ.....)

או שניכנסים לשרתים עם FF. אגואיסט גנב לך ת'טנק ונסע איתו הלאה? אין בעייה, כשהוא יצא ממנו הוא יחטוף ממך פגז שטות. בנאדם שלא יודע לטוס נינכס לתא הטייס במסוק? HS אחד והוא מסודר. בשביל צדק צריך להקריב את הSCORE ::)

חחח אני כל הזמן עושה את הקטע של הC4

לוקח שוטגאן רץ לMCOM זורק עליו 5 C4 + מפעיל את הMCOM רץ אחורה ומפוצץ(בדרך כלל מתאבד גם).

אבל אני יודע שאני לא יפוצץ MCOM עם 5 C4 שהMCOM לא נפגע עדיין אבל אני עושה את זה בשביל הSCORE כי הטמנה של 5 C4 מביא 300+ נקודות.

וגם הסיבה לזה שאני משתמש בC4 זה שאף אחד לא מטמין כמו שאמרת אז לבד אני לא יכול להטמין אבל לפוצץ אני כן יכול.

הכי מעצבן זה שאני בDEF והטמינו בMCOM אף אחד לא נראה שאכפת לו בכלל לנטרל אותו

ואני מוצא את עצמי נהרג ונהרג בנסיון לנטרל.

נראה שכבר לאף אחד לא אכפת מה OBJECTIVES אלה רק מהK\D היקר שלהם שחס וחלילה לא ירד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...