Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 242 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

בואו נעזוב את כל הויכוחים בצד זה לא לעיניין.

רוני אני מבקש ממך אל תגיב להם, אני גם בדעה שלך לגבי המשחק ואני מעדיף לשמור את הדעות שלי בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ציינתי, אין שום בעיה שחושבים אחרת, יש בעיה שכל פעם מפרסמים את זה כאן, יש חברה שזה נמאס להם- וגם כותבים את זה.

זה מה שבאתי לבהיר -זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם זה שאתה ממשיך להגיב אומר שאתה לא בעד השקט.

אני לא שומר הראש של אף אחד וסה"כ כתבתי הודעה כדי להרגיע את כל הצדדים

בתור מי שאומר שצריך לדפוק לאנשים רובה, וקוא להם שקרנים (אם זה נכון או לא זה לא רלוונטי) לדעתי האישית אתה דורש קצת יותר הרגעה

אתה הכי רוצה שיהיה שקט אבל במקום זה אתה ממשיך לכתוב ולכתוב ולהגיב פעם אחר פעם.

אתה רוצה שיהיה רגוע אבל ממשיך להוסיף קיסם למדורה.

אני בכלל ממשיך להשתמש ב AN וכמות השימוש שלי במטול ורקטות עלתה לאחרונה אז אני בכלל לא מבין למה אתה חושב שאני הסניגור שלהם.

יש פה איזה מנהל שלא קשור לעניין שיכול להרגיע קצת את הנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"nucleo "

מה נעשה שיש כאלה שצריכים יותר פירוט.

בכלל לא התווכחתי כאן , ראיתי כמה שזה מפריע לחברה שכל פעם מדברים על זה... , ואני באתי כדי שיפסיקו עם זה [אני לא יודע- אולי בתור פותח הדיון יש לי אולי קצת זכות בזה.]

"לדפוק לאנשים רובה" ,לא צריך לקחת את זה אישי - זה בא להראות שכבר נמאס שמדברים על OP OP OP OP .

להגיד למישהו שקרן, אני לא יודע מה בעיה בזה, אם לדעתי באמת שיקר אז מדוע לא לציין זאת , יכולתי לכתוב דברים בהרבה יותר גרועים אבל שקרן זה די מתורבת.

אתה מוציא עלי מהאשכול האחר שהיה עם נייק ועושה כאן עירבוב [אגב אני עצרתי שם ] .

הכל טוב היה איתי ועם נייק, פשוט אני לא בובה של אף אחד, אני נדבק לאמת שלי תמיד.

כנראה שאתה לא -אם אתה אחד שמשחק איתו הרבה -אז אתה יודע בדיוק על מה אני מדבר.

זהו הבהרתי ,אפשר לעצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרסקתי עם מסוק בתוך בית והיה כתוב לי שהרגתי מישהו, עד כאן תרחיש רגיל לחלוטין, אלא שבסוג ההריגה הוא כותב לי DEATH :o :o ??? :bash:

זה כי יצאת מהסוק לפני שהוא נהרג.

בשבילו זה רשום suicide.

זה כמו שתיקח האמר או קאווד בייק ולפני שאתה דורס מישהו אתה יוצא מהרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו. כמה אפשר להתבכיין על נשקים OP?

כמה אפשר לומר את המילה "להתבכיין" בשלל הצורות שלה?

פשוט מדברים על דברים, אבל אתם כל הזמן הופכים את זה ל"להתבכיין". פשוט אל תגיבו אם זה לא מעניין אתכם.

חוץ מזה שדיברו על OP בצורה הטובה- ראה התגובות הקודמות. אז התגובה שלך ממש לא קשורה.

זה נאמר לאותם אלה שתמיד מוצאים על מה להתלונן ו"צועקים" את זה,וזה נמאס.

בכל זאת יש חברה שחושבים אחרת -אוקי מקובל, אפשר לשמור את זה בלב מאשר כל פעם לצעוק כאן בפורום OP .

אף אחד לא צועק ולא מתלונן, פשוט מדברים ומדסקסים על עניינים. מפריע לך? "תשמור את זה בלב".

ג'וני, אני לא מבין למה אתה מגיב בכלל. אין שום קשר. אני לא אמרתי שאנשים לא ישתמשו ב-AN-94, שכל אחד ישתמש במה שבא לו. אני רק אמרתי שהוא OP. אם הוא OP או לא- זו עובדה, אין כאן דעות. אולי הנשק לא נח למישהו, זה לא משנה שום דבר. אני מדבר על נתונים אוברול. מסרסרים בחזרה את הנשק כמו שסירסו את ה-M60 וזה מוכיח שהוא OP, זה וגם כל התגובות והדיונים בפורום של EA.. והנתונים של הנשק כמובן. (ולא ציינתי בכלל "וגם מהניסיון שלי איתו" כדי לא להפוך את זה למשהו שהוא אפילו קצת דעה)

זה כי יצאת מהסוק לפני שהוא נהרג. בשבילו זה רשום suicide.

זה כמו שתיקח האמר או קאווד בייק ולפני שאתה דורס מישהו אתה יוצא מהרכב.

לא, זה כן נחשב להריגה. פשוט במקום שרשום Roadkill רשום Death בין הכינוי שלך לכינוי שלו. זה לא Roadkill כי יצאת מהרכב.

יש כאן כמה שכתבו שלפעמים מצטבר להם עוד נקודות שבכלל לא עשו, האמת לא שמתי לב לזה, אבל לצד ההפוך כן -כשהורגים לפעמים זה לא נספר.

קרה לי גם.. והיו לא מעט דיונים על זה בפורום של EA. אני חושב שזו באמת בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מצליח כרגע להשאר אונליין בלי ניתוק מיידי?

מהטוויטר הרישמי של המשחק:

Some players may find they can't login to BFBC2 . It is affecting all EA games at the moment and EA is working on fixing it as priority

מסתבר שהיום אמורה לעלות הגירסא החדשה לשרתים:

BFBC2 servers have gone offline to be updated to a new server version

זה מלפני 4 שעות בערך , מאז הם פירסמו עוד כמה הודעות שיש להם בעיות ושכנראה לא יהיה עדכון היום לשרתים.

BFBC2 is also down due to the usual Tuesday EA maintenance. servers are not being updated at this time though.

וזה העדכון האחרון לגבי עדכון השרתים לPC:

Xbox 360 servers are coming online with the new servers. PC is on its way, I'll update again when that happens.

בינתיים הם מתעסקים עם ה"Play Now" שלא עבד ועכשיו כן עובד ואז כל השרתים נפלו , נהיה להם בלאגן - העיקר שהכוונה שלהם טובה (נו בערך.... :nixweiss: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...