Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 151 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחרי רמה 22 המשחק מאבד את הרצון הזה לעשות אנלוק לנשק הבא כדי לבחון אותו, פשוט כי אין כבר למה לעשות אנלוק...

עוד דבר דפוק שלDICE, אין נשקים לרמות הגבוהות

כן התחיל ממש לשעמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה משעמם, אבל הקטע של ה"התחדשות" עם פתיחת חדש פסק, עדייין יש עוד הרבה מה לעשות (כוכבים לנשקים, אצ'יוומנטים וכו') וגם נוסחאת המשחק עצמו כיפית מאוד פשוט רמת הכיף הכללי ירדה מעט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל משמעותי. אני משחק עם 64bit בלי בעיה ואני מאמין שגם רבים פה משחקים ב64bit.

לגבי הקטע של הרמות, אחרי שהשגתי את כל הקיטים, הדבר היחידי שנותר לי זה האנלוקים של הרמות, חוץ מזה אני באמת לא רואה כזה יתרון לעלות רמות.

ענייין הרמות זה פשוט כנראה לעשות חלוקה מסודרת על פי רמות מה שאין כאן, או פשוט להשוויץ שאתה רמה ארבעים וכולם עשרים, ואז כל העשרים יתלהבו שכיסחו לך ת'צורה :)

ותודה למייק האדיר והמגניב מכולם שעזר לי לסדר את עניין השפות במשחק :yelclap:

ידעתם שהוא יכול לכסח לכם את הצורה עם אצבע אחת? הוא פשוט צריך ללחוץ על העכבר :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי רמה 22 המשחק מאבד את הרצון הזה לעשות אנלוק לנשק הבא כדי לבחון אותו, פשוט כי אין כבר למה לעשות אנלוק...

עוד דבר דפוק שלDICE, אין נשקים לרמות הגבוהות

זה נכון, המשחק קצת איבד מהקטע שלו, אבל תעבוד עכשיו על המדליות והסיכות..

יקח לך עוד קצת זמן אל תדאג..

אפשר לשחק עם WIN 7 64 BIT או עדיף 32 BIT

מה עדיף להתקין?

תלוי בכמה יש לך ובלי שום קשר למשחק עצמו, עדיף 64BIT כי הגרסה של ה 32BIT לא תומך ביותר מ3.5GB ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שפה הנשקים והקיטים נפתחים מאוד מהר (בניגוד לMW2 שם זה נפתח לפי הדרגה) אבל יש עוד הרבה מה לעשות.

אני לא משחק בשביל לפתוח נשקים , אני משחק בשביל הישגים וכמו שג'וני רשם, יש מדליות , סיכות וסתם הישגים אישיים שאתה יכול להמציא לבד... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...