Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 141 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הגדרתי בעכבר גם 3 מצבים:

250DPI לצלפים מטווח מאוד רחוק וUAV.

2000DPI לירי ומשחק "נורמלי"

4000DPI לטנקים ומכונות ירייה.

ומה הרגישות במשחק עצמו?... השארת על ברירת מחדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שכן. אמורים לו להיות כפתורים שמורידים ומעלים DPI. מתחת לגלגלת או בין לא?

בכל אופן. אני פשוט גרוע עם MG. אני חוזר לאסולט שלי. אני תורם הרבה יותר ככה.

כן יש לי כפתור של העלאת רגישות והורדה.. בד"כ בטנקים וכו'.. אני מעלה את הרגישות..

ג'וני, אמורה להיות לך אפשרות להגדיר את זה בדרייבר SETPOINT ולהרים ולהוריד עם ה+ ו- שליד הגלגלת

אבל העכבר שלך אמור לתמוך עד איזה 1800 DPI

מצאתי בSETPOINT

advanced game settings

ויש לי 5 אפשרויות שמחולקת לפי מספרים 1-5..

לא הבנתי איך אני מגדיר את זה למשחק ויותר מזה במשחק עצמו לכל קיט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול עד 5

אתה גם יכול להגדיר 4 או 3

איך לישום מסויים אני לא זוכר כי אין לי את זה כרגע, ולקיט במשחק, מאיפה הפלצת את זה מאיפה הדרייבר אמור לדעת שבמשחק יש קיטים והוא צריך להגדיר להם בנפרד זה כבר בידיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

לדעתך 4000 DPI זה מעולה בשביל הטנקים? 3000 לא יספיק? כי זה משנה לי את השיקולים אחרי שחשבתי לעבור ללוג'יטק G9 ויש גרסה יותר חזקה שלו בשם G9X שתומכת על 5000 ומשהו אבל יותר יקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתך 4000 DPI זה מעולה בשביל הטנקים? 3000 לא יספיק? כי זה משנה לי את השיקולים אחרי שחשבתי לעבור ללוג'יטק G9 ויש גרסה יותר חזקה שלו בשם G9X שתומכת על 5000 ומשהו אבל יותר יקרה

זה עוזר בעיקר בנשק המשני שברכבים/טנקים כי הם לא ONE SHOT KILL

לא קרה לך שמישהו רץ לרוחב המסך ואתה רודף אחריו עם הכדורים? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול עד 5

אתה גם יכול להגדיר 4 או 3

איך לישום מסויים אני לא זוכר כי אין לי את זה כרגע, ולקיט במשחק, מאיפה הפלצת את זה מאיפה הדרייבר אמור לדעת שבמשחק יש קיטים והוא צריך להגדיר להם בנפרד זה כבר בידיוני

זה מה שאני שואל איך הגדרתם למשל לסניפר פחות DPI

ולטנקים יותר DPI

איך זה עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עוזר בעיקר בנשק המשני שברכבים/טנקים כי הם לא ONE SHOT KILL

לא קרה לך שמישהו רץ לרוחב המסך ואתה רודף אחריו עם הכדורים? :P

קורה הרבה, רק שאלתי אם 3000 לא מספיק מהיר כמו 4000 בשבילם כדי שאני אדע אם להשקיע עוד כסף בגרסת הG9X כדי שגם אני אוכל להשתמש ב4000 (יש לי אותה רזולוציה כמו שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני על 4000 DPI (בערך , ציר X וציר Y שלי שונים בDPI) כל הזמן...

בהגדרת רגישות במשחק לא נגעתי.

אצלי יש אפשרות ל5 פרופילים של אפשרויות ובכל פרופיל 3 אופציות של DPI , זה בדר"כ שמיש עד שאני מוצא את האופציה המתאימה עבורי.

בכל מקרה , אני יכול לשנות את הDPI לאיזה שאני רוצה בלי קשר לפרופיל תוך כדי משחק (בקפיצות של 25 DPI)

(עכבר CM Sentinel)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני שואל איך הגדרתם למשל לסניפר פחות DPI

ולטנקים יותר DPI

איך זה עושה את זה?

לא הבנת, הוא התכוון שהוא הגדיר את ה3 הDPI האלה ומתי שהוא סנייפר הוא יורד בעזרת הכפתור של המינוס ל250 DPI כדי שיהיה לו דיוק, ומתי שהוא בטנק והוא רוצה יותר מהירות אז מה שהוא עושה זה ללחוץ על ה+ עד שהוא מגיע לדרגה השלישית (פעמיים אם אתה בדרגה הראשונה, פעם אחת אם אתה בדרגה השנייה שזה 2000 DPI שהוא קורא לזה מהירות ברירת מחדל של משחק רגיל) ואז יותר מהיר לו לכוון עם הטנק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...