Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 136 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

המשחק הזה כל הזמן נתקע לי ולא משנה עם איזה הגדרות!! ולמה הוא מנצל 95% מהמעבד שלי?!ועוד יש לי fps שלא עובר את ה20?

בבקשה שמישהו יעזור זה כבר הודעה שנייה שלי על זה.. אני מתחרט כבר שקניתי את המשחק :pissed:

תעשה OC למעבד

לפי מה שאני זוכר יש לך 5200 יכול להיות שזאת הבעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלפא, יש סיכוי שאתה שולח מכתב ל-EA שתזדרז לפעול בזריזות, השרתים הישראלים כל כמה זמן קורסים ומתרוקנים משחקנים ויש גם התנתקויות אחרות למיניהם.

זה ייצר מצב בלתי נסבל שהחשק לשחק כבר ירד לי, אני שוקל למכור את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה OC למעבד

לפי מה שאני זוכר יש לך 5200 יכול להיות שזאת הבעיה שלך.

כן אבל למה זה ככה? אפילו בקרייסיס זה לא ככה...

ו oc משום מה החלפתי לוח ואני לא יכול לעלות אפילו 100MHZ.

והכרטיס מסך הוא HD4870

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלפא, יש סיכוי שאתה שולח מכתב ל-EA שתזדרז לפעול בזריזות, השרתים הישראלים כל כמה זמן קורסים ומתרוקנים משחקנים ויש גם התנתקויות אחרות למיניהם.

זה ייצר מצב בלתי נסבל שהחשק לשחק כבר ירד לי, אני שוקל למכור את המשחק.

קודם כל אראה מה המצב לאחר האימפלמנטציה של R9 במהלך השבוע הבא, נראה איך ממשיכים משם... מבחינתי או לנטוש את Hypernia ולעבור לספק שירות אירופאי כדוגמת GS (כן, השרת יהיה ממוקם באירופה - גם ככה הפינג לאירופה לא גבוה משמעותית וחווית המשחק לא אמורה להיפגע), או פשוט לסגור אותו וללכת לנפוש בקאריביים. :anim-jjd:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אראה מה המצב לאחר האימפלמנטציה של R9 במהלך השבוע הבא, נראה איך ממשיכים משם... מבחינתי או לנטוש את Hypernia ולעבור לספק שירות אירופאי כדוגמת GS (כן, השרת יהיה ממוקם באירופה - גם ככה הפינג לאירופה לא גבוה משמעותית וחווית המשחק לא אמורה להיפגע), או פשוט לסגור אותו וללכת לנפוש בקאריביים. :anim-jjd:

או לפרוש ל-BF2! גם אופציה.

כבר כמה ימים שאני בקושי נוגע במשחק בגלל כל הניתוקים האלה.

אני מחובר לאינטרנט אל חוטית ואין לי ניתוקים. הבעיה היא ספציפית בבזק.

1) באיזה ספק ותשתית אתה?

2) כמה זמן אתה משחק בשרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיי מצאתי. מקבלים את זה לפי הרמה של האויב.

ברונז רמות 1~21

סילבר רמות 22~45

זהב רמות 46~50

לאלאלא.. אני לא בטוח באיזה דרגה מסתיים הברונזה ומתחיל הכסף, אבל זהב זה מדרגה 40 או 41, לא 45.

בכלל לא ראיתי מקור רישמי שנותן מספרים כאלו.. זה הערכות וניסיון. יש אומרים שדרגה 50 זה פלטינום. :cool2:

אגב עם כל השחקנים שיש להם ניתוקים רוב הזמן.. נראה לי שכשהעניין הזה יפתר יהיה צורך בעוד שרתים ישראלים ;)

נ.ב. למי שעוד לא ראה- גליץ' משעשע-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל למה זה ככה? אפילו בקרייסיס זה לא ככה...

ו oc משום מה החלפתי לוח ואני לא יכול לעלות אפילו 100MHZ.

והכרטיס מסך הוא HD4870

כי המעבד מהווה צוואר בקבוק רציני לכרטיס מסך(יש לך 4870 נכון?) ולכן אתה לא מנצל את הכרטיס 100% ממה שהוא יכול לתת.

OC של 400-500 MHZ היה יכול לתת לך בכיף עוד איזה 20FPS פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לומדים דברים.. לא רק תוסף ה-smoke לכלי מבטל trace אלא גם ה-40mm smoke של ה-assault

אפשר גם להוריד trace אם מפילים את החלק ברכב שעליו ה-trace נתפס

דברים נוספים הם ש-trace מחזיק דקה ו-20 שניות.. ושאחרי נעילה יש 4 שניות לירות אחרת צריך להינעל שוב

עריכה: שגיא הקדים אותי ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...