Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 140 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

זו התשתית שאתה מחובר , לא כל התשתית בארץ לראיה מס' רב של אנשים שכן משחקים במשחק באופן שוטף למעט הניתוקים של השרת או השרת של EA.

אני מחובר דרך הכבלים , נטוויז'ן 3 מגה ואין לי שום בעיה כזאת , רק כאשר השרת נופל או שEA מתעסקת עם השרתים יש לי בעיות.

אני חייב להסכים. יש לי 012 עם תשתית של ואין לי בעיות כל כך רבות במשחק. לפעמים יש לי בעיות התחברות אבל אחרי שעה שעתיים זה עובר. או אפילו כשאני לוחץ RETRY. חוץ מזה מקסימום לאגים. אבל גם זה נפתר במעבר לשרת אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זו התשתית שאתה מחובר , לא כל התשתית בארץ לראיה מס' רב של אנשים שכן משחקים במשחק באופן שוטף למעט הניתוקים של השרת או השרת של EA.

אני מחובר דרך הכבלים , נטוויז'ן 3 מגה ואין לי שום בעיה כזאת , רק כאשר השרת נופל או שEA מתעסקת עם השרתים יש לי בעיות.

אם כך, יש לי חששות רציניות שזה קשור מאוד לאיזור המגורים שלי, אשר לדעתי תשתית הכבלים פה היא גרועה בלשון המעטה.

אני חווה לא מעט פעמים packet loss ולמרות כל ביקורי הטכנאים דבר לא באמת עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה שהמחשב כל הזמן נתקע אחרי כמה דקות במשחק :-[

המחשב נתקע לגמרי שצריך לעשות ריסט...

למישהו יש מושג למה זה קורה?

רק שם יש לי בעיות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להסכים. יש לי 012 עם תשתית של ואין לי בעיות כל כך רבות במשחק. לפעמים יש לי בעיות התחברות אבל אחרי שעה שעתיים זה עובר. או אפילו כשאני לוחץ RETRY. חוץ מזה מקסימום לאגים. אבל גם זה נפתר במעבר לשרת אחר.

גם לי יש

תשתית: HOT

ספקית: 012

חבילה 12 מגה

אבל אין לי לאגים(תלוי בשרת), אין לי בעיות התחברות אך ורק מתי שEA מעיפה אותי או השרתים שלהם נפלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה שהמחשב כל הזמן נתקע אחרי כמה דקות במשחק :-[

המחשב נתקע לגמרי שצריך לעשות ריסט...

למישהו יש מושג למה זה קורה?

רק שם יש לי בעיות כאלו.

גם לי זה קורה.. ורק עם המחשב החדש. בכל משחק אחר פועל מצויין, כל הדרייברים הכל חדש תקין ומתוקתק, רק במולטיפלייר של BFBC2 המחשב נתקע לי קופא, לפעמים אני מקבל BSOD, אבל לרוב זה נתקע עם התמונה האחרונה והסאונד תקוע על הצליל האחרון שהשמיע בריפיט. מאוד מאוד מוזר. רק במולטי זה קורה.

לא משנה DX10,11,9 עם ובלי פילטרים. עשיתי אלימינציה (סטיק סטיק בנפרד) זה לא הזכרונות.

התקנתי ישנים\חדשים\בטא - שום דבר לא עוזר.

קראתי קצת בפורומים על זה, ייתכן וזה בגלל בעיות של Realtek של הסאונד, נשמע לי מוזר. אני בודק כל מיני אופציות עכשיו. אבל זה ממש מבאס. לפעמים נתקע אחרי 2-3 משחקים ולפעמים אחרי 3 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיע למקומות גבוהים זה לא בעיה פשוט צונח שם מהמסוק או מהspawn , יש עצים שאפשר פשוט לקפוץ עליהם מצלע הר או גבעה. קרה לי שנחתי על העץ דקל שיש בvalparaiso בבסיס ההגנה הראשון :smile1:

ואני לא משחק 100% צלף, אם היית נמצא איתי בsquad היית יודע. יש מפות מסויימות ומצבים(attacker/defender) שהצלף זה תפקיד מתאים. בכלל, הrecon אצלי מקום שלישי מבחינת ניקוד.

ואם הבנאדם כבר מצא מקום מסתור מעולה גם אם זה על עץ, למה שכל אחד שהוא הורג או כל אחד שלוחץ Q רנדומלית פתאום יגלה את המיקום שלו? ואז כולם ידעו על המקומות המגניבים שאפשר להוריד משם ראשים( :hat:)

בקיצור, לא הגיוני לי שאיזה assault עושה spot לצלף מקילומטר כאשר אותו צלף עומד מאחורי גדר מפחונים וצלף אחר מוריד אותו על סמך המשולש מעל הראש..

אני ממשיך לעדכן.. באותו עניין עד כמה שאני אוהב לירות על משולשים זזים על בלנייד דרך עצים כשאני לא רואה כלום ולהרוג מישהו (אפילו ובמיוחד אם אני לא צלף), וזה קורה לי יותר מדיי,פשוט מלאאא הריגות כאלה, הרבה יותר ממה שהיו לי עם צלף.. זאת לא מהות המשחק.

OMG זה היית אתה?!

ולהוא עם האופטימיזציות, אני לא יודע מה הם עשו אבל ממש קשה לעשות גלגול עם העכבר במסוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק עם הG5 והגדרתי שלושה מצבים, 2000 DPI לתזוזה מהירה של הUAV ולאימונים עם המסוק (לרוב אני מטיס את המסוק עם המקלדת, יותר נוח לי) 1200DPI לירי ו500DPI לירי עם הUAV (טילים כשהUAV בגובהה רב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגדיר גם ככה ב MX518?

אני כמעט בטוח שכן. אמורים לו להיות כפתורים שמורידים ומעלים DPI. מתחת לגלגלת או בין לא?

בכל אופן. אני פשוט גרוע עם MG. אני חוזר לאסולט שלי. אני תורם הרבה יותר ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...