Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 50 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין איך אתם מגיעים לכזה K/D טוב, אם כי סגנון המשחק שלי הוא לרוב קצת אתאבדותי, אבל אתמול בלילה זה היה איום פשוט, על כל הריגה שלי נהרגתי 3, מעצבן לאללה...

כמו כן ב30 ל מרץ arica harbor תקבל conquest mode ואילו laguna presa תקבל rush mode.

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/03/10/how-to-avoid-mapathy-without-paying.aspx##

כמו כן flying a jetski

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי פחות מיתות יש לRECON. אני משחק בתור ריקון רק כשאני בקבוצה המגינה (צירוף מקרים אבל רוב המשחקים שלי אני בDEFENDERS) לכן אני מסיים הרבה משחקים עם K\D טוב. ככל שאתה יותר קרוב לחזית כך היחס מיתות\הריגות שלך מתחיל לשאוף לאחת.

יום ראשון בעזרת השם אני חוזר למשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם מגיעים לכזה K/D טוב, אם כי סגנון המשחק שלי הוא לרוב קצת אתאבדותי, אבל אתמול בלילה זה היה איום פשוט, על כל הריגה שלי נהרגתי 3, מעצבן לאללה...

רק אחרי אתמול שלי עלה מעבר ל1 ואני מסכים עם מקסים , בRECON מן הסתם אתה אמור למות פחות למרות שיש מס' מפות/איזורים (במפות עצמן) שלא מסתדר לי עם RECON.

הבעיה שלי שאני לא מצליח לשמור על יציבות בתוך המשחק - אני פותח מעולה ואז נעלם , אתמול בפורט וולדז פתחתי בטנק המתקיף עם איזה 15-0 (גם היה לי אחלה תותחן) וברגע שלקבוצה השנייה יש את האפאצ'י נהרגתי בכמויות מסחריות - עדיין סיימתי ביחס חיובי אבל זה הרס לי אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אצלי הוא שהמשחק בהיר רצח?

מרגישים את זה במיוחד במפות המדבר, בקושי רואים משהו...

מה אפשר לעשות?

+ איך אני משאיר את כל ההגדרות של הנשקים? כל פעם שאני יוצא מהמשחק אני צריך להגדיר אותם מחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הrecon אני מצליח בד"כ להשאר חיובי, אבל באמת יש מפות שבהם זה לא אידיאלי לשחק איתו. אני בד"כ או recon או assault. אני עוד מעט אפתח את ה an94 נקווה שאולי זה ישפר לי את המצב כי הXM8 רועד יותר מדי מה שמפריע מאד, בעיקר בטווח קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות...

1) האם BC2 תומך ב-4 ליבות? כלומר עם 4 ליבות יש שיפור משמעותי בניגוד ל-2?

2) האם יש אתר שאני יכול לראות את ה-State שלי מפורט והכל?

3)בהנחה ואני משחק כשיש עכשיו שידרוג האם הניקוד שלי משתנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הrecon אני מצליח בד"כ להשאר חיובי, אבל באמת יש מפות שבהם זה לא אידיאלי לשחק איתו. אני בד"כ או recon או assault. אני עוד מעט אפתח את ה an94 נקווה שאולי זה ישפר לי את המצב כי הXM8 רועד יותר מדי מה שמפריע מאד, בעיקר בטווח קצר.

יש את הAUG שהוא סבבה לגמרי וגם יש את התוספת של היציבות עם הידית אחיזה.

גם אני מגדיר מחדש.. לא חושב שזה אפשרי או נחוץ לשמור את ההגדרות

אין דרך , מה שכן , ברגע שאתה נכנס לשרת מסויים ,זה ישמור לך את כל מה שסידרת לא משנה כמה משחקים שיחקת...

כמה שאלות...

1) האם BC2 תומך ב-4 ליבות? כלומר עם 4 ליבות יש שיפור משמעותי בניגוד ל-2?

2) האם יש אתר שאני יכול לראות את ה-State שלי מפורט והכל?

3)בהנחה ואני משחק כשיש עכשיו שידרוג האם הניקוד שלי משתנה?

1.אני חושב שכן , ראו את זה בבטא יותר לדעתי (המשחק המלא רץ נהדר) , לגבי שיפור - לא יודע אם הוא משמעותי , אולי...

2.אתה יכול ללחוץ על החתימות שיש פה לחבר'ה , זה יביא אותך לאתר שתוכל לראות את הנתונים שלך , זה מתעדכן אחת ל24 שעות.

היה אתר של הSOLDIER אבל משום מה הוא לא עולה לי כבר תקופה.

3.מז'תומרת ניקוד משתנה? אם אתה מחובר לEA ולשרת במשחק , הנתונים ישמרו (בהנחה שזה שרת RANKED)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...