Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

ולמנהלי השרת' date=' תשימו את כל מפות ה-desert שיש כי הן נראות הכי יפות! :)

חוץ מזה יש לא מעט מפות שהן לא נמצאות בשרת, לטיפולכם.

[/quote']

אם שמים Rush אז תהיה רק מפה אחת - Arica Harbor. המפה Atacama Desert היא ללא מצב Rush.

זה בדיוק מה שאני אומר.

אם נייק היה ישן\אוכל\עושה כל פעילות אחרת מלבד BF בחיים הוא לא היה מגיע ל22 :smile1:

הגזמת. עשיתי הרבה דברים אחרים מלבד BC2.

ואתה יכול בכיף להוריד 8 שעות מהטוטאל ששיחקתי - אם לא 10 שעות- ו-J0HNIE יעיד על כך :)

חוץ מזה שאין טעם להשוות שעות משחק ביחס לדרגה. לא דרגה ולא שעות משחק אומרים על היכולות של השחקן אלא רק איך שהוא משחק- אם הוא תורם לניצחון הקבוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק נשלח לי ביום חמישי בתאריך 4.3 מהאתר game.co.uk וטרם קיבלתי אותה.. רשום שם שזמן המשלוח נע בין 4 ל-6 ימים, היום זה היום השישי!

יש פה מישהו שהזמין את המשחק מהאתר הזה..קיבלת אותו? (מצטער שכחתי את שמו/כינוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נשלח לי ביום חמישי בתאריך 4.3 מהאתר game.co.uk וטרם קיבלתי אותה.. רשום שם שזמן המשלוח נע בין 4 ל-6 ימים, היום זה היום השישי!

יש פה מישהו שהזמין את המשחק מהאתר הזה..קיבלת אותו? (מצטער שכחתי את שמו/כינוי)

כן, זה שוב אני... :lol:

כדאי שתרשום כבר את הכינוי שלי אם אתה מזכיר אותי כל כך הרבה (סתם בצחוק אחי) :lol: :lol:

אז ככה , קיבלתי מהם מייל ב3.3 שהחבילה בדרך , קיבלתי פתק בדואר ביום ראשון (7.3) ואתמול אספו בשבילי את החבילה (כי אני לא בבית) אז בסה"כ זה הגיע בסדר - סביר להניח שהחבילה הגיעה לארץ ביום חמישי ובשישי לסניף הדואר שלי ואז רק ביום ראשון קיבלתי את הפתק של הדואר הרשום.

אם שלך נשלחה רק ב4.3 - עד שהיא עברה את כל הפרוצדורה הזאת (אל תשכח שלא עובדים בשישי שבת) כנראה שזה מה שמעכב אותה - בטח תקבל הודעה מחר או מחרתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה שוב אני... :lol:

כדאי שתרשום כבר את הכינוי שלי אם אתה מזכיר אותי כל כך הרבה (סתם בצחוק אחי) :lol: :lol:

אז ככה , קיבלתי מהם מייל ב3.3 שהחבילה בדרך , קיבלתי פתק בדואר ביום ראשון (7.3) ואתמול אספו בשבילי את החבילה (כי אני לא בבית) אז בסה"כ זה הגיע בסדר - סביר להניח שהחבילה הגיעה לארץ ביום חמישי ובשישי לסניף הדואר שלי ואז רק ביום ראשון קיבלתי את הפתק של הדואר הרשום.

אם שלך נשלחה רק ב4.3 - עד שהיא עברה את כל הפרוצדורה הזאת (אל תשכח שלא עובדים בשישי שבת) כנראה שזה מה שמעכב אותה - בטח תקבל הודעה מחר או מחרתיים...

רשמתי מייק.. :]

קודם כל תתחדש..ידוע לך אם קיבלת את המשחק באריזתו המקורית (די חשוב לי העיניין וזה קצת מדאיג אותי כי קניתי אותו די בזול..וכידוע כל משעולה זול בסוף אתה אוכל אותה ומשלם ביוקר - אני מקווה שלא כך המצב..)

אני מקווה שביום יומיים הקרובים אקבל אותה.טוב אנשים תהנו לכם הלכתי לעבודה GG..סתם לא קשור אבל שיהיה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר קניתי שני משחקים אצלהם ותמיד הגיעו אריזות מקוריות , את זה ספציפית אני רק אראה מחר שאני אחזור הביתה.

קודם כל תתחדש..ידוע לך אם קיבלת את המשחק באריזתו המקורית (די חשוב לי העיניין וזה קצת מדאיג אותי כי קניתי אותו די בזול..וכידוע כל משעולה זול בסוף אתה אוכל אותה ומשלם ביוקר - אני מקווה שלא כך המצב..)

תודה קודם כל.

שנית, זה ממש לא המצב , אני מניח שהמחיר הוא "זול" בגלל שהם חנות אמיתית (וגם ווירטואלית) מאוד גדולה , בכמויות שהם מוכרים משחקים , הם יכולים להרשות לעצמם את המחיר הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי אתמול סוף סוף את המשחק, התקנתי ועדכנתי אבל כשאני מנסה לשחק מולטי זה רק עושה לוגין אבל לא מוצא כלום, לא נותן רשימת שרתים ולא מוצא את השרת הישראלי שיש.

אני רואה שיש פה אנשים שמשחקים אז ההבעיות חיבור שהיו עברו ויש בעיה אצלי? או שזה חלק כן חלק לא?

צריך לפתוח פורטים למשחק(אם כן איזה כי לא מצאתי בגוגל)?

והניק שלי במשחק Elite_Sniper, תוסיפו אותי בבקשה לרשימה של השחקנים בהודעה הראשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מפעיל את המשחק דרך ה-UPDATER המשחק עולה כרגיל, ולפי מה שהבנתי באינטרנט זה לא אמור להיות ככה, יכול להיות שזה המקור לכל הבעיות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הולך פה, אתמול התקנתי תמשחק ושחקתי ועכשיו שאני בא להכנס זה אומר לי שהשתמש לא קיים ושאני בא להכנס מהאתר זה אומר שאין לי בכלל משחקים במשתמש 0_0 יש מצב מכרו לי איזה קוד חד פעמי או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שמים Rush אז תהיה רק מפה אחת - Arica Harbor. המפה Atacama Desert היא ללא מצב Rush.

הגזמת. עשיתי הרבה דברים אחרים מלבד BC2.

ואתה יכול בכיף להוריד 8 שעות מהטוטאל ששיחקתי - אם לא 10 שעות- ו-J0HNIE יעיד על כך :)

חוץ מזה שאין טעם להשוות שעות משחק ביחס לדרגה. לא דרגה ולא שעות משחק אומרים על היכולות של השחקן אלא רק איך שהוא משחק- אם הוא תורם לניצחון הקבוצה.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

חח היה צחוקים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשנייק משחק והוא בקבוצה האוייבת יש לי מטרה חדשה^^ אתמול היה משחק בPORT VLADEZ בו היה לי מן "דו-קרב" עם נייק, אבל ניראה לי שנייק לא שם לב לזה( :lol:) כי כל RECON שהייתי הורג אף פעם לא היה נייק ואילו נייק היה תמיד הורג אותי...

ועכשיו לפינה שניקראת הדבר הכי מעצבן בבאד קומפני- אני כאחד שמשחק הרבה עם ריקון שמתי לב שאם פוגעים לשחקן אחר באזור הצוואר אז זה מוריד לו 99% והוא נישאר עם 1%, במקום שקט (במילים אחרות קרוב לספאון של האוייב כשהקבוצה האוייבת מגובשת) זה פשוט לא משפיע אבל ליד הMCOMS זה יוצא דפוק לאללה... תקעת במישהו כדור בצוואר והוא ממשיך אליך ודוקר אותך עם סכין :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שרתי המשחק ברחבי העולם עוברים בשעות אלה עדכונים לגירסה R6, צפו קיקים פתאומיים וכאלה.

האתחול הגדול של השרתים המרכזיים של E.A אירופה נדחה לבינתיים ב 24 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...